Тарабарщина• 23 марта 2023

2 диетолога, 2 мнения. Кето или подсчет?!

Подсчет кал, либо кето?! Кто, что пробовал? На кето 3 дня, тяжело есть белки постоянно и овощи. Думаю перейди на обычное питание с подсчетом. Ваше мнение?🙂
Фіфачка• 23 марта 2023
Причём здесь кето и белки? Кето - это 80% жиров

Все будет, но потом• 23 марта 2023
Кето это жиры
Вы точно на кето?
Я на кето и интервальном питании неск лет назад из себя сделала куколку за пару месяцев. Но это дорогое питание
Вумна, аж страшно• 23 марта 2023
на кето я очень быстро потеряла и не могла долго набрать. Подсчет тоже думаю эффективный.
очки_ннадо• 23 марта 2023
у вас не кето, а безуглеводка, судя по всему. Она нужна при инсулинорезистентности и пр. А так нормальному человеку лучше баланс кбжу
Сладко-соленая• 23 марта 2023
смотрите, чтоб на кето ничего из органов не отвалилось
Санта Барбара• 23 марта 2023
Я давно слежу сколько ем и сколько трачу. Мне нравится разнообразная еда.
Ліньки гуглить• 23 марта 2023
Мені дуже подобалося кето тим, що завжди можна було випити бокальчик просеко з сиром і хамоном)

Кудесница_с_пургеном• 23 марта 2023
Вряд ли диетолог будет прописывать кето. У меня просто сбалансированное питание. Бжу и все
Тундиринда• 23 марта 2023
Кето це жири 70%. Вести треба розрахунок як макро, так і калорій. Бо може бути так, що калорій мало, а це теж не добре ). Тому має бути комплекс. Якщо важко з кето, то можна lchf - там більше вуглефонів дозволено, але знову ж таки, каші не можна )))
Передивіться ютуб, насправді можна багато чого. Я булочки роблю з борошна кокосового, миндального і псиліуму )) На сніданок бутерброн можна зробити з булочкою цією. Зараз, оскільки ще не сезон - капуста тушена - аля бігос. Вчора в мене була курина грудка з твердим сиром, помідором у вершках стушена. Шакшука - моя улюблена )))
постою_послушаю• 23 марта 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
На подсчёте калорий и балансе бжу тоже можно. И без риска для здоровья, в отличие от кето
Кукарачка• 23 марта 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
І так можна, якщо в калораж влазите
постою_послушаю• 23 марта 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну так какие советы, такие и диетологи. Диванные.
Ліньки гуглить• 23 марта 2023
Ответ дляпостою_послушаю
В мене було все ок зі здоровям, постійно була енергія і ніколи ніяких набряків зранку.
Кудесница_с_пургеном• 23 марта 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
У меня бжу и не только бокальчик а и тортики ем нормально.
Ліньки гуглить• 23 марта 2023
Ответ дляпостою_послушаю
А ви диванний чи ліжковий експерт?
Ліньки гуглить• 23 марта 2023
Ответ дляКукарачка
І так можна, якщо в калораж влазите
Не вела підрахунок на кето
Вмію заміряти найкраще• 23 марта 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Ну крім хіба розладу, коли ВСЕ треба зважувати
За кожен кг треба боротися. Схудла-плато
Постійно хочеться погризти
Перепади настрою.

А в іншому то супер , звичайно
Для тих хто любить боротьбу з собою так і взагалі ідеально.
постою_послушаю• 23 марта 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
А ви диванний чи ліжковий експерт?
Я не эксперт. Просто думающий потребитель. И любой здравомыслящий человек понимает, что вводить организм в состояние кетоза только ради похудения это нездраво.
Тундиринда• 23 марта 2023
Ответ дляпостою_послушаю
мова навіть не про схуднення. Я на кето маю енергію. Ось це мені в подобається. Легкість, я виспана, а не нон стоп втома.

автор Тарабарщина • 23 марта 2023
Ответ дляТундиринда
А что вы кушаете? Мне разрешили есть все белки, семечки, орехи, овощи, даже мороженко. После 20-00 только пить, что хочу, даже сладкий чай. Но я голодная на овощах, за несколько дней на мясо не могу смотреть(((
Ta-Ki• 23 марта 2023
Нормальне харчування, але з дефіцитом 20%
Рахуйте тиждень, підсумовуйте і віднімайте 20% і діліть на кількість днів. Без різниці шо ви будете їсти, але бажано норму бжв, бо тоді буде вме гаразд і з самопочуттям і шкірою
Статус Ква• 23 марта 2023
Диета для чего?
Диета это правила в питании которые исключают те или иные продукты зависимости от того что надо.
1я диета вообще не понятна в дневном рационе должны быть как углеводы жиры и белки овощи фрукты каша яйца мясо. Масла орехи.
Что бы похудеть нужно потреблять калорий меньше чем тратите или тратить больше чем потребляете вот и все .....
Ашолюдискажуть• 23 марта 2023
Ответ дляТундиринда
+100
Ще мені подобається якість шкіри на кето (зморшки розгладилися, вона більш пружною стала). Зійшли набряки і немає мішків під очима...)
Статус Ква• 23 марта 2023
Ответ дляСладко-соленая
Во во. Диеты что тут иногда в темах просто треш.....
Статус Ква• 23 марта 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Такие очевидные вещи многим просто не понятны ....
Сладко-соленая• 23 марта 2023
Ответ дляСтатус Ква
самое очевидное и простое иногда самое непонятно и неосознаваемое
Тундиринда• 24 марта 2023
Ответ дляТарабарщина
Солодкий чай на кето? я сподіваюсь з еритролом?
Я не їм вже після 18.00
Рецептів і інстаграмі і на інших сайтах просто купа. Голодні на овочах, тому що жирів нема. Як додасте нормальні жири - їсти не захочеться. Я наїдаюсь на сніданок омлех з 2 яєць з вершками, смажені на кокосовій олії + листя салату з огірком чи редькою, заправлені оливк.маслом, + пів авокадо = кілька слайсів з сиром і кава з вершками