Леди_в_ночи• 22 марта 2023
Адресна допомога ВПО або дітям-сиротам
Оголосили в школі збір всяких нужденостей для дітей-сиріт, яких привезли з окупованих територій в санаторій нашої місцевості. Одяг, їжу (не всю, типу солодощі), канцтовари. Чогось призадумалась наскільки ця допомога доходить до адресата. Я не жмикрут, багато речей після доньки віддаю людям, частіше знайомим. Зараз теж потягнулася зібрати деякі речі, шкарпетки, білизну, футболки - це все є нове, чим можу поділитися. Але потім як уявила ці всі етапи транспортування цих речей, людську сутність різну....
Питання - чи хтось точково допомагає таким дітям, ну от дізналися, що привезли дітей, якось сконтактували (знову таки, не знаю з ким, з дитиною тою???) і допомагаєте вже окремій дитині під її потреби?
Чи вже якщо так збирають, то віддавати і забути, поставити собі галочку
Нікого не хочу образити, ні керівництво таких закладів, ні волонтерів
Викачую яйцями• 22 марта 2023
Сама вагаюсь, бо дівчата писали що на пункті видачи деякі робітники кращі речі собі відбирають. І знайома теж розказувала, вона так речі племіннику взяла.
Леди_в_ночи
• 22 марта 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Ну от я не розумію, збирають продукти, чай зокрема. Невже зараз, коли повно гуманітарки, немає чаю??? Коли збирають військовим, там немає питання про чай, вони той чай можуть пити часто, багато. А в дитячому будинку все ж по розкладу, по нормам, по годинам
Викачую яйцями• 22 марта 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Мені здається було б легше якби найти дійсно потребуючу родину і адресно допомогти.
Я так частину одягу віддала мамі хлопчика інваліда.
Леди_в_ночи
• 22 марта 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Так, частину речей віддала сусідці, її донька померла, залишилося двоє онуків з батьком.
Подмигашка• 22 марта 2023
Для ВПО в том городе, где мы сейчас находимся, есть гуманитарная помощь в виде ношенной одежды, такой себе секонд, в который обычные впо не попадут, а только те, у которых есть дети, хотя вещи там разных размеров и для разных возрастов. Так вот, и эти тряпки половинят волонтеры, которые там работают, неоднократно наблюдала, как вначале переберут коробки с вещами сами, выберут, что получше и что подходит, а оставшееся в общую кучу складывают, для впо-шников. И это ношенные вещи тянут, а то что новое, то и половины не доходит до адресатов. Я уверена в этом просто.
Леди_в_ночи
• 22 марта 2023
Ответ дляПодмигашка
Я теж припускаю, що таке існує, і це сумно
Неробименінерви• 22 марта 2023
В любом случае какая то часть вещей этим детям дойдёт. Жалко их безмерно, красть у таких деток самое низкое.
Леди_в_ночи
• 22 марта 2023
Ответ дляНеробименінерви
Але яка саме частина дійде? Якщо покласти п´ять пар нових трусиків Primark , чи отримає їх та дівчинка?
Неробименінерви• 22 марта 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Да кто ж его знает, может все дойдут, может ни одних. Зачем вообще что-то отдавать, если заранее жалеть об этом?