...аяприкольная• 23 марта 2023
Як закрити рахунок в PKO банку?
Знайшла відео в інтернеті, роблю все покроково, а додаток мені видає повідомлення «нема рахунків для закриття». Як його закрити? Бо відкривала у травні минулого року і мене попередили, що через рік буде платне обслуговування. Знаходжусь в Україні.
Кому вдалося закрити з України? Як ви це зробили? Дякую
220В• 23 марта 2023
Закрила через застосунок. Була проблема, що прийшлося вводити рахунок подруги, куди типа виводити мої гроші якщо що.
А так все ок. Рахунок закритий.
...аяприкольная
• 23 марта 2023
Ответ для220В
А так все ок. Рахунок закритий.
Я не можу дійти до цього етапу, пише, що нема чого закривати, хоча рахунок є
Ну от що його робити?
...аяприкольная
• 23 марта 2023
Ответ дляПироженкА
Треба було закрити, коли їхали з Польщі.
Тоді рахунок ще використовувався