Кукарикуууууу• 23 марта 2023

Дівчата, порадьте як розігнати метаболізм?

Щоб схуднути чим пошвидше)) і вага не стояла
Щаслива Я• 23 марта 2023
Такого понятия не существует)

Без QR коду• 23 марта 2023
Спорт (чередувати кардіо та силові) + робити щодня різну калорійність, наприклад, сьогодні 1600, завтра 1400, післязавтра 1200 потім знову 1600. Це те, що допомагає особисто мені.
Дюагональ• 23 марта 2023
Мне помогло белково-углеводное чередование плюс спорт, калорийность тоже каждый день разная, от 800 (на белках это несложно) до 1500 ккал
Карусель-весель• 23 марта 2023
Быстрый метаболизм работает в обе стороны, если вы не знаете. Как быстро будете худеть,так быстро и набирать
автор Кукарикуууууу • 23 марта 2023
Ответ дляДюагональ
Супер, таке мені підходить)) буду пробувати. Ви один день повністю білки їсте, другий день тільки вуглеводи складні? Вірно?
автор Кукарикуууууу • 23 марта 2023
Ответ дляКарусель-весель
Підкажіть, як правильно втримати вагу, коли вже схудла на скільки треба💐🙏🏻
5cmhybyna• 23 марта 2023
плавання і біг. Хоча біг не настільки
Карусель-весель• 23 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Тільки звикати їсти стільки, скільки Вам потрібно, не переїдати. А якщо переїли не ругати себе, а просто далі притримуватися своїх харчових звичок.
Ви рахували коли худнули, чи інтуїтивно?
А ще дозовляти собі їсти вкусняшки, якусь певну кількість. Нормально ходити на свята і не щадумуватися в ці дні про харчування і тд. Щоб це було просто нормальним життям, а не аля дах поїхав.
Щаслива Я• 23 марта 2023
Ответ дляДюагональ
Калорийность 800 это ненормально)) еще и при спорте))

Курочка-чубаточка• 23 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
Это нормально, называется разгрузочный день, 2 дня в неделю вполне норм
автор Кукарикуууууу • 23 марта 2023
Ответ дляКарусель-весель
Спочатку рахувала, тепер вже бачу на око скільки це буде по калоріях і грамах, якщо сумніваюсь то ставлю на вагу, мене це не напрягає)) а от на рахунок того, що сварити себе якщо зїла лишнє-то вже проходила, я помітила що після такого взагалі зриваюсь і пару днів не їм правильно. Коли в голові стоїть ‘мені не можна солодке, не можна піцу, тортика кусок‘ то це вже все…я потім такі зриви маю і не можу перестати їсти бо думаю, блін завтра вже не можна буде, буду їсти правильно тоді сьогодні і наїдаюсь як в останній раз🤦🏻‍♀️
Щаслива Я• 23 марта 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Нет ненормально) минимальный колораж для работы внутренних органов это 1200. И это без занятий спортом. Вы убиваете организм, органы работют наизнос, сокращается продолжительность жизни
Курочка-чубаточка• 23 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
Удалено администрацией...
Госпожа Белладонна• 23 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
На ютубе Ольга Павлова. Она эндокринолог и диабетолог. Не бойтесь, что ведет для диабетиков. Вот ее рекомендации и помогут сбросить вес и удержать его.
Дюагональ• 23 марта 2023
Ответ дляКарусель-весель
Очень странное заключение
Щаслива Я• 23 марта 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Удалено администрацией...
Курочка-чубаточка• 23 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
Удалено администрацией...
Вы почитали инет и решили, что профи? Ага
Дюагональ• 23 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
В углеводный день добавляются каша, рисовые хлебцы, хлеб, фрукт или сухофрукты, белки каждый день
Дюагональ• 23 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
1-2 дня абсолютно нормально, еда 5 раз в день

Щаслива Я• 23 марта 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я почитала врачей ,которые хорошо учились, а не прогуливали предметы)
Щаслива Я• 23 марта 2023
Ответ дляДюагональ
800 ккал и еда 5 раз в день?) Еще и спорт)
Дюагональ• 23 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
Именно)
Курочка-чубаточка• 23 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
Копирайтеров? Ну ну
Щаслива Я• 23 марта 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Копирайтеров? Ну ну
Доказательная медицина, если вам это о чем-то говорит. )
Советничаю тут• 23 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
Це якщо 800 постійно. А якщо 1-2 рази на тиждень, то нормально.
Найщасливіша• 23 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Жуть! Хоть и больше млн подписчиков, но эти когти и боевой раскрас куртизанки как-то не внушают доверия к ней как к доктору.
Ловлю капці• 23 марта 2023
Читала что его невозможно разогнать. Это физиологический процесс. Чтобы худеть нужно тратить больше калорий чем потреблять.
А так бы хотелось волшебную пилюлю ’ разгоняющую метаболизм’,да?
Госпожа Белладонна• 23 марта 2023
Ответ дляНайщасливіша
Не смотрите на внешний вид, слушайте, что она говорит. Я скинула 15 кг веса просто на ее советах и применив в своей жизни.
Найщасливіша• 23 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
попробую абстрагироваться
Злива інформації• 23 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Скажите каша не кушали ?