Огірок та Помідорчик• 22 марта 2023
Чоловік оформлює всю нерухомость, так щоб нам з дитиною нічого не дісталось.
Є дитина.
Купляє за свої гроші та родичі його допомагають, але врізаючі наші сімейні розходи.
В мене нема нерухомості. Якщо щось трапиться, то ми залишимось без нічого. Хвилююсь не за себе , а за дитину. Мені батьки залишать будинок і мені цього достатньо.
Як бути і як це розуміти?
Огірок та Помідорчик
• 22 марта 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Я теж не розумію як можна відсудити всю квартиру, а не 50%. Може там дружина викупила його долю, а він не признається
Була не одна квартира+ автомобілі
Хвець-тець• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Було дві квартири у нього і три автомобіля на той момент. Вона відсудила одну з квартир.
Чого відсудила? Це її доля. Ще півтора автомобіля могла забрати
МадамОхмури• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
На основі чого відсудила?
Огірок та Помідорчик
• 22 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
То скільки ж там років тій першій дитині?
На 3,5 роки старше нашої
Чаклунка-ведунка• 22 марта 2023
Ответ дляМадамОхмури
Від батьківства відмовився.
Квартиру відсудили.
Еврі-баді! Люди! Поясніть, будь-ласка, ЯК???
Квартиру відсудили.
Официально у того мужчины один сын, тот который не с ним. Как он мог по документам быть папой, а потом раааас отказался и перестал папой быть.
Хвець-тець• 22 марта 2023
Автор, чесно, Ви плескаєте в долоні на те, як він поступає по відношенню до першої дитини, вважаєте, що першій дружині нічого не положено і вірите в його історіі зі зрадою (вона зраджувала з грудною дитиною на руках, прямо куртизанка), при цьому, коли він те саме проробляє з Вами- дуже обурюєтесь.
МадамОхмури• 22 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
взяла свою долю, а не вона відсудила, він їй допоміг і що там ще чоловік авторки вішає.
так і з дитям: мама заборонила бачитися з дитиною, а він подає це в світлі ’відмовився від батьківства, дитина наче не його’, аліменти він такий тіпа модний не платить, бо не хоче. Ага, подасть перша дружина в суд - аж бігом платитиме. Абло ще без однієї квартири залишиться, якщо гарний борг набіжить.
Махінатор, хрєнов...
МадамОхмури• 22 марта 2023
Ответ дляАрабелла.
Совместно нажитое делится пополам. Видать то имущество в браке покупал
Я про це думала, але ж автор так наполегливо заявляє - відсудила, що мені стало цікаво - як?
а там реально половина жінчина
Огірок та Помідорчик
• 22 марта 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дивіться, вам в принципі при розлученні нічого не світить, усе майно або отримане в спадок або куплене на родичів або куплене на чоловіка до шлюбу. Ви маєте чітко це розуміти і не рвати собі серце через це. Ви живете в будинку чи квартирі чоловіка до тих пір, поки перебуваєте з ним в шлюбі.
З приводу дитини - ваш чоловік не є батьком дитини, він одружений на матері-одиначці. Якщо вам вдасться юридично оформити батьківство чоловіка - через суд чи на добровільній основі (наприклад, через всиновлення малюка), то це не означає, що майно чоловіка перейде в спадок вашій дитині. Майно чоловіка перейде в спадок тому, на кого буде записаний заповіт, це може бути церква свідків ієгови чи мати чи брат чоловіка. Але оформлення батьківства у випадку розлучення дасть вам можливість подати на аліменти і у випадку, якщо чоловік не оформить заповіт, після його смерті дитина може претендувати на певну долю майна батька, як і інші родичі чоловіка.
Ви або заспокоюєтесь і живете так, як живете, або пиляєте чоловіка і далі і повірте, допиляєтеся до того, що поїдете жити до мами з татом зі своєю дитиною, а чоловік вам помахає ручкою, як помахав своїй дитині від першого шлюбу.
Визначтесь, що для вас важливіше - сім´я тут і зараз і батько, який з задвигами, але зараз є вашим чоловіком і ви разом ростите дитя, чи якісь міфічні матеріальні статки через 20 чи 40 років і ви, яка живе з мамою і татом і сама ростить свою дитину. Думайте добре, бо судячи з ваших постів, ви лізете на рожон уся на емоціях, а вашій дитині потрібен батько і повна сім´я тут і зараз.
Найкраща порада і описує все те що в мене в голові.
Вже виходить дитині нічого не буде світити, навіть якщо він усиновить чи через ДНК визнаємо батьківство?
Пушкининиана• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Первое время помогал. Потом они начали запрещать видеться с ребенком. Он отказался от отцовства.
