Анти-анонім• 22 марта 2023

Исчезли месячные

Девчонки, у кого рано исчезали, прекращались месячные в возрасте 30 лет. Что повлияло? Как восстанавливали?
Вам телефонограмма• 22 марта 2023
Идите к врачу. Я нормоцикл пью, запустили. Но мне 46

автор Анти-анонім • 22 марта 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Спасибо за ответ! Каждый раз хождение по кругу, узи, анализы гормонов и предложение гормональных препаратов.
Великий сатирик• 22 марта 2023
Ответ дляАнти-анонім
Лікарі пропонують рішення в вигляді Кок, щоб нормалізувати цикл, а ви відмовляєтеся 🤷 що тут порадиш
Мамин тріль• 22 марта 2023
В 28 пропали, гиперплазия и по мелочам.
Вумна, аж страшно• 22 марта 2023
Як би то дивно не звучало, але мені вдалося відновити цикл і гормональну систему харчуванням і інтервальним голодуванням, а також коли усунула дефіцити (пропила вітамін Д, магній, цинк, селен, йод, омега, вітамін С). Такий собі приємний бонус вийшов...))

А до того ставили діагноз ранній клімакс, у 35 років
Найщасливіша• 22 марта 2023
Ответ дляАнти-анонім
а ви не худли нещодавно?
Просто Фіфа• 22 марта 2023
Ответ дляНайщасливіша
а ви не худли нещодавно?
Я навпаки, коли поправляюсь, вони пропадають . Виявилось в мене спкя, дотримуюсь харчування і наче все ок. Інколи бувають затримки. А було, що й рік не йшли
автор Анти-анонім • 22 марта 2023
Ответ дляНайщасливіша
а ви не худли нещодавно?
Так, від стресу.
автор Анти-анонім • 22 марта 2023
Ответ дляВумна, аж страшно

Дякую за відповідь!!!