Kidstaff• 22 марта 2023

IHERB, cоветы, рекомендации, отзывы и просто общение

Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!

Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.

Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
symbol• 04 октября 2023
Ответ длямама Людмила
Спасибо, подскажите еще почему светиться МИСТ, если оформлено было на склад НП?
Ну значит, это была точка выдачи Мист, а не НП, в основном они доступны для бесплатной доставки
Луноликая Вика• 04 октября 2023
Порекомендуйте вит д взрослому и ребенку
Спасибо
Gelya28• 04 октября 2023
Добрый день! Подскажите пожалуйста, какая следующая акция на Iherb?
symbol• 04 октября 2023
Ответ дляGelya28
День рождения Iherb уже закончился)
symbol• 04 октября 2023
💚Категорії тижня з 4 до 11 жовтня:
🔹Знижка 20% на добавки для когнітивного здоров´я за промокодом BRAIN20 https://ua.iherb.com/c/brain-cognitive?pcode=BRAIN...
🔹Знижка 20% на усі товари від Super Nutrition https://ua.iherb.com/c/super-nutrition
🔹Знижка 20% на косметичні засоби з вітаміном С https://ua.iherb.com/c/vitamin-c-beauty
КинДза• 04 октября 2023
Кто-то делал вечером заказ? Списалась у вас оплата?
А у нас макарошки• 04 октября 2023
У мене взагалі до оплати не доходить - сервіс недоступний.
КинДза• 04 октября 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Спасибо, у меня выполняется обработка, а на почту пришло письмо, что нет оплаты и они не списались
annetta888• 09 октября 2023
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи є зараз акція на now foods? Якийсь код
investle• 09 октября 2023
Ответ дляannetta888
Ні, немає
hrystia• 10 октября 2023
Ответ дляannetta888
Хіба що, -10% на замовлення від 60$. Код GOLD60 .
cranberry• 11 октября 2023
усім доброго дня :)!
підкажіть, хто має такий досвід, чому рівень D3 при прийомі 5000 (виробник Solaray з К2) протягом місяця може понижуватись? на що варто звернути увагу?
symbol• 11 октября 2023
Ответ дляcranberry
усім доброго дня :)!
На засвоєння жирів та роботу жовчного
symbol• 11 октября 2023
💚Категорії тижня з 11 до 18 жовтня:
🔹Знижка 20% на вітаміни за суперакцією https://ua.iherb.com/c/vitamins?specialtyFilters=6
🔹Знижка 20% на мультивітаміни для дітей за суперакцією https://ua.iherb.com/c/childrens-multivitamins?spe...
🔹Знижка 50% на вітаміни групи В у пробних товарах https://ua.iherb.com/c/vitamin-b?specialtyFilters=...
🔹Знижка 20% на травні ферменти https://ua.iherb.com/c/digestive-enzymes
cranberry• 11 октября 2023
Ответ дляsymbol
На засвоєння жирів та роботу жовчного
дякую!
odna_luna• 11 октября 2023
Дівчата, чи помітили ви останні пару днів, що перестали бути доступними відгуки за новокуплені товари?

тобто точно знаю, що цю банку в акаунті не купляла, замовлення вже відправлено пару днів, а можливості лишити відгук і заробити 1$ нема( цього товару нема в списку на відгуки(((
LeTa• 11 октября 2023
Ответ дляodna_luna

Теж саме хотіла вчора спитати, але вирішили ще почекати, думала може це в мене глюк якийсь... Я взагалі помітила, що зі списку нових, ще без відгуків товарів зникли ті, які вже там були із замовлень, зроблених у жовтні. Тобто вони після 2х жовтневих замовлень, в мене наприклад, зявились там, але потім пропали.. Замість них на початку списку (перші 10) з´являються старі замовлення, до липня 2020 р., за якими винагорода не нараховується (
Не розумію, чи то глюк якийсь, чи ’нововведення’ на сайті. Хоча ніяких змін та оголошень від сайту начебто немає на цю тему...
odna_luna• 11 октября 2023
Ответ дляLeTa
да, пропали багато товарів, навіть ті, які завжди світились крайніми (до нових), які куплені були раніше липня 2020 року.

і нові не з’являються(((

це мабуть треба писати в техпідтримку по винагородам. питати чого так(((
odna_luna• 11 октября 2023
і до речі, зараз додаю товари в корзину, точно знаю, напр, що цю банку вже купувала, а зараз не світиться дата, коли вона вже була куплена...

короче по ходу прибрали вже можливість заробляти 1$ за відгук((((
LeTa• 11 октября 2023
Ответ дляodna_luna

і нові не з’являються(((

Тоді спробуємо дружно писати у їх підтримку, може щось виправлять...
LeTa• 11 октября 2023
Ответ дляodna_luna

А в мене є дата попереднього замовлення, при цьому і жовтневого, і більш ранніх, серпневих наприклад (у різних товарів звичайно)
odna_luna• 11 октября 2023
Ответ дляLeTa
спробуйте зараз відкрити в акаунті якийсь товар, який точно раніше купляли

є зверху вказівка дати попередньої покупки?
symbol• 11 октября 2023
Ответ дляodna_luna

дати покупки є, куплені вперше 9 жовтня товари теж є, тільки збилося сортування, але по пошуку знаходить
LeTa• 11 октября 2023
Ответ дляsymbol
О, таки так, пошук знаходить жовтневі, дякую! Якщо тільки сортування, то може виправлять цей глюк..
LeTa• 11 октября 2023
Ответ дляodna_luna

Так, є
odna_luna• 12 октября 2023
Ответ дляsymbol
о точно, по пошуку певні товари познаходила.

але дивно, стосовно певних товарів все одно не зрозуміло.
точно впевнена, що раніше купувала (і зовсім недавно, в вересні навіть на знижках), а зараз захожу додати і нема строчки з датою ранішої покупки.

Може глюк.. цікаво глянути, як відправлять, по пошуку, чи дасть написати відгук
Carin• 12 октября 2023
Ну что, опять комбо-акция на омегу, но! Уже не 2,8 USD а 6,25
Шалена красуня• 13 октября 2023
Доброго дня, дівчата. 6 жовтня оформила замовлення з доставкою до Польщі.
Станом на зараз, посилка ніяк не відстежується. Взагалі, немає інформації.
Тільки бачу статус ’відправлено’.
Що це може бути?
odna_luna• 14 октября 2023
Ответ дляCarin
да, вони вже ціни не складуть на цю омегу... таке шось реально останнім часом...
odna_luna• 14 октября 2023
Ответ дляШалена красуня
Тільки бачу статус ’відправлено’.
Що це може бути?
цее означає, що посилка в дорозі і не трекається.

чекайте доставку