Прагматик флегма• 24 марта 2023

Чи є тут плануючі вагітність? Зайдіть будь ласка

Знаю, дівчатка,що ми, хто плануємо, дуже палкі тестоманки))) Гляньте будь ласка - глюк, тінь, реагент чи надія на другу смужку? Мені наче щось чіпляється за око, але мені вже постійно щось "здається" 😁
Наша взяла• 24 марта 2023
Нет и намека на призрак, увы.

Отжигающая• 24 марта 2023
Одна
Коренная киевлянка• 24 марта 2023
Не цього разу. Швидше відпускайте тестоманію і насолоджуйтесь коханням! І тоді буде дитинка ❤
Даринка0909• 25 марта 2023
Я бачу смужечку, тінь точніше)
автор Прагматик флегма • 25 марта 2023
Ответ дляДаринка0909
Я бачу смужечку, тінь точніше)
От і мені як тінь наче,але ніхто крім мене і вас не побачив)) через пару днів ще зроблю тест, якщо монстри не почнуться.
Даринка0909• 25 марта 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ось тут бачу. Тримаю кулачки,щоб це була саме ’та’ смужечка 🤗