що ви час від часу вдягаєте?
Результат:
вже голосів:
183 (60%)
Ні
44 (14.43%)
ну не таке вже і шалене
30 (9.84%)
леопардові лосіни не рахуєм
29 (9.51%)
Так ;)
19 (6.23%)
тиц
мадамГрицацуева• 23 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Є ось такий жакет, ще не вдягала
Коштує шалених грошей, шкода їх, але що поробиш.
Суперовий!!!!
Птица Говоруша• 23 марта 2023
Не скажу шо шалене, але є сукня ’залізна’тіпа - важкелезна капець за рахунок тих всіх залізних чешуйок нашитих. Купила давно на корпоратив а його відмінили( так і висить.
Червона ікорка• 23 марта 2023
мадамГрицацуева• 23 марта 2023
Я колись була ще зелена і надивилась кліпів з реперами темношкірими. Вийшла в червні в пуховику короткому, широких джинсах на стадіон ( там хлопці брейкдансери тренувались). Думала,що я дуже крута, уявляю, що про мене думали оточуючі

Рогнеда Карповна• 23 марта 2023
колись купила собі бомбер,якесь помутніння відбулося
, але так і не одягла жодного разу, бо коли голова прояснилась мені цей бомбер почав нагадувати костюм Степана Гіги
Пузата Хата• 23 марта 2023
Ответ дляВсе і одразу
Дівчата, показуйте
Есть комбез кораллового цвета. Я в нем как пожарник )))
На себе не покажу, но ссылка на сайт сохранилась.
В жизни получилось из серии Ожидание-реальность.
Думала из него ветровку сделать )))
Пузата Хата• 23 марта 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Фото, не скажу шо от прям але куди його)
Кеды класснючие, я б купила
Мрію про пончик• 23 марта 2023
Ответ дляСарафанное радио
Найшаленіше це пальто Desigual, не ношу бо не влажу вже.
У них все шалене. Обожнюю цей бренд. Джинси тільки їхні ношу)
После шести ни-ни• 23 марта 2023
Ответ дляПузата Хата
Кеды класснючие, я б купила
Дякую) нехай тоді полежать прислухаюсь до колективного розуму))
Пузата Хата• 23 марта 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
а какой размер? и почем?
После шести ни-ни• 23 марта 2023
Ответ дляПузата Хата
а какой размер? и почем?
Їм дуже багато рочків), 36 і якщо я пам´ятаю правильно то 200 баксів
Пузата Хата• 23 марта 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
не, 200 баксов то занадто по нынешнму курсу )))
но если багато рочкив, то рассохнуться могут.
Рання пташка• 23 марта 2023
Ответ дляПолуничка
Не одягу, неадекватних чоловіків.
Ні.
В ті роки я багато подорожувала країною автостопом, але ніяких жахів не було. Один раз довелося з автівки на ходу вилітати (водій, здається, був обдовбаний), але це було взимку і я була у теплій куртці і рукавицях, а не в шкіряному ліфчику.
После шести ни-ни• 23 марта 2023
Ответ дляПузата Хата
Та якось в мене взуття в нормі поки, переглядала восени. Але ж не продаю). Курс був 8 єх
Рання пташка• 23 марта 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
а ви їх продавали????
После шести ни-ни• 23 марта 2023
Ответ дляРання пташка
а ви їх продавали????
Ні) я думала що з ними робити, продавати не вмію, роздаю зайве)
Глаза_в_3_карата• 23 марта 2023
Ответ дляStepashko
Кєдікі
Де купляли? Срочно такі нада!! І скільки коштують скажіть будь ласка.
Папина дочка• 23 марта 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Я любила все шалене, але грошей на все те ніколи не було, потім, коли вже з´явилися , було соромно таке носити через вік.
Але зараз є улюблена шалена футболка з шаленою зіркою, та подруги сміються з неї, кажуть ’зніми цього козла’, а я тащуся .
Ану, хто впізнає зірку?
Тільки на фото трохи перекосило його)
Ану, хто впізнає зірку?
Тільки на фото трохи перекосило його)
танкиан)
хороший вкус
Папина дочка• 23 марта 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
доставайте, щас будете на пике моды)