Біле пальто• 23 марта 2023
Вчора повідомили, що весняних канікул не буде
Вчора адміністрація школи вирішила відмінити весняні канікули. Одноосібно. Увесь час нагадують про трикутник вчителі-учні-батьки і розділену між нами відповідальність, а такі рішення приймають без нас. І як результат - сьогодні повідомлення про замінування школи. Я просто поговорити. Яких змін очікуєте в освіті? Почнуть нарешті думати про дітей чи ні?
Комиссия50%• 23 марта 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Я й питаю від чого?
До війни було по 7 уроків, всі в класі, на 8.30, без ігр у підвалах і канікул по місяцю (і домашки були і проекти і олімпіади), і не стомлювалися, а зараз стомилися, від чого саме?
Так вам и ответили. Половину тем объяснять приходится родителям дома вечером. Для примера: чтобы разобрать тему про сообщающиеся сосуды, мне надо объяснить ребенку темы про закон Паскаля и атмосферное давление, потому что в школе их не разбирали. А я юрист. Хочется притащить физичку к себе на работу и заставить лепить позовну заяву или договор.
Платье Длинное бальное• 23 марта 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Від чого саме втомлені?
Від сидіння на лавці в підвалі, та грання в телефонах?
Ваші може сидять на лавці і в телефонах, а інші діти вчаться.)
Розвідка Маші• 23 марта 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
В підвалі, в тривогу?
У ваших дітей власний підвал? Чи спільний для всіх школярів?
Біле пальто
• 23 марта 2023
Ответ дляРозвідка Маші
В підвалі, в тривогу?
То їм тоді ввечері з батьками то все вчити доводиться, розумієте? Бо контроль знань якраз таки ведеться без збою по графіку
Платье Длинное бальное• 23 марта 2023
Ответ дляРозвідка Маші
В підвалі, в тривогу?
Мої діти в підвал шкільний не ходять, ідуть додому у свій, це по-перше. А по друге, вони все те, що не довчили у школі, опрацьовують вдома. Чи воно саме вчиться? Ще в них є додатково англійська мова, іспанська, футбол. І так, діти втомлюються.
Платье Длинное бальное• 23 марта 2023
Ответ дляРозвідка Маші
В підвалі, в тривогу?
Якщо Ваші сидять в підвалі і нічого не вчать, то не у всіх так.
Холодная каша• 23 марта 2023
Ответ дляБайрактарна
Прям дуже втомлені на дистанційному вдома в піжамці.)
Моя втомлена. В них навчання хоч і дистанційне, але в повному об´ємі, включно з музикою і фізкультурою.
Але в наших тільки перенесли канікули на початок квітня, не відміняли на щастя.
ТрамвайGirl• 23 марта 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
У нас должны быть на следующей неделе и еще в начале мая. Каких не будет?
Каникулы в начале мая?
Миссис Буркул• 23 марта 2023
Ответ дляБіле пальто
Діти дуже втомлені, вони мають право на відпочинок
Потом будете возмущаться, что учебный год продлят до конца июня...
У нас в школе сократили зимние каникулы. Дети учились до 30 декабря и вышли снова в школу 16 января. Зато заканчивать год планируют в конце мая, как обычно.
Если конкретно Ваш ребенок сильно устал, можете написать заявление в школу и недельку дать ему отдохнуть, это не большая проблема.
Сижу_и_плачу• 23 марта 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Каникулы в начале мая?
С 8 по 12 мая, в школу 15
Кумедний ґудзик• 23 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Регіон? В Києві будуть
Мы в Киевской обл., тоже не будет каникул
Розвідка Маші• 23 марта 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Так у всіх є якісь допи, у доньки англ та акробатика, ще й цуценя завели. Але я не бачу перевтомлення, навпаки бачу що дуже важко зібратися після затянутих (який йолуп їх придумав) зимових канікул (24/12-29/01), не встигли 2 місяці провчитись, знов канікули.
А потім ходити до школи у червні, коли літо квітне та вабить....
Кидстаффовка• 23 марта 2023
У мене першачок і я задовбалась уже, сілов нєт! Дистанційка, ніхто за канікули нічого не каже,а мені вкрай вони потрібні)))
Замрійлива• 23 марта 2023
Ответ дляБіле пальто
))
Біле пальто
• 23 марта 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Навіщо в червні ходити, ці канікули їхні по праву, їх не треба відпрацьовувати. Програма і контроль знань ідуть за графіком, завдяки батькам здебільшого
Та_все_ок_будет• 23 марта 2023
Добрий день всім!
Чистаю пости деяких і таке враження, що з іншої планети: якщо у них так в школі (місяць зимових канікул, одне онлайн, ніхто не вчиться і не втомлюється і т.д.), то у всіх так....ні! І автора розумію, бо дізналася, що у нас перенесли канікули, то взвила, настільки втомлені ми (ті, хто дійсно навчається, а не просиджують штани вдома з вимкненим екраном (і з неповагою до вчителя), чи в школі).
Пояснюю на прикладі нашого міста і школи. Бровари (Київська обл.).
