Болтушка Му• 22 марта 2023
Первый секс с новым мужчиной без презерватива? У вас был?
У вас когда-нибудь было, что в порыве страсти допустили без презерватива первый секс с новым мужчиной? Или ещё больше, чтбы мужчина кончал в вас?
Без планов забеременеть разумеется.
Результат:
вже голосів:
85 (44.5%)
Не было, всегда презерватив
82 (42.93%)
Было без презерватива
18 (9.42%)
Было без презерватива и в меня
6 (3.14%)
Было, но пила ОК
Ответ дляФрекен бок
Вот мне больше интересно. Ну мужчины жалуется, что снижает чувствительность, женщинам же по большому счету все равно по ощущениям, есть презерватив, нет его. Так ради чего забивать на свое здоровье, рисковать забеременеть, и заниматься сексом без защиты?
є різниця, досить суттєва
Киця-бриця• 22 марта 2023
Ответ дляішо
досить
В якому сенсі і кому досить?
Ви ж не дівчинка, щоб соромитись свого віку? Дайте вгадаю? 48-49?
Киця-бриця• 22 марта 2023
Ответ дляішо
то давно було)
Так скільки вам років? Це ж просте запитання))
Киця-бриця• 22 марта 2023
Ответ дляішо
То ви вже давно не хлопчик)) ви просто висловлюєтесь і розмірковуєте, як дуже доросла людина. Молодші люди більш інформовані, свідомі, тому більше піклуються про своє здоров´я.
Киця-бриця• 22 марта 2023
Ответ дляішо
але я якось дожив до такого віку, без телефонів, інтернету і презервативів
Ну, то ви ж не єдиний. Багато людей дожили і до більш поважного віку. Розмова не про це, а про те, що легковажне ставлення до свого здоров´я суттєво впливає на якість життя. А жити можна довго, але питання: як? Тому я з вами зовсім не згодна і добре, що зараз молоді люди більш відповідальні.
Крию матом страшно• 22 марта 2023
Ответ дляВсюди влазю
А з постійним партнером ідете до лабораторії чи перестаєте боятися?
Перевіряюсь раз на рік з постійним, якщо не презерватив.
Лукава_Кiшка• 22 марта 2023
С большинством моих бывших половых партнеров секс у меня был без презика. Потому что они не хотели пользоваться презиками. А бывший муж даже и не мог заниматься сексом в презике (у него и так-то эрекция слабовата, а в презике она вообще пропадала)
Фрекен бок• 22 марта 2023
Ответ дляішо
є різниця, досить суттєва
Та прямо таки. Я пробовала разные презервативы, но никогда не было прям таааааакой разницы,чтоб я здоровьем рискнула
Фрекен бок• 22 марта 2023
Ответ дляішо
доволі часто ризикувати доводилось, як я подивлюсь)
Просто с постоянным партнёром долгие годы было без) поэтому разницу сравнить могу)
Ответ дляРадуга-дуга
А подробиці можна?
починаючи з того, що процес вдягання відволікає. краще, коли це робить жінка, але в більшості реакція типу фі, я не вмію, не знаю, не хочу, не буду. часто не підходить розмір, але коли є тільки це і треба саме зараз, то шо робити. якщо човгаєш досить довго, він висихае і відчуття ну таке собі, як пальцем по склу. ну і скочується він. тобто, під кінець він займає десь тільки третину довжини, тому, що він там захищає від болячок, це дуже велике питання. ну і повна відсутність спонтанності