Olga-lyubimaya• 23 марта 2023

Муки вибору

З літа я працювала заступником керівника відділу. Неочікувано моя керівниця звільнилась. Я не хотіла того зовсім, моя посада влаштовувала, та поспілкувавшись з адміністрацією погоджуюсь зайняти її місце. Тепер зам потрібен мені. І ось почалося. Співробітники пропонували себе (робота дистанційна, людей в житті не знаю). Я опиралась на резюме, обрала. Випробувальний термін місяць, а я через тиждень зрозуміла, що вона мене дратує. От ніби нічого такого поганого не робить, але людина мені якась неприємна. Все намагається вислужитися. Я не бачу від неї якоїсь ініціативи. Що скажу, робить нормально, але за духом - різні. Я б не парилась і відмовила б, але в неї є мала дитина і це мене стримує. Мені її шкода стає, що я не дам їй омріяну посаду. Але ж я не маю сама мучатись від непідходящої людини((( І ще чомусь думаю, що коли відмовлю, то вся її родина на мене буде злитися. Типу я якась с@чк@. Ну короче, не маю я від цього спокою вже з тиждень😭 Як би ви вчинили?
Мандолина Бу• 23 марта 2023
Сделегируйте полномочия на кадровика
Скажений гудзик• 23 марта 2023
Не маєте мучитись, з заступником ви повинні бути однодумці, вам повинно бути легко і комфортно. Зараз ваші муки совісті недоречні. Спробуйте іншу кандидатуру.
double-mama• 23 марта 2023
Автор, вы слишком много думаете о том,что подумают другие. И да, испытательный срок именно для того,чтобы понять подходит человек или нет. Просто скажите о том,что человек не подходит и сделайте это как можно быстрее,чтобы кандидат не тратил свое время зря
Гореотума• 23 марта 2023
Оу, знайома історія. Міняйте, бо обернеться проти вас. Перевірено. Ці вислужники... Потім будуть плітки і підсидіти старатиметься. Хай переведуть на іншу посаду в компанії, не обов´язково звільняти.
Вам би порадила брати з вулиці людину, щоб без лишніх пліток і запросів
Вапщета• 23 марта 2023
Автор, вы слишком мало ещё руководите, поэтому много думаете о том, что о вас подумают другие. Заместителем должен быть человек, которому вы доверяете и который вас полностью устраивает. Пробуйте другого
автор Olga-lyubimaya • 23 марта 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Дякую! І себе розумію і людину шкода
Вапщета• 23 марта 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Дякую! І себе розумію і людину шкода
Не понимаю, почему вам ее жаль. Вы дали ей шанс, она не подошла. Жалеть чего? В её жизни ничего не изменится, будет работать, как работала
Белочкой зови• 23 марта 2023
Я б уволилась. Руководящая работа не для всех
«От ніби нічого такого поганого не робить, але людина мені якась неприємна.» это не профессионально. Создавать команду, это не просто исполнять распоряжения начальницы. Это уже другой уровень, который не все могут потянуть.
double-mama• 23 марта 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Дякую! І себе розумію і людину шкода
Пожалейте себя, вам уже дискомфортно и вы должны разрешить эту ситуацию как можно быстрее.
автор Olga-lyubimaya • 23 марта 2023
Ответ дляВапщета
Дякую! Я також це розумію, але і людину ніби шкода
Вапщета• 23 марта 2023
Автор, это вы ещё премии не лишали и не увольняли никого. Тренируйтесь
Соседушка• 23 марта 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Дякую! І себе розумію і людину шкода
Чого саме шкода? Ви її не обманюєте, не підсиджуєте, не звільняєте. Це випробувальний термін, і дійсно чим раніше ви вирішите що людина не підходить, тим краще для вас і для неї
Скажений гудзик• 23 марта 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Дякую! І себе розумію і людину шкода
Ви ж розумієте, що буде гірше, , якщо ви два місяці попрацюєте і її звільните. То вже краще зараз сказати, що хочете спробувати декілька варіантів, щоб вибрати. Так по два тижні простажувати ще двох кандидатів і зможете порівняти.
Звездолётчица• 23 марта 2023
Звільняти людину, яка виконує нормально роботу, тому що вона Вас дратує? Може Вам треба над своїми якостями керівника попрацювати? Думаю, якщо б керівники звільняли через таке працівників геть ніхто б ніде не працював.
автор Olga-lyubimaya • 23 марта 2023
Ответ дляБелочкой зови
Мені по роботі доводиться спілкуватись з нею телефоном, вона так улесливо говорить, що мене це дратує. Я коли була замом, то могла і посваритися з керівником доводячи свою думку 😂 В нас були конструктивні розмови і результативні. А тут .,. кажу - робе, мовчу - мороз від неї.
Вапщета• 23 марта 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Не увольнять, а вернуть на старое место работы
автор Olga-lyubimaya • 23 марта 2023
Ответ дляВапщета
Ой… я ще про це й не думала…
Звездолётчица• 23 марта 2023
Ответ дляВапщета
А Ви впевнені, що старе місце ще вільне?
автор Olga-lyubimaya • 23 марта 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Я люблю роботу з людьми які мають свою думку, а вона усюди зі мною погоджується. Таке дратує. Я колись можу помилитись і ця людина немвиправить мене.
Заліковий троль• 23 марта 2023
Ну я тоже терпеть не могу подлиз и приторно вежливых. Прям дискомфорт. Но работаю)). Правда , скорее я подчиненная, а так сказать начальник, мега вежливый
Занадто...)(
Звездолётчица• 23 марта 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Ви керівник і все одно відповідальність на Вас. Ви ще не помилися, а вже на зама відповідальність перекладаєте. Якщо Вам так важливо, щоб вона свою думку висловлювала, то так і скажіть «Олено, мені важливо почути твою особисту думку. Які у тебе пропозиції?»
Вапщета• 23 марта 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Даже если нет. Она рискнула, у неё ничего не вышло. Но я так поняла, что это всего лишь стажировка, на новое место её никто ещё не переводил
Белочкой зови• 23 марта 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Все люди разные. Она должна быть специалистом в своём деле, а не Вашей копией.
Если хотите гляньте книгу «Лидерство и самооправдание».
Звездолётчица• 23 марта 2023
Ответ дляВапщета
А що у неї не вишло? Роботу, як авторка написала вона виконує. А навіть за результатами випробувального терміну можна звільнити людину, яка не виконує належним чином свої обов’язки. У автора якийсь дитячий садок то бісить, то не так розмовляє. Інфантіл, а не керівник. Схоже, що авторка сама не знає як керувати, то й шукає кого винним в цьому зробити
Я только за!• 23 марта 2023
кто вас взял руководителем??? у руководителя не должно быть сомнений и эмоциональный качелей.
Вапщета• 23 марта 2023
Ответ дляБелочкой зови
Если она хочет быть руководителем, а заместитель - это руководитель, она должна иметь для этого нужные качества, просто быть хорошим специалистом и выполнять указания руководителя должен любой подчинённый
Вапщета• 23 марта 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Не исполняет. Она выполняет ту же работу, что и раньше, как исполнитель, но хочет получать за это больше денег. А автору нужен зам
Белочкой зови• 23 марта 2023
Ответ дляВапщета
Вот и я о том же. Если автор хочет быть руководителем, именно ей, этому стоит учится.
Вапщета• 23 марта 2023
Ответ дляБелочкой зови
Тут согласна, обычно с опытом приходит. Я руковожу 13 лет, сомневаться в своих решениях полностью перестала только на третьем году работы. Имею в виду кадровые, тоже боялась кого-то обидеть.