Пополняю_Карму• 22 марта 2023
Є 300 тисяч гривень. Хочу відкрити магазин з овочами.
Планую, що це буде магазин в спальному районі або десь в комплексі новобудов. Оренда приміщення на даний момент від 20 до 30 тисяч. Працювати продавцем буду сама. Можливо, дасте поради якісь? Взагалі, чи купуєте ви овочі в таких магазинчиках?
Пополняю_Карму
• 22 марта 2023
Ответ дляМама Чели
Аренда очень дорогая. Вы уже нашли поставщиков? Просчитайте торговую наценку и посчитайте какая минимальная выручка должна быть каждый день., чтобы хотя бы выйти в ноль.
Ні, ще не знайшла. Дякую за пораду. Я зараз вашої аналізую аренду, пошук адекватного місця. Щоб були люди і ціна більш-менш.
Там-тарарам• 22 марта 2023
Не купую в таких маленьких магазинчиках, бо там ціни вище, ніж в супермаркетах. Та і взагалі зручно все купувати в одному місті, а не бігати по різних магазинчиках.
Пополняю_Карму
• 22 марта 2023
Ответ дляМарафетчица
Ви сама не зможете працювати. Закупка, доставка + плюс все інше - потрібно ще хоч 2 людей і одна машина
Так, я про це теж думала. Буде залежати від того, хто буде поставляти продукцію. Враження, що чоловік якийсь точно потрібен.
Вкаблучках• 22 марта 2023
В мене якесь своєрідне ставлення, не купую в таких магазинах, тому що думаю, що там обвішують та обманюють. Дуже рідко, коли ліньки йти до супермаркету
неДоПриличий• 22 марта 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Як ви плануєте доставляти товар на точку, коли сама стояти продавати хочете?
Пополняю_Карму
• 22 марта 2023
Ответ длянеДоПриличий
Ми 20 років працювали в торгівлі на себе. Але овочами не стали займатись на новому місті.
Поясніть, чому вирішили не займатися овочами. Раніше був досвід?
Борець за гаманець• 22 марта 2023
Ответ дляПополняю_Карму
В мене теж думки схожі. Хочеться зробити щось не «на отвалі» а справді нормальне. Тільки питання, я так зрозуміла з вашої відповіді, що у вас дохід не маленький. Чи це так?
Я имела ввиду что есть такого плана магазин рядом, не у нас, мы по другому)) Просто знаю владельца, доход хороший предполагаю, хоть и мало квадратов, но всегда есть ассортимент. Он просто дом возле нас недалеко строит себе, и на сколько знаю другого источника дохода нет
В общем по своему бизнесу главный совет- ищите проходное место, но не с большой арендой, она сожрет доход. Вам не нужно много квадратов
Царівна Жабка• 22 марта 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Мабуть, через те, що у свій час мої батьки займалися продажем цибулі та картоплі
Але загалом, мені ця сфера зрозуміла. Вважаю, що в таких магазинах продукція може бути кращою, за супермаркети.
ніколи в таких гамазінах не купляю.
1) дорожче за супермаркет (в 99% так і є)
2) в супері можна обрати який хочеш, а в магазинах зачасту бурчать щоб не вибирали. А коли продавець кладе сама в пакет, то ще і може гниль впихнути серед кучі
3) обважують в 90% на вагах
графиняВишенка• 22 марта 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Чому? Я живу в новобудові. В нас магазин «Риба і овочі» людей зі всього району тьма
Тому, що ви рахувати не вмієте. Вам, щоб лише оренду відбити, треба продавати в роздріб тонами. А ще логістика, податки, комунальні, порча продуктів.... корупційна складова певних служб.
Смішно навіть читати.
Покажіть хоч один магазин овочів в ЖК, де черга на вулицю))))
Смішно навіть читати.
Пополняю_Карму
• 22 марта 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Я як покупець скажу коли я у вас буду купувати.
1. Ви повинні працювати з 07 ранку до 9 вечора ( якщо в мікрорайоні)
2у вас постійно має бути ассортимент продуктів. бо якщо мені потрібно 5 кг картоплі і 1 ківі, я підув магазин деє ще ківі.
3.Чисто, охайно, приємно пахнути.
Дякую за поради
неДоПриличий• 22 марта 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Ми розглядали торгувати на ярмарках. Для цього портрібен мінімум гараж під склад, грузове авто. Вибрали друге направлення, не торгівлю.
Аренду приміщень взагалі не розумію.
