Кілька місяців тому шукала тут відгуки про онлайн курси німецької від Гете інституту того що в Києві. Не знайшла, тепер ділюся власним досвідом.
Я проходжу інтенсивні курси. Рівень А 1 складається з трьох модулів, один модуль 5 тижнів. Перший модуль - 90 відсотків часу це самостійна робота на їх навчальній платформі і один урок на тиждень в зумі півтори години тривалістю. Першим модулем я дула не задоволена (викладач не дуже, темп зависокий)і була не впевнена що хочу продовжувати.але прислали знижку 50 відсотків і пішла я на другий модуль. На другому модулі два уроки на тиждень і самостійної роботи меньше. Три теми з модулю А 1 ми пройшли заново. Викладач зараз дуже класна. Групи маленькі - 5-6 чоловік.
В понеділок здавала шпрахентест на інтеграційні курси і сама була здивована гарними результатами)
Так що можу сміливого радити. Думаю також гарно підійде тим, хто відвідує інтеграційні курси але відчуває що треба щоб граматику пояснювали українською
Вартість одного модуля 7700
puz_karapuz_• 22 марта 2023
Ответ дляAnnaOst
І які у вас успіхи по ютубу? Я сама вчила півроку+ велкомінг курси. За 9 тижнів курсів вивчила раза в три більше. Плюс граматика нарешті вклалася в голові.
у меня дочь в 5 классе начинала так учить, я ей помогала с информацией, дальше был репетитор.
puz_karapuz_• 22 марта 2023
Ответ дляElena755
а что дают эти інтеграційні курси?
курсы вообще не всем подходят, хороший репетитор наше все
Ответ дляElena755
а что дают эти інтеграційні курси?
В сенсі інтеграційні курси в мовних школах в Німеччині? Відвідання цих курсів це не право а обов язок всіх хто отримує допомогу від німецького уряду. Або на курси або на роботу. Якщо пощастить з викладачем то мову можна вивчити. Я не зобов язана їх відвідувати ще два роки бо маю малу дитину. Але я сама хочу мову вивчити
puz_karapuz_• 22 марта 2023
Ответ дляAnnaOst
в Германии бесплатно+пособие, это совсем другое
puz_karapuz_• 22 марта 2023
Ответ дляElena755
я понимаю, но я думала, что какой-то сертификат выдают, что потом можно в Германии при трудоустройстве показать
а1 ни о чем, в1-это уже реальная работа, но не квалифицированная
Ответ дляElena755
Видають звичайно! Ви знаєте екзамен. По результатам вам видадуть сертифікат що ви знаєте на рівні в 1 або а 2. Якщо екзамен завалите то будете ще вчитися. Мені щоб працювати тут за фахом треба мову знати на рівні с2, це анріал в 40 років. Але хочу перевчитися, там треба в2
puz_karapuz_• 22 марта 2023
Ответ дляElena755
после курсов бумажку выдают, а на сертификат нужно экзамены сдавать в сертифицированных местах, Гете институт-сертифицированное место для экзамена.
puz_karapuz_• 22 марта 2023
Ответ дляAnnaOst
Вы медик?
puz_karapuz_• 22 марта 2023
Ответ дляAnnaOst
С2 треба не лише медикам
я понимаю, кто Вы по специальности?
Анатолийчипс• 24 марта 2023
Я думал между тем, чтобы брать курсы или репетитора, взял репетитора на буки и понял, что мне занятия с репетитором больше подходят, жена выбрала курсы, все зависит от того как кому удобнее и понятнее