Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Ответ дляБентливуман
Ферритин 8
Гемоглобин 113
Что такое показатель Hb?
Благодарю вас за помощь !!))
Гемоглобин 113
Что такое показатель Hb?
Благодарю вас за помощь !!))
Всегда пож ) да, Hb это и есть гемоглобин, лень было писать
у Вас он низковат, а ферритин и того пониже.
Есть такой неплохой комплекс:
Но там хелатное железо есть, и при Вашем уровне ферритина лучше наверное лучше все-таки с семейным посоветоваться.
Есть такой неплохой комплекс:
Бентливуман• 25 октября 2023
Ответ дляCarin
Есть такой неплохой комплекс:
Дякую )
Какие кофакторы к этому железу взять?
Это надо 3 мес железо пить?
Какие кофакторы к этому железу взять?
Это надо 3 мес железо пить?
Не заздріть тьоті• 30 октября 2023
Підкажіть будь ласка, комплекс вітамінів Hema-plex простояв у мене більше року не розпечатаний, але банка почала якби вгинатися всередину, відкрила її, вітаміни потемніли і липкі... Це їм вже все, капець? Терміни в порядку.
СережкинаЯ• 02 ноября 2023
підкажіть будь ласка, хто знає , а скільки діють отримані винагороди ? згорають через який час ?
дякую
Ответ дляНе заздріть тьоті
Окислились, скорее всего, свою функцию уже не выполнят... Почему так - неясно. Может, их строго до 25 нужно было хранить?
СережкинаЯ• 02 ноября 2023
Ответ дляsymbol
90 днів з моменту активації
хм, дивно тоді ... бо деяим значно більше 90 днів
Не заздріть тьоті• 02 ноября 2023
Ответ дляCarin
Я тоже об этом подумала... Выкинула (
🛍️Акція на вихідні до Всесвітнього дня шопінгу:
ЗНИЖКА 22% на всі мультивітаміни до 20-00 6 листопада
✔️мультивітаміни для дітей
✔️мультивітаміни для жінок
✔️мультивітаміни для чоловіків
✔️мультивітаміни для літніх людей
✔️мультивітаміни для спорту
✔️мультивітаміни для вагітних
✔️мультивітаміни для дітей
✔️мультивітаміни для жінок
✔️мультивітаміни для чоловіків
✔️мультивітаміни для літніх людей
✔️мультивітаміни для спорту
✔️мультивітаміни для вагітних
Все будет, но потом• 03 ноября 2023
Дівчата,порекомендуйте ,будь ласка яку краще взяти Стевію(чоловіку треба вживати їжу бажано без цукру,а він не може без нього )хочу знайти замінник цукру
Ответ дляВсе будет, но потом
Стевія
Можна ерітрітол Це самий нешкідливий цукрозамінник.
Колись в АТБ продавали суміш стевії та еритритолу. Склад там був непоганий. Частіше виробники так і роблять, бо у однієї стевії велика вартість.
ДелайКак_Я• 06 ноября 2023
БАД Now Foods Бисглицината магния порошок, Magnesium Bisglycinate Powder, 227 г.
В 1 ч.л. 250 мг магния.
Кто такой принимает?
3 раза по 250 мг в день это не слонячая доза, учитывая тревожный характер?
В 1 ч.л. 250 мг магния.
Кто такой принимает?
Ответ дляДелайКак_Я
В 1 ч.л. 250 мг магния.
Кто такой принимает?
В 1 ч.л. 250 мг магния.
Кто такой принимает?
Для прийому курсом нормально, для довгострокового - 400-500 мг
ДелайКак_Я• 06 ноября 2023
Ответ дляsymbol
Спасибо. А курс это неделя две?
На привозе• 06 ноября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
В 1 ч.л. 250 мг магния.
Кто такой принимает?
В 1 ч.л. 250 мг магния.
Кто такой принимает?
Я його приймати не змогла через огидний смак. Якщо ще не придбали, то не раджу.