Біле пальто• 23 марта 2023
Вчора повідомили, що весняних канікул не буде
Вчора адміністрація школи вирішила відмінити весняні канікули. Одноосібно. Увесь час нагадують про трикутник вчителі-учні-батьки і розділену між нами відповідальність, а такі рішення приймають без нас. І як результат - сьогодні повідомлення про замінування школи. Я просто поговорити. Яких змін очікуєте в освіті? Почнуть нарешті думати про дітей чи ні?
СкокоМнеДадите• 23 марта 2023
Каникулы с понедельника, Киев. Хоть выдохнуть после постоянного оффлайна
Флюорография гуся• 23 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Каждая школа сама решает. Только вы можете повлиять. У нас с понедельника. Правда, домашку на каникулы уже скинули в Гугл-класс.
и у нас так же
Анонимарик• 23 марта 2023
Ответ дляБайрактарна
Які канікули, коли діти ітак тиждень через тиждень вчаться?
наши учатся все время, сегодня в укрытии было 2 урока.
Мамина квіточка• 23 марта 2023
Ответ дляБайрактарна
А тиждень вони що не вчаться? Навчання з дому також навчання. Як і віддалена робота, ви ж не скажете, що не працюєте, бо сидите з домашньго компа, а не з робочого.
Біле пальто
• 23 марта 2023
Ответ дляВумна вутка
тастрашне!!!
Я вам більше скажу, втомлені і батьки, бо за вчителів роблять половину роботи. Уроки, які випадають під час тривоги надолужуємо саме ми
Вумна вутка• 23 марта 2023
Ответ дляБіле пальто
тастрашне!!!
Сердючка• 23 марта 2023
В нас цей тиждень саме весняні канікули, як і було анонсовано ще у вересні. Діти ще й сьогодні на екскурсію поіхали на 2 дні
Не заздріть тьоті• 23 марта 2023
В чем проблема?! Пусть дети учатся. Им и так хреново преподают, материал на отибис выкладывают училки. А так может больше усвоят. Уже несколько лет нет нормального учебного процесса.
Біле пальто
• 23 марта 2023
Ответ дляМамина квіточка
Что-то вы нагородили все в кучу. Какое отношение отмена каникул имеет к минированию школы?
У нас все каникулы по плану написаному в начале учебного года. Ничего не минируют, школа онлайн, уроки проводят по графику.
Если вас абсолютно ничего не устраивает меняйте школу.
Ви наче по методичці Совєтчіц відповіли
Госпожа Белладонна• 23 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Не знаю, у нас учителя все объясняют. Да, меньше даётся на отработку заданий по теме в классе. Но новое дети сами не учат. Подумайте вопрос в Вашей школе почему так
У нас ещё и методика ’перевернутый класс’, так что детям приходится учиться. Но хорошая дистанционка, все отлажено и продумано, поэтому не вижу повода трепать учителям нервы лишний раз.
Розвідка Маші• 23 марта 2023
Ответ дляБіле пальто
Київська обл
Блін, а нафіга канікули, і так більше місяця сиділи вдома взимку і знов канікули, щоб весь червень вчитись.
Якби питали батьків, то я категорично проти (у цьому році) весняних канікул.
Розвідка Маші• 23 марта 2023
Ответ дляБіле пальто
Діти дуже втомлені, вони мають право на відпочинок
Від чого саме втомлені?
Від сидіння на лавці в підвалі, та грання в телефонах?
Я Головна• 23 марта 2023
Ответ дляДа будет так
Днепр, сейчас каникулы
Харьков
С пн каникулы 1 неделю
Комиссия50%• 23 марта 2023
Ответ дляБіле пальто
Это правда. Требования к учителям опустили ниже плинтуса, а виноваты родители
Біле пальто
• 23 марта 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Від чого саме втомлені?
Той, хто вчиться, той втомлюється. Якось так
Мамина квіточка• 23 марта 2023
Ответ дляБіле пальто
Ви наче по методичці Совєтчіц відповіли
Жаль что нет монетизации)))
А что еще сказать, если человеку все не так? Вроде ж логично, что нужно что-то менять
ДлинноНожка• 23 марта 2023
У нас с понедельника каникулы. Но мы учились все время в зуме, каждый день все уроки. И один день в неделю в школе.
Одесса
Безлім на все• 23 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
та итить колотить какая домашка на каникулах
Платье Длинное бальное• 23 марта 2023
Ответ дляЗаліковий троль
я оплатила готель завчасно, мене б розстроїла така новина
В нас повинні бути канікули з наступного тижня, а неділю назад перенесли на початок квітня. А у дітей збори. Так що, до школи не будуть ходити тиждень. Навіщо таке робити?
Анти-анонім• 23 марта 2023
Ответ дляБайрактарна
Кожен тиждень очно? І додому не відпуськають коли тривога?
У нас так, кожен тиждень очно. В тривогу спускаються в бомбосховище в обов’язковому порядку! Забрати може тільки хтось із родичів (і це в 11 класі...)
ДлинноНожка• 23 марта 2023
Ответ дляБезлім на все
У нас тоже домашка, как минимум по литературам обеим уже есть
Платье Длинное бальное• 23 марта 2023
Ответ дляБайрактарна
Звичайні канікули.
Розвідка Маші• 23 марта 2023
Ответ дляБіле пальто
Я й питаю від чого?
До війни було по 7 уроків, всі в класі, на 8.30, без ігр у підвалах і канікул по місяцю (і домашки були і проекти і олімпіади), і не стомлювалися, а зараз стомилися, від чого саме?
Платье Длинное бальное• 23 марта 2023
Ответ дляБайрактарна
Прям дуже втомлені на дистанційному вдома в піжамці.)
Це діти в цьому винні? Вони б із задоволенням ходили до школи.
ДлинноНожка• 23 марта 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Від чого саме втомлені?
Нет, ну я не согласна. Они и так устают, а сейчас еще на нервах и условия сложные для обучения. Вспомните себя, как ждали те каникулы.
А что до телефонов, ну а мы сидели в книжках, и ночами. Небольшая разница