Фиона Шрековна• 24 марта 2023

Пірсинг пупка. Хто робив?

Як довго заживає? Шо не можна робити і скільки? Реально як пишуть що від 5 до 9 місяців повне загоєння?
Хочу зробити пірсинг, но мене лякає таке довге заживлення
Дуболом• 24 марта 2023
Так, довго загоюється
Я робила. Потім завагітніла і зняла. Назад більше не одягала. Носила років 10

Пургену мне• 24 марта 2023
Ніхто вам не скаже, як буде у вас. В мене неочікувана була реакція, тіло ніби виштовхувало сережку. Прийшлося зняти, навіть попри те, що загоїлось.
Шпондєр• 24 марта 2023
Заживлення до 6 місяців, періодичне нагнивання протягом цього часу поки не сформується тонель. Постійно білизною зачеплюється та травмується. Да і зараз це не актуально вже.
Давно без алко• 24 марта 2023
Його ще хтось робить? Давно не актуально
Цветов Мне срочно• 24 марта 2023
Если бы Вы не написали, я бы и не вспомнила, что у меня есть пирсинг)
Делала очень давно. Дочка хотела, но боялась. Я показала ей на своём примере, что это не страшно. Я сделала, дочка - нет)
Только через несколько лет после меня решилась.
Дело было давно• 24 марта 2023
У мене є.
Зажило за місяць, сережка з титанового сплаву.
Головне правильно промивати і мінімізувати механічне тертя.
Смайликівна• 24 марта 2023
Ответ дляДавно без алко
Це ж пірсинг, до чого тут актуальність?

Alisai• 24 марта 2023
Тоже заживало максимум месяц. Промывать постоянно главное и не травмировать. Золотая сережка. Что это за истории про пол года не заживало, ума не приложу
Котя_люлю• 24 марта 2023
я колола раз 6. то рвался, то не заживал, то на беременность снимала, короче, это моя многолетняя история. Сейчас пару лет как сняла. Один раз зажил великолепно, но я тогда была на антибиотиках. Не знаю, мне кажется это уже не актуально и как вспомню как сережки постоянно за все цеплялись, так точно не хочу снова
Добрая свекровь• 24 марта 2023
Колола 18 лет назад, зажило за 5 дней. Хлоргиксидин 2-3 раза в день и хороший спец
Давно без алко• 24 марта 2023
Ответ дляСмайликівна
Це ж пірсинг, до чого тут актуальність?
До того, що є актуальні речі і ні, мода на сережки в пупку була років 20 назад
Смайликівна• 24 марта 2023
Ответ дляДавно без алко
А на мікродермали, хелікс, індастріал і тд коли була мода?
Давно без алко• 24 марта 2023
Ответ дляСмайликівна
То до чого тут це? Я не мала на увазі якісь субкультури
Смайликівна• 24 марта 2023
Ответ дляДавно без алко
Це пірсинг, як пупка так і інший. До чого тут субкультури, в мене багато знайомих звичайних дівчат, поробили собі різні види пірсингу. Хто пупок , я ходила з мікродермалом, у знайомих є септум, індастріал і тд . Нормальні звичайні люди, без заморочок про актуальність....
Давно без алко• 24 марта 2023
Ответ дляСмайликівна
Ок
Менее Более• 24 марта 2023
3 месяца заживал, 2 из них было больновато.
Менее Более• 24 марта 2023
Ответ дляДавно без алко
Ну и что, это же пирсинг. Мода циклична, вон вчера юбку здесь из моего детства выкладывали. Вернется мода, автор в тренде и уже все зажившее))
Алина-1240• 24 марта 2023
В подростковом возрасте было.не помню,чтоб долго заживало,+на то время часто дешевые сережки висюльки меняла,даже ничем ранку не обрабатывала.но у кого как видимо
автор Фиона Шрековна • 24 марта 2023
Ответ дляДавно без алко
Ну на актуальність мені якось всеодно) роблю що хочеться і не по моді ))

мимАпроходила• 24 марта 2023
Всі тут пишуть про якісь чіпляння, не знаю, я ніколи нічим не чіплялась, хоча сережка з вісюлькою. Незручно хібащо коли сидиш скрючившись у високих джинсах чи колготки тиснуть резинкою в тому місці. Перший раз не зажило, довелось знімати в лікарні, там прямо загноїлось. Сказали, що занадто мало шкіри захватили, тому так. Другий раз швидко зажило, не пам’ятаю правда наскільки. Багато років вже пройшло.
Юлія_Ch• 24 марта 2023
В мене за три місяці загоїлось. Перед проколюванням майстер попередив, що це не швидкий процес) Промивала регулярно, декілька разів на день, прокручувала сережку-кільце. Ношу вже 15 років і вже навіть не уявляю себе без)