Викупана• 22 марта 2023

Беззерновый, без курки, суперпреміум корм для собаці.Який найкращий?Цвергшнауцер

ЮлияА91• 22 марта 2023
Acana

ЮлияА91• 22 марта 2023
У меня питбуль этим кормлю.
КондуктЕр тролейбуса• 22 марта 2023
Ориджен
ЗавЛабСнаб• 22 марта 2023
Супер премиум - брит кеир
Холистик - сейвори, карнилав
Акану какое-то время еще можно будет покупать, но представитель сообщил, что ее выкупил роял, так что... качество явно упадет в разы, а цена скорее всего останется
автор Викупана • 22 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Супер премиум - брит кеир
Холистик - сейвори, карнилав
Ого, акану роял...
Интимная• 22 марта 2023
Их без курицы не так и много.
Своему покупала про план оптидерма, но там рис, кажется.
Можу брикнути• 22 марта 2023
Подивіться корм Test of the wild
90x60x90• 22 марта 2023
Девочки, не поверите, но мой аллергик не может есть ни курицу, ни зерновые, ни говядину.. только рыба, овощи. Брала Брит, Оптимил и многие другие дорогие, все равно весь чесался красными пятнами покрывался. Попробовали случайно у знакомых в гостях вот этот, думала все, обсыпет всего, но случилось чудо, аллергия прошла полностью. Ест уже полгода. Да, корм дешевый, но если собаке подошел, то почему нет. Стафф 25кг
ЗавЛабСнаб• 22 марта 2023
Ответ дляВикупана
Ого, акану роял...
Уви :(
Вони, звісно, кажуть, що рецептура не зміниться, але ж ми знаємо де роял і де акана

Пишна молодиця• 23 марта 2023
ми своїх годуємо грандорфом сухим та консервами, ягня, бо курку зовсім неможна. з багатьох спроб зупинились на ньому. були спроби перейти на інший, результат не дуже був. повернулись до грандорфа знов.
автор Викупана • 23 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Уви :(
Моя зараз як раз на акані, ягня та яблука. Але ж кажуть що там для нашої породи забагато білку.
автор Викупана • 23 марта 2023
Ответ дляПишна молодиця
Акану пробували?
ЗавЛабСнаб• 23 марта 2023
Ответ дляВикупана
Все індивідуально
Якщо в тварини шерсть, зуби, кал та стан в цілому хороший - нема проблем
автор Викупана • 23 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Все індивідуально
Дякую за відповіді
автор Викупана • 23 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Все індивідуально
Можна ще одне питання? А як ставитеся до корму Грандорф? Бельгія виробник
ЗавЛабСнаб• 23 марта 2023
Ответ дляВикупана
Доволі хороший холістик) мало того, шо курки нема, то ще й без курячого жиру. Хоч на нього за звичай нема алергії (а більше на білок), але бувають дуууже рідкі виключення, о навіть жир не підходить. Ці всі корма хороші, не можна виділити якийсь один найкращий. Потрібно пробувати і підбирати те, що підійде саме вашій собаці, всі ж організми різні)