Не помогает сказал я им оставил хорошую квартиру в центре, это помощь. Там живёт другой мужчина в моей квартире я не буду как лох кормить его.
Тогда я наверное ещё этого всего не понимала и котегорически не хотела чтоб какой-то ребенок присутствовал в его жизни.
Так то его ребёнок, в не какойто!
И именно тогда уже было понятно, что это недоотец, потому что того бросит и вашего бросит тоже. Это норма.
Ответ дляМадамОхмури
а там реально половина жінчина
Так ясно,что отсудить то что неположено некак)) Непонятно еще на какие деньги были куплены те квартиры две и три машины. Может жена свои деньги вкладывала. Мутная история
Квітка Миру• 22 марта 2023
А в мене навпаки: чоловік всю нерухомість переписав на мене, але каже лишити його в спокої...
І як мені реагувати на це???
Пушкининиана• 22 марта 2023
Ответ дляМальовнича даль
Отказался от отцовства?)) От обязанностей нельзя отказаться.
Во первых это нельзя сделать по желанию, лишение отцовства это процесс длительный и долга быть почва для него.
Конечно, если ему тот ребёнок нахрен не нужен, то смысл быть его отцом
Пушкининиана• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Люблю, але любов вже з тормозами і вигодою. Не приємна мені ця ситуація . Я хочу бути впевнена в завтрашньому дні. В кінці не хочу з гарних умов залишитись ні з чим.
Наприклад вирішив зрадити мені. А я без нічого і дитина без нічого.
Рожайте исчо
Хвець-тець• 22 марта 2023
Ответ дляКвітка Миру
І як мені реагувати на це???
Як-як, лишіть його в спокої😂
Пушкининиана• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ви на приколі???
Батько не хотів, батько хотів в цей час перепродати спадок і оформити тільки на себе. Щоб я потім не могла спокійно пійти, розлучитися
Вы можете развестись и уйти всегда,
Ответ дляПушкининиана
Можно лишить отцовства через суд. Но это не избавляет от обязанностей и алиментов. Про отказаться вообще ничего не знаю)
Огірок та Помідорчик
• 22 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Так а що Ви хочете тоді? Вам сказав приблизно то саме, тобто на нього не розраховувати.
Там була зрада з їх сторони, там було більше емоцій , хотілось щось зробити їй . Але пришлось ще квартиру віддати.
І кажу що він каже що то скоріше за всього і не від нього дитина. Він підозрював з самого початку ,що щось не так
Пушкининиана• 22 марта 2023
Ответ дляАрабелла.
Ну классный мужик
Ребёнок есть, но у папки нет никакого дела до него
Лама_мама• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
От жеж невгамовна…
Пушкининиана• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Естественно не от него 😂😂😂😂
И ваш тоже не от него тоже , это онибудет рассказывать следующей матери его ребёнка 😂
Одні думки• 22 марта 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А у нас шлюбний договір. На кого оформили - той і власник майна
Розділу не підлягає
Якщо ви в Україні, то до сраки такий договір коли хтось передумав.
Огірок та Помідорчик
• 22 марта 2023
Ответ дляМадамОхмури
Зрозуміла, дякую.
Уявляю, як папуля собі лікті кусає, що його так лоханули.
Так його дуже лоханули в першому шлюбі. І ви уявляєте як це коли ти заробляжшь за кордоном гроші, робить їй документи щоб вивезти( не дешеві), а вона каже може пізніше переїду. Їздила до нього відпочивати,а сама зраджувала в його квартирі.
І потім ще залишилась жити з тим чоловіком .
Оце фіфа• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А якщо він захворіє , то я також повинна сказати мене це не стосується вже?
Є сім´я і повинні бути якісь гарантії.
Чому наша дитина повинна залишитись в поганих умовах, якщо в нього є можливість дати гарне майбутнє йому?
Є сім´я і повинні бути якісь гарантії.
Це він такий діловий,поки з ним все ок...
По скільки вам років?
Такий собі недочоловік,недобатько
По скільки вам років?
Такий собі недочоловік,недобатько
Лама_мама• 22 марта 2023
Ответ дляПушкининиана
Вы можете развестись и уйти всегда,
Але ж не спокійно, а спочатку планувалося бути в +.
Хвець-тець• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Автор, Вам, по-моєму, пороблено 🤦♀️
Пушкининиана• 22 марта 2023
Ответ дляЛама_мама
:)))
Просчитался автор 😂
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Это обидно конечно ,если правда. Но вы и ваш ребенок не должны теперь страдать из-за этого. Получается он им мстит через вас от бессилия.
Пушкининиана• 22 марта 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
😂😂😂😂
Ага и квартиру он ей оставил в благодарность за прожитые годы