Kidstaff• 22 марта 2023

IHERB, cоветы, рекомендации, отзывы и просто общение

Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!

Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.

Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
annetta888• 09 марта в 10:09
Ответ дляsymbol
Написала у підтримку, 8 березня за тихоокеанським часом закінчилось 5 хвилин тому
Дуже на них чекала, бо хотіла зробити собі подарунок на 8 березня.
Аромасвічку купити.
Зазвичай на неї шкода грошей, хоча вона варті кожної грн.
iHerb_max• 09 марта в 10:22
Хтось отримав кешбек 800 грн за покупки від 8500 у лютому? У мене досі нічого немає.
symbol• 09 марта в 10:43
Ответ дляiHerb_max
Тільки що прийшли, перевіряйте
symbol• 09 марта в 10:46
Ответ дляannetta888
Аромасвічку купити.
Вперед за аромасвічкою)
iHerb_max• 09 марта в 11:13
Ответ дляsymbol
Тільки що прийшли, перевіряйте
Так, вже є, дякую. Це ж треба)
Форс мажор• 09 марта в 12:37
Теж сьогодні отримала бонуси, так що все гаразд в цьому плані )
annetta888• 09 марта в 12:39
Ответ дляsymbol
Вперед за аромасвічкою)
🌷🌷🌷🌷🌷 Юхуууу!!!
Eli4ka• 10 марта в 11:28
Добрий день!
Що можно придбати проти варікозу?
symbol• 12 марта в 11:19
🌿Весняний розпродаж🌿
🔹Знижка 15% на купівлю від $80 за промокодом VESNA25 до 19 березня https://ua.iherb.com/c/categories?pcode=VESNA25
symbol• 12 марта в 11:29
🇪🇺SPRING25 для ЄС
15% від €65
20% від €90

🇨🇭15SPRING для Швейцарії
15% від 100 франків
20% від 120 франків

🇬🇧SPRING2025 для Великої Британії
15% від 60£
20% від 80£
Ласковая_львица• 12 марта в 13:08
Ответ дляannetta888
Аромасвічку купити.
А що за свічка? Поділіться ссилкою будь ласка
annetta888• 12 марта в 17:43
Ответ дляЛасковая_львица
Aloha bay
Я обожнюю зелену.
Моїй вже 5 років.
То хочу новеньку.
Ласковая_львица• 12 марта в 18:20
Ответ дляannetta888
Aloha bay
Я обожнюю зелену.
Моїй вже 5 років.
То хочу новеньку.
Дякую) прочитала відгуки, мабуть вона всім нам потрібна. Вже і я їх хочу
annetta888• 12 марта в 21:20
Ответ дляЛасковая_львица
У мене вся колекція 🥰
Червону для грошей запалюю зранку.
А зелену - перед сном 😁
Моїм свічкам вже більше 5 років, але до цього часу сильний аромат від них.
Ласковая_львица• 13 марта в 00:49
Ответ дляannetta888
У мене вся колекція 🥰
Червону для грошей запалюю зранку.
А зелену - перед сном 😁
Ого! то ви продвинута! Розкажіть про свій досвід, якщо у вас буде бажання. Які свічки вам зайшли. Зелену точно куплю)))
annetta888• 13 марта в 09:15
Ответ дляЛасковая_львица
Сині подобаються. Жовта абсолютно не пахне, але її і зняли з продажів.
З червоною починаю зазвичай ранок, зарядка, короткотривала медитація, налаштовуюся на день. Вона дуже пахуча, насичений аромат гвоздики. Бодрить 👍
Ласковая_львица• 13 марта в 11:38
Ответ дляannetta888
Дякую!
_Tetyana_• 15 марта в 22:59
Ответ дляsymbol
🇪🇺SPRING25 для ЄС
15% від €65
20% від €90

🇨🇭15SPRING для Швейцарії
15% від 100 франків
20% від 120 франків

🇬🇧SPRING2025 для Великої Британії
15% від 60£
20% від 80£
Дякую! Теж до 19 березня?
Одна_на_всей_планете• 16 марта в 23:11
Привіт, порадьте будь ласка дієве від молочниці на Iherb. Дивлюсь на Candidase, але пишуть, що її треба в якомусь типу комплексі пропивати🙄 і дозування на банці одне а в описі інше ...
symbol• 26 марта в 15:06
🌿Категорії тижня до 2 квітня:
🔹Знижка 20% на всі товари для дітей https://ua.iherb.com/c/baby-kids
🔹Знижка 20% на великий спортивний розділ за промокодом MAR25SPORTS https://ua.iherb.com/c/sports?pcode=MAR25SPORTS
☝🏻включає близько 1000 різних добавок - D3, омегу, мультивітаміни
🔹Знижка 20% на обрані товари для краси https://ua.iherb.com/c/feel-good-beauty останній тиждень❗️
Carin• 26 марта в 16:09
Добрый день!

Напомните, пожалуйста, если отправить на то же ФИО и тел, но разными перевозчиками - в случае прохождения посылками таможни в один день они все равно будут просуммированы?
symbol• 26 марта в 17:11
Ответ дляCarin
Добрый день!

Ні, вони на різних митницях оформлюють, загальної бази немає
symbol• 28 марта в 09:20
Додаткові промокоди:
💊ЗНИЖКА 25% на товари для довголіття за промокодом LONGEVITY25 https://ua.iherb.com/c/anti-aging-longevity?pcode=...
▫️майже 1000 товарів
Коензим Q10 (CoQ10)
Ресвератрол
Берберин (барбарис)
N-ацетилцистеїн (NAC)
Гіалуронова кислота
Звіробій
Піролохінолінхінон (PQQ)
NMN (нікотинамід мононуклеотид)
Фосфатидилсерин та ін.

👁️Знижка 20% на засоби для макіяжу очей за промокодом MAREYEM25 https://ua.iherb.com/c/eye?pcode=MAREYEM25
🐈Знижка 20% на добавки для котів за промокодом MARCAT25 https://ua.iherb.com/c/cat-supplements?pcode=MARCA...
МВ-МВ• 29 марта в 19:37
Підкажіть будь ласка, не застосовується реферальна знижка в корзині на безакційні товари, раніше ж ніби було, давно не замовляла.
symbol• 29 марта в 21:24
Ответ дляМВ-МВ
Якщо в кошику застосований інший код, за реферальним знижки не буде
МВ-МВ• 29 марта в 21:33
Ответ дляsymbol
В кошику є товари по суперакції, бренду тижня -20% і по повній ціні. В такому випадку реферальний код має діяти на товари по повній ціні?
symbol• 29 марта в 21:37
Ответ дляМВ-МВ
Значить не дає зовсім після останнього оновлення, тільки на перше замовлення. Застосуйте GOLD60 від 60$ або GOLD120 від 120$
МВ-МВ• 30 марта в 07:58
Ответ дляsymbol
Дякую, gold60 спрацювало.
А у нас макарошки• 01 апреля в 09:13
Підкажіть, будь ласка, які категорії тижня очікуються.
symbol• 01 апреля в 19:14
Ответ дляА у нас макарошки
Категорії тижня відомі по середам зранку