Зимові канікули були з 25.12 по 08.01. Весняні очікували з 27.03 на тиждень і у нас переносять їх з 03.04 по 09.04: ’Зміщення на тиждень відбулося через раніше завершення опалювального сезону, яке розпочнеться вже 1 квітня. Тож є можливість дітям ще тиждень навчатися в теплих класах. Таку пропозицію області підтримали педагогічні ради всіх броварських ліцеїв, повідомили в Броварському управлінні освіти.’ Сьогодні ще й окрім вранішньої тривоги було ось таке: ’У Броварах і районі повідомляють про замінування всіх ліцеїв’ - термінова евакуація за територію школи...добре, що хоч сьогодні тепло стояти не вулиці і дощ лише почав накрапати, коли більшість дітей забрали, в листопаді і взимку при замінуванні було значно гірше з погодними умовами, діти і вчителі стояли та просто задубали, просилися малі в бомбосховище, да не можна... Наша школа на стільки переповнена, що навчається в 3 зміни, бо всі не вміщаються у всіх бомбосховищах : 1ша зміна з 8.00 до 11,20, наша (підзмінок, як директор називає) - з 11,20 до 14,20 (чи 15.10), коли у старших класах починається навчання - не знаю. Під час тривог нікого (!) не пускають додому без батьків, в бомбосховщі як проводять час діти залежить від вчителя і самої дитини, місця, де перебуває їх клас: хто сидить і грає в телефоні, хто на тренажерах (якщо повезло і завели клас в тренажерний зал підвалу школи), хто між собою з малим м´ячем в футбол в проході підвалу, хто за партою і уроки пише, а в кого вчитель і проводить уроки, запитує, якщо кожного дня тривоги і бувало, що й по 2-3тривоги за ці декілька годин в школі, не встигають сильно....Я мама особливої дитини, іду до школи і спускаюсь до дитини на кожну тривогу, бачу як все там відбувається. Наш класний керівник, дякувати їй, викладається на уроках по мах, намагається все пояснювати дітям на уроках, але інколи, коли багато тривог і не встигають, то тоді або розказує їм все бігом по 3-4теми і батькам самим з дітьми опрацьовувати по підручниках і друк.зошитах вдома, роблячи при цьому ще й різні досліди, задачі...’подєлкі’ (як по ЯДС, наприклад, легені, руку з м´язами треба було зробити, окрім природничих ще задач). Я з дитиною вдома від 4 до 7-8 годин роблю уроки, поки йому все поясню...задачу поки умову зрозуміє (як вчора і зараз ось), то і діаграми малюю, і просто малюнки, і з печива/бубликів/олівців викладаю на столі кучки/групки і т.п., щоб зрозумів і записав, порахував.... Так, є батьки яким все пофіг, навіть в щоденник не заглядають і в портфель дитини, та може ходити бех підручників і/чи зошитів в школу і вчитель витрачає зайвий час щоб придумати як з цим учнем працювати замість того, щоб більше класу матеріалу пояснити...
Зранку у моєї дитини заняття в реабілітаційному центрі (у нормотипічних дітей - якісь гуртки, заняття в секціях і т.п.), після уроків ще також можуть бути додаткові заняття...тому так, хто дійсно навчається - той втомлюється.
В нашій школі 1-5класи навчається очно постійно, ще постійно очно, здається 9 і 11класи, інші - тиждень очно/тиждень заочно.
Біле пальто
• 23 марта 2023
Ответ дляМиссис Буркул
А давайте ви відмовитесь від своєї відпустки. Просто заради розвитку емпатії
Мамина квіточка• 23 марта 2023
Ответ дляРозвідка Маші
В підвалі, в тривогу?
Вивчення теми ніхто не відміняє. Чи якщо не під час уроку вчать, а в другій половині дня, то не зараховується, що дитина вчиться і втомлюється?
ТрамвайGirl• 23 марта 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
С 8 по 12 мая, в школу 15
Прикольно. У нас такого не говорили. Школы решают сами, видимо.
Миссис Буркул• 23 марта 2023
Ответ дляБіле пальто
Кто вам не дает ехать в отпуск?
Украина - не Германия, где школьников ловят в аэропортах, если они там околачивают вне школьных каникул.
Я уверена, что у вас половина класса минимум не будет ходить эту неделю в школу.
Коленная ложечка• 23 марта 2023
Ответ дляБіле пальто
Київська обл
Я теж з Київської,з понеділка йдемо на канікули, зимні були 2 тижні, осінніх не було
Коленная ложечка• 23 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Від чого втомлені? Взимку місяць гуляли, щодня по 2 уроки гуляють в укритті. Коли ж вчиться?
який місяць,в нас 2 тижні,наприклад, були. А осінніх взагалі не було, в укритті навчаються, а не гуляють.
Біле пальто
• 23 марта 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Кто вам не дает ехать в отпуск?
Будуть всі ходити як заїньки, бо ну його тоді ще й пропущене наздоганяти . Про Німеччину знаю що канікул у них рази в два більше по днях, ніж у наших дітей і ніхто не краде у дітей той відпочинок
Миссис Буркул• 23 марта 2023
Ответ дляБіле пальто
Да, там одни сплошные каникулы.
Но Вы, кстати, не ответили - школа собирается в июне работать? Очень может быть, что у вас не украли, а перенесли. Зимой сколько дней были каникули?
Ермолайчик• 23 марта 2023
Ответ дляКоленная ложечка
У вас так, у нас по-іншому. В нашій школі 1200 дітей. Про яке навчання в укритті може йти мова. Ідіть до керівництва вашої школи і кажіть, щоб робили канікули. Мені також не подобається, що навчальний рік до 16 червня? Так що? Часи такі. Добре, що взагалі хоч якесь навчання є.
Біле пальто
• 23 марта 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Да, там одни сплошные каникулы.
До 2 червня навчання. Поки так
Миссис Буркул• 23 марта 2023
Ответ дляБіле пальто
До 2 червня навчання. Поки так
Ну вот. А у всех до конца июня.
Біле пальто
• 23 марта 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Ну вот. А у всех до конца июня.
Я не розумію логіку. Ці канікули ми не заборгували, вони мали і так бути. То нехай тоді навчання раніше закінчиться, в середині травня - типу весняні перенести. Відставання програми немає, навіщо в червні вчитись
Миссис Буркул• 23 марта 2023
Ответ дляБіле пальто
за зимние.
У нас были всего 2 недели после Нового года, а у вас?