tarveldy• 23 марта 2023

У вашому гардеробі є щось насправді шалене

що ви час від часу вдягаєте?
Результат:
вже голосів: 305
183 (60%) Ні
44 (14.43%) ну не таке вже і шалене
30 (9.84%) леопардові лосіни не рахуєм
29 (9.51%) Так ;)
19 (6.23%) тиц
Дякую_аж_підскакую• 23 марта 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Ось, прошу
Хутряний леопардовий ліфчик
Нутрія натуральна
Покупка десь так 2006 року…
Як бачите, ото раніше була якість! Вміли ж зробити!
Боже як Гарно!!! Продайте😀

месяцкие• 23 марта 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
З сукнями коротшими за пальто, щільними колготками та замшевими чобітками, чорними чи темно-зеленими
Вау!

І зараз ви б в ньому надзвичайно виглядали. Це якраз на часі
Козяка-маляка• 23 марта 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Фуксія мій улюблений колір на літо. Це гарний жакет, як носила зараз
Та такий яскравий, менв здається на один раз
Рання пташка• 23 марта 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Фото, не скажу шо от прям але куди його)
А таки попрошу інфу по кедах, Гугл Ленз не знаходять, а мені треба. У мене весь одяг такий :)
После шести ни-ни• 23 марта 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
о, как я хотела когда то туфли те что на последнем фото) это джефри кэмпбел , да?
Ага) я була його фанаткою, прям збирала все підряд ще таке лишилось) але в цих я могла тіки стояти
Залізна тьотя• 23 марта 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Це можна вважати шаленим?
Раніше я його носила, а зараз набрала вагу і воно вже не так гарно сидить
Якби не мєх, класне)
Качка в тапцях• 23 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Є ось такий жакет, ще не вдягала
Коштує шалених грошей, шкода їх, але що поробиш.
Можна кльово обіграти з ахромом (чорно-біле все і жилет), або подивитись на сусідні кольори в палітрі і скомбінувати.Наприклад фіолетові брюки додати.Тут головне не переборщити з контрастом сильно.

Угги_в_горошек• 23 марта 2023
Ответ длямесяцкие
Вау!

От зайві 5 кг якось позбудусь і можливо восени на перемогу вдягну. А то на ср*ці сильно натягується
После шести ни-ни• 23 марта 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Це туфлі? Я думала, шляпка, як в Осадчої
не ну з якого ракурсу
Козачка• 23 марта 2023
У меня было такое платье. Носила один раз, конечно. Но увидела его в интернете на фото у девушки, незнакомой. Написала ей, спросила, где купить можно, она ответила, что магазин местного дизайнера, конечно, в её городе, но она согласилась мне его купить, я отправила деньги и она мне его купила 😜 конечно, платье ужас, но в 23 прям мечта была и это сто лет назад 😄было. Спасибо доброй девушке
Угги_в_горошек• 23 марта 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Якби не мєх, класне)
То лама. Можна зняти
Сарафанное радио• 23 марта 2023
Найшаленіше це пальто Desigual, не ношу бо не влажу вже.
Пупуговка• 23 марта 2023
На маскарад только. А так я классику ношу, солидный руководитель.
Рання пташка• 23 марта 2023
Я з тих, у кого шалене - основа гардеробу, бо мені так зручно і прикольно.
Але я, скажімо так, діяч культури, таким це легко сходить з рук :)
автор tarveldy • 23 марта 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Там розмір ххс
Якщо підходить, можу подарувати))
хіба на ногу ))) я зараз ххл
Угги_в_горошек• 23 марта 2023
Ответ дляСарафанное радио
Я раніше обожнювала цей бренд. В мене багато одягу було. А потім набридло
После шести ни-ни• 23 марта 2023
Ответ дляРання пташка
Не дам, може на коробці треба глянути але я не Дома брала років багацько на yoox американському
Залізна тьотя• 23 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Є ось такий жакет, ще не вдягала
А що не так?
Рання пташка• 23 марта 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
я пробую розібрати букви на підошві, але фігтам

Рання пташка• 23 марта 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Та ну, вони тупо циганщина з клаптиків. Це не стиль, а просто шалені клякси.
После шести ни-ни• 23 марта 2023
Ответ дляРання пташка
)), зайдіть на yoox і порийтеся по пошуку може щось знайде.
Сарафанное радио• 23 марта 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Сарафанное радио• 23 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Яскравий це мій вирвиоко лимоно-салатовий
Смайлик• 23 марта 2023
Ответ дляСарафанное радио
Очень Desigual люблю, у них реально классные вещи
Біток чи ефір?• 23 марта 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Боже як Гарно!!! Продайте😀
Тут так хвалять, що я аж возгордилася!
Яку вигідну покупку змогла зробити))
Може внукам передам, хай милуються)
Смайлик• 23 марта 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Тут так хвалять, що я аж возгордилася!
Яку вигідну покупку змогла зробити))
Може внукам передам, хай милуються)
Внукам не тре. Краще внучкам.
Veronika_100k• 23 марта 2023
Сама уже ничего такого не ношу, чай не шашнадцать, но вот такие кофточки я продавала в прошлом году. Ушли на УРА! 😍
Ленне-Рейма• 23 марта 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Крім першого, і то під питанням, і останнього - просто не уявляю як це носити, все інше - акси, а вони можуть бути шалені, акцентні, як перчинка.
После шести ни-ни• 23 марта 2023
Ответ дляРання пташка
Solebleu пошукайте
Сарафанное радио• 23 марта 2023
Ответ дляРання пташка
Та да . Конкретно це пальто ще відносно спокійне, ззаду картина дівчини, а є взагалі айненене...🔥