Доброго ранку, підкажіть, можливо в когось було
Зараз вагітна 27й тиждень, вчора згорів фритюр і надихалась димом. Думала нічого страшного, але відчуваю що важко дихати, до лікаря записалась, але можливо хтось тут знає наскільки це страшно та чи довго буде проходити
ПанВиктория• 24 марта 2023
Автор з вами все гаразд і з дитиною теж. Не хвилюйтесь так. Випийте чай з мелісою чи мятою. ) Сходіть до лікаря - щоб чисто заспокоїтися.
Легкої вам вагітності і в майбутньому легких пологів

Ответ дляПанВиктория

Дякую)))
Ответ дляSielo
Погуляйте навулиці, купіть щось смачненьке і все мине)
Це я вже зробила))) дякую)))
Loveandstyle• 25 марта 2023
Норм) у вас типичные темы беременных) я так от всего тоже дергалась
Ничего не будет. Вы все равно с ребенком разные организмв. Вы отдаете ему кровь, полезные вещества и все по сути. Он же не надышался