Болтушка Му• 22 марта 2023
Первый секс с новым мужчиной без презерватива? У вас был?
У вас когда-нибудь было, что в порыве страсти допустили без презерватива первый секс с новым мужчиной? Или ещё больше, чтбы мужчина кончал в вас?
Без планов забеременеть разумеется.
Результат:
вже голосів:
85 (44.5%)
Не было, всегда презерватив
82 (42.93%)
Было без презерватива
18 (9.42%)
Было без презерватива и в меня
6 (3.14%)
Было, но пила ОК
Плекаю думи• 22 марта 2023
Ответ дляішо
гадаю, що адекавта принаймні про це скаже
Ну, по-перше,якщо жінка не користується презервативом з новим партнером,то це вже не адекватна.А по-друге,вона може не знати про хворобу,для цього треба здати аналізи. Ви доречі давно аналіз на віл робили?
НЛОша• 22 марта 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Хороший хлопчик)
Мальчик-зайчик-переносчик хламидиоза и впч))
Плекаю думи• 22 марта 2023
Ответ дляішо
мене більш лякає, звідки місцеві дівчата знають про всі ці болячки)
Вас лякають освічені жінки?)) Зрозуміло
Плекаю думи• 22 марта 2023
Ответ дляНЛОша
Ага)) Ищет ´адекватную´ девушку для незащищённого секса,которая,если вдруг болеет ВИЧ,то обязательно ему об этом расскажет
Ответ дляПлекаю думи
переодично,я донор.
тобто, навіть тут більше половини хворі на що небуть, що передається статтєвим шляхом?
Да_Я_ТакаЯ_• 22 марта 2023
Відповіла завжди з презервативом. Голови ніколи не втрачала, навіть коли була любов неземна. Боюсь і хвороб, і незапланованої вагітності.
Плекаю думи• 22 марта 2023
Ответ дляішо
переодично,я донор.
Якщо раз на півроку,то добре,якщо все ж захворієте,то раніше почнете приймати терапію і меньше будете розносити
Плекаю думи• 22 марта 2023
Ответ дляішо
найкращий вихід, це відсутність сексу, я правильно розумію?
Завжди користуйтеся презервативами,ось найкраща! І це не секретна інформація)
Плекаю думи• 22 марта 2023
Ответ дляішо
що розносити? ще раз питаю, зприсутніх тут, скільки хворіє на що-небудь статтєво-інфекційне?
До чього ´присутні тут´?
Інфу про відсотки можна знайти в інтернеті
Крию матом страшно• 22 марта 2023
Ответ дляішо
В мене було колись. Дізналася, що бувший чоловік ходить до повій. Полетіла бігом здавати на снід та все до цього до центру сніду. Там взяла консультацію. Так от мені там жіночка психолог говорила, что повії до речі не такі і легковажні, перевіряються і презервативи завжди майже. І що в Україні серед гетеро пар в 90% випадків - це ´перевірені´ партнери, спонтанний секс з незнайомцями і тп.
Плекаю думи• 22 марта 2023
Ответ дляішо
дякую, візьму до уваги
коли зустрінемось?
дякую,але я мабуть утримаюсь
Проня_Прокоповна• 22 марта 2023
до 20ти лет такие опилки в голове было. После трех абортов появились мозги. с тех пор не было
Почемучка• 22 марта 2023
Не было и не хотелось. В презике спокойно, расслабленно и чисто. Мой оргазм зависит от этих составляющих. Хорошо, что мужчины попадались сильные, никто не отказывался и не ныл, что в резинке не стоит и не те ощущения.
Міс Всесвіт• 22 марта 2023
Ответ дляЗнову Я
В родині є випадок сніда. Для мене це принципове питання
Прямо сніда, не ВІЛ?
Проня_Прокоповна• 22 марта 2023
Ответ дляКрию матом страшно
правильно сказали. вот у меня в юности за бесплатно и по симпатии столько той безгандонщины было, после 20ти с небольшим начала сексом зарабатывать, и за надцать лет стажа не помню когда допускала без презерватива+ антисептики. Большинство проституток точно здоровее честных давалок с сайтов знакомств которые после кафе, за еду, в надежде на отношеньки. Так что лучше пусть к муж к проституткам идет, чем шару ищет. Точно безопаснее для здоровья семьи.
Фрекен бок• 22 марта 2023
Вот мне больше интересно. Ну мужчины жалуется, что снижает чувствительность, женщинам же по большому счету все равно по ощущениям, есть презерватив, нет его. Так ради чего забивать на свое здоровье, рисковать забеременеть, и заниматься сексом без защиты?
Леся Українка• 22 марта 2023
Было.глупая была(((( и ещё. Муж в начале отношений говорил,что встречался с женщиной старше,и она ему сказала,что бесплодна и можно кончать внутрь. А потом она уволилась и уехала в другой город.а я теперь думаю, может обманула этого лопуха и просто хотела ребенка,для себя, так как возраст поджимал . может и родила тогда,а он ни гугу
Всюди влазю• 22 марта 2023
Ответ дляПилосмок працює
Постійний партнер, то чоловік.
Тільки не треба розповідати, як вони роками гуляють, а дружина нічого не знає і не підозрює: все видно відразу, коли ще і сексу не було; було б тільки бажання зняти рожеві окуляри
Так а це тут взагалі до чого?
Я спитала, чи постійних перевіряють. Навіть якщо чоловік, ви ж його не цнотливим брали? І в рагсі йому зпсш-карму теж ніхто не чистив
Киця-бриця• 22 марта 2023
Ответ дляішо
ну тут як... я себе не на помийці знайшов і досить вібагливий у виборі, тому є деяка впевненість, що далеко не всі жінки мають такі проблеми.
Вам скільки років?