Домовенок Кузя• 22 марта 2023
Ответ дляПополняю_Карму
А кроме лука и картошки что еще родители продовали? Вам нудно искать зороших поставшиков потому как к примеру ящик огкрцов если сегодня не продал завтра можно уже ввкинуть, плюс температурный режим, ну и Вы понимаете, что хорошие и качественные это дорого , Вы сами их еушать будете? 300000 это очень мало автор
Идеальная оптимистка• 22 марта 2023
Главное место проходное. И случай чего иметь человека на замену.
Когда-то давно мама подруги так работала, но заболела, не смогла найти замену человека, почти все пропало с фруктов.
Я хожу в такие магазины, но есть недалеко, типа по пути. То есть ,понимаете важность местоположения
Ответ дляИдеальная оптимистка
Мы в 2000х сыром торговали ,брали на прямую ,золотое дно было ,мама работала в торговой сети ’сыры бурлука’ збыт был + 300$ в месяц не считая ЗП.А сейчас продукты на каждом шагу!
Не пью, не курю• 22 марта 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Дякую за поради
Автор, нормально все будет с торговлей , если не будете лениться и работать с 7.00 до 21.00 ; но это очень сложно. Стаж 10 лет торговлей овощами)) Суммы хватит для начала)
Марафетчица• 22 марта 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Ми раніше також займалися овочами. Починали з яблук, так так як самі вирощували, звісно торгували на ринку. У нас черга на яблука було до 50 людей. Як стала зранку, так і до 15:00 продавали. Навіть в туалет не було як вийти. Допомагав чоловік з продажем. Потім почали закупляти інші овочі. Добре все іде, люди всеодно купують ( їсти потрібно). Але багато пропадало товару. Такий товар ми віддавали майже задарма, а інколи і дарували.
Але гроші тяжко відкласти, потрібно весь час витрачати і вкладати в закупку.
Головне найдіть гарне місце, щоб і вітрину було видно.
Пополняю_Карму
• 22 марта 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Смішно навіть читати.
Я погоджуюсь, що не прорахувала все. Але вас теж смішно читати. Я не кажу, що це має бути лише в новобудові. Особисто зі свого досвіду скажу, що у нас в будинку є магазин риби і овочів. Людей дійсно багато.
Блондинка в Шоколаде• 22 марта 2023
я бы не рискнула. я не покупаю овощи в киосках магазинах потому что все дороже. Тоесть у вас цены должны быть конкурентные. у нас была тут точка с машины пара ехала рано на опт . потом к 7 уже открывалась точка и всегда были люди. вам надо найти где закупать. одной будет тяжело. Может лучше что то другое?
Печенюшка• 22 марта 2023
У нас в жк поряд є такий магазинчик. Процвітає.
Спочатку відкрили в полупідвальній кімнаті, потім оренда, зараз уже своє приміщення.
Народу завжди повно, хоча ціни набагато вищі супермаркетів (але в bfresh ще вищі).
Але хазяїн 2 рази на день сам привозитьсвіжі овочі і фрукти
Пополняю_Карму
• 22 марта 2023
Ответ длянеДоПриличий
Аренду приміщень взагалі не розумію.
Чому не розумієте. Більшість магазинів в оренді.
Пополняю_Карму
• 22 марта 2023
Ответ дляМарафетчица
Дякую за поради
Фантазерша• 22 марта 2023
покупаю, цена +- как в супермаркете, товар хороший. Смісл мне єто все тащить из магазина? Опять в віходной можно віскочить за кило яблоком или морковкой
Околовита• 22 марта 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Смішно навіть читати.
Я раньше в пригороде Киева жила, там в такой магазинчик очередь на улицу стояла. Овощи всегда красивые, свежие и вкусные. До ближайшего маркета далековато, за одним огурцом или помидором не пойдешь.
Ванна Тазиковна• 22 марта 2023
У нас новостной. Большинство только и покупает в таких магазинчиках. Главное, чтоб не обвешивали, было свежее, приятные продавцы. Если что-то не так будет, обосрут во всех группах ЖК
графиняВишенка• 22 марта 2023
Ответ дляПополняю_Карму
А нічого, що це магазин ’РИБИ і овочів’, а не овочів?
Риба, де націнка від закупки 100-200+%, і картопля...)))))
Сміх та й годі))))
Дівчина заглядєніє• 22 марта 2023
Аренда 20тыс, представьте сколько вам надо в месяц продать, что б заработать.
:))