Амбасадор щастя• 24 марта 2023
Подтянуть writing в английском какие книги помогут?
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, какие хорошие учебники или программы есть чтобы подтянуть writing в английском языке ?
ЛюблюДевчонок• 24 марта 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
В Україні здавала бо на візу треба було сертіфікат ielts A1. І за кордономздавала на грамматику, то рівень advance поставив тест. Коли поспілкувалась з вчителем , то відмовилась ходити на курси, сказала що рівень набагато нижчий треба, не потягну то точно. Вчитель порекомендувала самій підтягнути без курсів , але я сказала треба курси . Потім протестували на нижчих курсах сказали speaking дуже добрий , але writing слабкий . Заплатила грощі , і тепер дуже жалкую , бо дуже не задоволена слабкий рівень, сумую на заняттях . Не давно тест писали writing and reading , дуже сподіваюсь що переведуть в іншу группу. Одну дівчину мою знайому перевели , але каже дуже важко на іншому рівні. Якась така розбіжність.
Завжди треба брати вищий рівень. Тобто вищий - краще ніж нижчий. Важко вчитись, але це дає реально результати.
Ну і тести то таке… якщо це не якісь серйозні, то часто результат може бути не коректний. Я зі своїм десь В1 здавала вступний на бесплатні курси, так мені сказали що я адвансед))) просто планка якась там реально низька. Типу якщо говориш, розумієш повільну розмову, трохи простої граматики - все, ти адвансед))) ну але на адвансед курсах там були якраз такі самі як я, або трохи вище. То ж нормально)
Зарас реально проблема - що автоматом граматику виправляє комп’ютер. І я коли пишу, то особливо не стараюсь, всеодно виправить же. А на тестах треба без помилок.
Мені ще дуже допомагає читати. Візуально запам’ятовую. Інколи читаю в голос - це спікінг розвиває. Ну і багато відео.
Люблю ВалЄру• 24 марта 2023
Автор, попробуйте вот такое пособие. Там три части, вам надо начинать с первой. Там хорошо объясняют все подходы и нюансы.
Попробуйте поискать пдф, чтобы полистать и посмотреть. Но все равно без учителя вам не обойтись. Нужен человек, который будет вам объяснять ошибки...
Амбасадор щастя
• 25 марта 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Спасибо большое ! Может муж поможет .
Амбасадор щастя
• 25 марта 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
І я також читаю в голос чоловікові . Він виправляє , якщо не вірно вимовляю. Дякую !
Амбасадор щастя
• 25 марта 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Автор, а що саме у вас не виходить по писанню ? Правопис чи вміння формулювати свої думки у письмовому вигляді?
Я пишу , але прості твори . І там є помилки в грамматиці. То слово не так десь втулю , то артікль не там напишу , або лишнє поставлю. Потім згадаю що там помилки. І хотілось писати не такі прості , і швидше по часу , а не знаю з чого почати, і як себе далі розвивати . Може знову почати з повторювання грамматики ?
ходити на writing в колледж не можу , там тільки з ранку , а я працюю. Да, і черга велика вчитель сказав. Кидати роботу ради цього не варіант.. якось треба йти далі , а якійсь ступор..
Україна наше все• 25 марта 2023
Зрозуміло. Скоріше за все ви робите такі само помилки в спікінг, але ж там вони не фіксуються і ви їх не бачите.
Вам потрібен вчитель, імхо.
Якщо самі, то працюйте над темою, виучуйте тексти, основні граматичні структури в них будуть. В кінці роботи над темою пишіть невеликий твір на споріднену тему. Будь який курсовий підручник так організований: письмо - в кінці, коли учень начитався -наговорився-набрався ідей по темі.
Окремі підручники по Writing фокусуються, здебільшого, на підготовці до формату стандартних тестів: ессе і опису діаграм. Вам таке не потрібно.
Тому беріть найближчий курсовий підручник і йдіть по ньому. Часто завдання на письмо бувають у робочому зошиті.
Вам потрібен вчитель, імхо.