Можу брикнути• 17 января в 15:10
Санаторій Косів
Івано Франківська область с Смодна Косівський район пр санаторний 4
Маємо безкоштовну путівку в санаторій, а відгуки в інтернеті всі старі, навіть телефони неактивні.
Дівчата, хто в курсі, що там до чого? Може діти були, чи живете там.
Розкажіть
Можу брикнути
• 17 января в 15:36
Ответ для17bob
Почитайте отзывы
Так, це я читала, свіжих нема!
Наприклад
за 2024 рік. Тому і питаю
Наприклад
за 2024 рік. Тому і питаю
муха в кедах• 13 февраля в 10:09
А як Ви отримали безкоштовно путівку? Поділіться досвідом. Бо в мене дві дитини, одна жкт, друга астма і алергік... і якось не виxодить нічого взяти, бо лікар не в курсі