Маурита• 22 марта 2023
знижка у Сінево
хто може поділитись? взагалі є в Сінево знижки? Аналіз 2300 коштує, хотілось б хоч трохи з´єкономити. Дякую
Украиночка• 22 марта 2023
Подивіться чи є у вашому місті Ніколаб, в них аналізи дешевші і не гірші. Останнім часом тільки у них здаю
Голубка миру• 22 марта 2023
В Ділі дуже часто знижки. В Ескулабі бувають спецпропозиції. Взагалі в кожніц мережі якісь акції бувають.
Голубка миру• 22 марта 2023
Під час візиту до будь-якого відділення ДІЛА назвіть касиру при оформленні замовлення промокод iHerb2023 (Айхерб2023) та отримайте знижку 20% на дослідження.
Якщо у вас залишились додаткові питання щодо Акції, їх можна задати за телефоном Інформаційно-сервісної служби ДІЛА: 0 800 217 887
жижифреймут• 22 марта 2023
Ми теж в ніколаб робили аналіз. Печінкові проби там 510 грн+40грн забір крові, а в синево-1200грн.