Коник-стрибунець• 24 марта 2023
Дівчата, не можу жабу заспокоїти
Дівчата, мене душить жаба та й все.
Як з цим боротися?
Моя рідна сестра зараз з чоловіком мають їхати на море, а ми не можемо.
Вони на виплатах назбирали, а ми працюємо, донатимо а поїхати не можемо
Як з цим боротися?
Fotografkiev• 24 марта 2023
В 2021му році мої тато з мамою літали в Турцію на море, я не літала і до того якось також так була. Зовсім ніяких негативних думок - тільки раділа за них. Чому ви за сестру не можете порадіти?
Fotografkiev• 24 марта 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Так їдьте на виплати, там же медом намазано порадницям.
Це точно. В мене троє дітей, можемо їхати з чоловіком на виплати, може й б на море назбирали б за рік. Але нафіга таке море, щоб рік дома не жити і десь по чужим будинкам, прийомним пунктам скитатится і бідкатися? Краще я вдома буду сидіти.
Shady lady• 24 марта 2023
Ответ дляpolski
Читайте стар пост автора, сестра на выплатах, а мы работаем и бидоси донатим, поэтому я тут жалуюсь , из ща донатов не еду на море......Тот кто донатит , он об этом не жалеет и не акцентирует свое внимание ,что мы бедные на море не едем... Мы все донатим кто сколько может, кто то перестал ходить на ноготки - эта сумма на донат, кто то перестал пить кофе по утрам из кофеень- эта сумма на донат, и не жалуеться.... Надеюсь так Вам понятно, что первое предложение это сарказм над автором.... То, что люди донатят( и не жалуються потом, что на море не могут поезать) есть только гордость и уважение за них.
Я такого не побачила, побачила що їй також хочеться відпочити.
І мені хочеться.. реально
Жаби нема, бо розумію що поки війна не закінчилася, я не зможу розслабитися і відпочити як слід. Хочеться як найшвидше перемоги і тоді моря.
А несправедливість і нерівність, що одним можна, а іншим ні - трохи дратує.. ще коли це і тичуть в лице у вигляді щасливих фоточок.
Автор не може контролювати свою «жабу», бо це як обіда чи ревнощі не піддається контролю.
Думаю, що воно може поєднуватися і з донатами.
І мені хочеться.. реально
Ответ дляOneTimeUser
Автор, ну я певною мірою вас розумію. До широкомасштабного відкладала кожного місяця немалу суму, зараз за рік відклала нуль - все іде на донати. Але це мій свідомий вибір. Стає трохи неприємно лише коли, наприклад, знайомі починають розповідати типу ’от зараз є класна пропозиція з нерухомості! Ми будемо купляти. Тю а чого ви не хочете??’.
В такі моменти я думаю, а як тоді розчаровано себе почувають військові чи сім’ї загиблих. І мене попускає. Загалом же вже змирилася з тим, що я ’наївна дурочка’. Але інакше я не можу.
А з приводу дітей, тут би однозначно відмовила безвідносно війни. Одне діло аби дітей теж в якийсь табір відправили відпочивати. А отак - трохи егоїстично зі сторони батьків.
З дітьми дивна ситуація. Сім’я ж виїхала за кордон у повному складі, бо рятували дітей, бо страшно? А тепер цих же дітей готові відправити в Україну. То тепер вже тут немає війни і не страшно?
Якесь лицемірство.
Probel Tochka• 24 марта 2023
Ответ дляSamch
Ні, в деяких чоловік працює, і пособіє отримують на дитину і житло безкоштовне, деякі віддалено на Україну працюють окрім пособія) у всіх різні історії. Але результат один, армії не допомогають
Если муж работает, пособие пересчитывается. Его доплачивают только до прожиточного минимума. То же и с жильем. Если сумма зарплаты позволяет платить за аренду, оплату снимают. Или доплачивают, если всю аренду покрыть семья не может.
Эти все басни про роскошную жизнь на пособие разводят только те, кто там, конечно же, не был и не представляет ни цен, ни зарплат, ни собственно сам размер пособия.
Кто работает на Украину удаленно, обязан сообщить об этом в Джобцентр, сумма дохода вычитается из пособия. Кто этого не делает, будет иметь проблемы гораздо хуже, чем зависть советчиц, но это уже другая история.
Ответ дляProbel Tochka
А я була) і бачила там і пособія на все вистачає, не треба розповідати, людина багато краще живуть ніж в Україні продавчині або люди з доходом до 12 тис грн. на особу. І багато хто економить на поїздки в Швейцарі або інші країни або міста. Я кажу просто про те, що мої знайомі не донатять на армію або це мінімальні суми і все! І я впевнена що 90% таких біженців.
