Стрекоза любви• 22 марта 2023
Мені нормальна. Просто трохи фрік. Але не занадто. Замінити цей творчий мейк на звичайний, волосся пофарбувати в один колір, лінзи дістати буде звичайна дівчина.
Фиона Шрековна• 22 марта 2023
Млять! Автор ви хоч попереджуйте мене чуть не вирвало!
Вона неймовірна серед фриків точно красуня
ПесиКот
• 22 марта 2023
Залізний кіготь• 22 марта 2023
Ответ дляПесиКот
Из клуба ( была тематическая тусовка).
Где Вы их берете
Телепузик• 22 марта 2023
Ответ дляВ кого тако було
Здесь в соседней теме фриков искали, дайте ссылку на барышню
Это Даша Друже, можете погуглить
Ответ дляСтрекоза любви
так. у суміднвй ткмі дівчина фріка шукає. щоб задружити. авторка, терміново пищіть координати