Ответ для Просто я
А я только собираюсь торжественно проехаться по всем магазинам.
Я поки роблю ревізію морозилки і треба тушонку передивитись, бо може прийдеться жрать макарони з тушонкою, як в совку)
Вже перед Великоднем буду затарюватись, хочу буженіни зробити, курку цілу запекти і рулет з підчеревини, і обіжратись.
Ответ дляZelenkа
Готовься. Я как раз буду мимо проезжать
Yellow berry• 23 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А я взяла на вечір баночку хайк з вишнею, тіпа бірмікс, згадаю молодість))
А з поляною в обід старість згадували?
Yellow berry• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
Бляяяя, у меня сегодня или завтра годовщина свадьбы
. Я забыла
Визначтеся нарешті
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
Моего в 1905 году привязали к лошади и гоняли три дня. А потом забрали, всё что можно было забрать.
Мої встигли в Америку втікти. У нас навіть лист від родичів зберігся 1952 року.
А маминих у другу світову прабабусю везли в бабин яр на розстріл, а прадіда був польским євреєм розстріляли ще в селі. Прабабка видила і моб бабусю народила у 46 років
Yellow berry• 23 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ого, яка гілка
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Бермикс кола, это берёте колу и в нее виски )))) главное вкусно )))
Тоня називає коктейль Ідіота
Nata.t.1970• 23 марта 2023
Ответ дляZelenkа
От кого можна штрафувати, я паспорт ношу з собою)
А я нет
Тоже не гребу Где он лежит