Kidstaff• 22 марта 2023

IHERB, cоветы, рекомендации, отзывы и просто общение

Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!

Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.

Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Шалена красуня• 15 октября 2023
Ответ дляodna_luna
цее означає, що посилка в дорозі і не трекається.

чекайте доставку
Дуже вдячна за відповідь!
Эт вернячОк• 16 октября 2023
Дівчата, хочу вперше замовити айхерб. Підкажіть по оплаті, платити в уе чи в гривні? Замовлення лише на 38 уе, то доставка платна буде? Скільки?Скільки зараз буде іти замовлення до Києва?
symbol• 16 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
На сайті обирайте $, платна доставка 4$, 7-10 днів
Эт вернячОк• 16 октября 2023
Ответ дляsymbol
Дякую!
натали290379• 17 октября 2023
Порадьте, будь ласка, магній у легкозасвоюваній формі і і великій дозі в одній таблетці для дорослих.
symbol• 17 октября 2023
Ответ длянатали290379
https://ua.iherb.com/pr/now-foods-magnesium-citrat...
https://ua.iherb.com/pr/naturesplus-magnesium-200-...
https://ua.iherb.com/pr/nature-s-life-magnesium-ma...
натали290379• 17 октября 2023
Підкажіть, будь ласка, чому на деякі препарати пише, що товар не доступний у вашому регіоні. Хоча бачу, що в Україні ці препарати продаються
symbol• 17 октября 2023
Ответ длянатали290379
Можливо, у вас не Україна обрана або ви фізично не в Україні. Або продаж бренду заборонено дистриб’ютором, Benton, наприклад
натали290379• 17 октября 2023
Ответ дляsymbol
Так, я фізично не в Україні. Це стосуватися бренду КАL. Не знаєте чи він в Румунію нн доставляється?
symbol• 17 октября 2023
Ответ длянатали290379
Ну раз пише, що недоступний, то мабуть не доставляється) Це не бренду стосується, а виду добавок, у ЄС багато чого заборонено ввозити
натали290379• 17 октября 2023
Ответ дляsymbol
Дивно, бо в аптеках він тут є. Просто в наявності немає того, що я хочу
symbol• 17 октября 2023
Ответ длянатали290379
Чому дивно, заборона стосується фізосіб, а не імпортерів
LeTa• 18 октября 2023
Доброго дня! Ще не відомі акції наступного тижня, з сьогод. дня які будуть? )
symbol• 18 октября 2023
Ответ дляLeTa
Відомі) https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3420477
LeTa• 18 октября 2023
Ответ дляsymbol
Дуже дякую! Дивлюся )
Бабайко• 18 октября 2023
Ответ дляsymbol
Також дякую! Можливо, є сенс додати ’iherb’ в назву теми.
symbol• 18 октября 2023
Ответ дляБабайко
Не вистачає знаків, шукайте за моїм ніком)
Мамина квіточка• 18 октября 2023
Дівчата, Вітаю!
Хто хімік, хто знається на такому, розкажіть мені будь ласка:
Вітамін C (у вигляді аскорбату натрію USP-FCC†) чи Вітамін C (з пекарських дріжджів [Saccharomyces cerevisiae])
Який краще?
Завжди брала другий, але стільки відгуків на перший, шо то вражає просто!
Дякую!
Carin• 19 октября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Дівчата, Вітаю!
Який краще?
Дякую!
Первый за счет формы соединения (соли аскорбиновой кислоты) не раздражает слизистую желудка, поэтому его спокойно можно принимать и людям с заболеваниями ЖКТ. Он имеет мерзейший содовый привкус, если в порошке, если в капсулах - пить можно. Второй не очень понятно, т.к указаны только микроорганизмы, к-рые его производят, скорее всего, это и есть классическая аскорбиновая кислота.
Мамина квіточка• 19 октября 2023
Ответ дляCarin
Дякую за відповідь! Тобто, в принципі вони однакові по засвоюваності?
symbol• 19 октября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Для кращої засвоюваності беріть ліпосомальний, зараз в пробних товарах з -50%
Carin• 19 октября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Всегда пож ) среди этих двух вроде как да
можете попробовать им в чат стукнуть и задать этот конкретный вопрос за сравнительную усваиваемость
Все будет, но потом• 21 октября 2023
Витамин С ,посоветуйте хороший ,пожалуйста?
Все будет, но потом• 21 октября 2023
Чтобы не раздражал желудок
Бентливуман• 24 октября 2023
Девочки, добрый день ))
Недавно смотрела видеоролик, сказали что анемию можно побороть добавками с айхерба, но без самого железа
Кто знает ? Какие добавки?
Ролик не могу найти никак
Carin• 24 октября 2023
Ответ дляБентливуман
Девочки, добрый день ))
Кто знает ? Какие добавки?
Ролик не могу найти никак
а какие у Вас показатели Hb и ферритина?
symbol• 24 октября 2023
Ответ дляБентливуман
Девочки, добрый день ))
Кто знает ? Какие добавки?
Ролик не могу найти никак
Сдайте всю панель анемии, она бывает по причине нехватки В12 или фолиевой кислоты
symbol• 24 октября 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Чтобы не раздражал желудок
Содиум аскорбат смотрите https://ua.iherb.com/pr/nutribiotic-immunity-sodiu...
натали290379• 24 октября 2023
Подскажите, пожалуйста, есть ли какие-то скиди для только зарегистрированых пользователей айхерб?
Бентливуман• 24 октября 2023
Ответ дляCarin
Ферритин 8
Гемоглобин 113

Что такое показатель Hb?

Благодарю вас за помощь !!))