Біле пальто• 22 марта 2023

Депилиция стоит ли начинать?

Девочки ,кто работает в этой сфере или пробовал.Стоит ли начинать обучение в 40 лет.Насколько сложная работа,легко ли поставить руку,у всех ли получается?Не хочется оплатить курсы и понять,что не справляешься((((Мне нужна работа с гибким графиком.Отдельная квартира для работы есть.Какой вид депиляции самый популярный?Дорого ли изначально вложится в материалы?Всем спасибо.Если кто знает офиненные курсы в Одессе ,дайте контакты)Спасибо
Чемодан-Вокзал-Майами• 22 марта 2023
Якщо з коренем (шугар, віск, пінцет) — то це епіляція.

ПробілНеПрацює• 22 марта 2023
Лазерка. Но апарат там коштує тисяч 5
а шугарінгом то таке додаткова опція до косметолога,бровіста,лешмейкера
Чемодан-Вокзал-Майами• 22 марта 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Лазерка. Но апарат там коштує тисяч 5
Нормальний новий апарат набагато дорожче.
Шальная коклетка• 22 марта 2023
Тут все просто. Варите пасту/купите воск и пробуйте на себе. Как и к любому делу должно быть бешеное желание. Где ваше?
Кишмишная Мая• 22 марта 2023
На мою думку не варто, віск, шугарінг був актуальний 10 років тому, коли лазерка дуже дорога була і не так поширена. Наразі, наприклад, серед мого оточення ніхто не робить, а раніше робили всі.
Видящие_помогите• 22 марта 2023
Ответ дляКишмишная Мая
поддерживаю.. экзекуция еще та!
Швидка Настя• 22 марта 2023
Ответ дляВидящие_помогите
поддерживаю.. экзекуция еще та!
Лазерка менее болюючая процедура?
Коварная Зая• 22 марта 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Погоджуюся, зараз ті в кого і база клієнтів є не дуже зайняті. Я лазерки боялася, 7 років робила шугринг, але оце наважилася і кума теж вже робить. Порахувала, то по ціні в результаті лазерка мені буде дешевше.
Видящие_помогите• 22 марта 2023
Ответ дляШвидка Настя
Лазерка менее болюючая процедура?
конечно)))

заварний look• 22 марта 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Згодна. Лазерна зараз доступна, майже безболісна, навіщо терпіти тортури воском
Кишмишная Мая• 22 марта 2023
Ответ дляКоварная Зая
Те саме.
Зараз думаю, що дурна, бо стільки грошей на віск віднесла))
220В• 22 марта 2023
В 40 лет чужие письки ощипывать?
Несемо світло разом• 22 марта 2023
Лазерку роблять раз в декілька місяців, і можна приходити бритою, на віск треба приходити через 3 тижні і щоб вже була щетинка. Очевидно, що хоче гладкості, обирають лазер.
Коварная Зая• 22 марта 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Те саме.
А ви вже багато процедур зробили? Як враження? Бо я 1 квітня тільки на першу йду, трохи страшнувато)
Кишмишная Мая• 22 марта 2023
Ответ дляКоварная Зая
10 зробила.
Результатом задоволена.
Багато від майстра і апарата залежить, треба уважно обирати.
Я була змушена змінити , бо майстри криворукі були і щось не те з апаратом.
Коварная Зая• 22 марта 2023
Ответ дляКишмишная Мая
10 зробила.
Результатом задоволена.
Дякую за відповідь. Мені кума порадила, каже це єдиний в нашому місті канадський апарат, бо всі інші китайські, вона вже 4 рази сходила, теж дуже задоволена. Оце я і наважилася)
Кишмишная Мая• 22 марта 2023
Ответ дляКоварная Зая
Все буде ок