Ответ для Shady lady
І мені хочеться.. реально
И жаба и обида все контролируемо, а жить с этой желчью в луше( Каждый сам принимает решение, я считаю если ты что то делаешь это нужно делать от чистого сердца, а не вот так я тут даначу и меня давит жаба((( Там у автора между строк не только за море обида и жаба на сестру, а и за то, что она выехала и с мужем и много чего . Если честно в последнее время много тем от невыехавших относительно хорошей жизни выехавших, Каждый сам решает выезжать и возвращаться, или сидеть до конца войны ,а может и навсегда остаться в Европе... я выезжала с детьми и вереулась в сентябре живу свою жизнь,счастлива на родной земле, работаю, помогаю как могу, ( пожалела единожды хотя это скорее было мимолетное чувство вины перед детьми , когда света не было почти 2.5 суток, ни связи, ни еды приготовить , а малый с температурой 40 и она сбивалась максимум до 38.7 и то на 2 часа , тогда я скорее испугалась , что даже скорую или такси вызвать не смогу, чтоб в больницу его отвезти) мне все равно ,что к примеру подруга сейчас из Польши поехала в евротур за почти 4000 злотых .... По вере и поступкам Вашим воздастся Вам Отцом Небесным , как то так ...
Ответ дляpolski
Абсолютно з вами згодна! Підтримую кожне слово!
Strelka_007• 24 марта 2023
Авторе, це не жаба а НОРМАЛЬНЕ відчуття справедливості. Ви в своєму праві негативно оцінювати махінації з виїздом і витрату срц.виалат на відпочинок.
Тільки не тримайте це в собі. Я би сказала як є: Лєна, я негативно ставлюся до виїзду в обхід законодавства, а ще я не розумію людей, які виїхавши повним складом не допомагають Україні, а спрямовують соц.допомогу на відпочинок.
Повірте, вам стане легше і питання забрати відпаде саме собою. Тут прийнято толерувати хитрожопих ухилянтів і взагалі всі типи пристосуванців, але то тупік. Є громадянська позиція (або немає як у ваших родичів).
Finik-Figa• 24 марта 2023
А как можно на этих копейках насобирать?????????
Я не впо. Суммы для впо читаю в новостях...
Расскажите..
Strelka_007• 24 марта 2023
Ответ дляFinik-Figa
Расскажите..
Родичі Автора не в Україні. Скоріше за все, в Німеччині повним складом. Просять Автора на 10 днів в Україну забрати дітей щоб з чоловіком відпочити вдвох.
За наявності безкоштовного житла і харчування в Німеччині за рік цілком реально назбирати з соц.виплат не тільки на відпочинок.
Shady lady• 24 марта 2023
Ответ дляpolski
У автора жаба не від того що вона донатить. В неі почуття несправедливості, що не всі підтримують економіку, живуть на виплати і з них подорожують. І ще і дітей на неі звалити хочуть. А чому не повертаються додому, раз тут вже безпечно дітям?
От автор і біситься від хитрих родичів.
У мене також є племінниця яка виїхала із ЗУ і подорожує.. Париж, Берлін..
Ну от як ставитися до того?
Ну навіщо було їхати з ЗУ?
На виплатах також..
Можливо на подорожі батьки дають, але виплати також має. Ну і навіщо?
Користуючися можливістю, от чому!
Комусь війна принесла горе, втрати, біль, а комусь нові можливості.
Уточню: ніколи не посмію осудити тих, хто виїхав з міст які бомбили!
Але Закарпаття? Ну, камон..
От автор і біситься від хитрих родичів.
Ну от як ставитися до того?
Ну навіщо було їхати з ЗУ?
На виплатах також..
Користуючися можливістю, от чому!
Але Закарпаття? Ну, камон..
Strelka_007• 24 марта 2023
Ответ для Shady lady
От автор і біситься від хитрих родичів.
Ну от як ставитися до того?
Ну навіщо було їхати з ЗУ?
На виплатах також..
Користуючися можливістю, от чому!
Але Закарпаття? Ну, камон..
От автор і біситься від хитрих родичів.
Ну от як ставитися до того?
Ну навіщо було їхати з ЗУ?
На виплатах також..
Користуючися можливістю, от чому!
Але Закарпаття? Ну, камон..
Бо коли ’жабою’ підміняють поняття справедливості це трохи дратує.
Ответ дляlyudai
Якесь лицемірство.
Тоже заметила..’запасные дети и спасение’, а тут под обстрелы отдают
mashulka_ua• 24 марта 2023
Є люди - і в Україні і за кордоном - які за цей рік десь відпочили, якщо вийшло. Але в онсновному в мене знайомі з дітьми, і їдуть оздоровити дітей та відволікти. Бо їх теж забрали з їх життя, від друзів, зі шкіл. Мені не зрозуміло відправляти дітей в країну де війна і їхати на море.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 24 марта 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Я розумію . Але як вона мені вчора сказала , я прямо не можу прийти в себе . Щоб я її дітей забрала в Україну на 10 днів , а вона з чоловіком хочуть поїхати на відпочинок
Так ваших племінників хіба не від війни вивезли з країни? Це ж який стрес для діток - повернути під сирени й тривоги, у небезпеку, поки батьки на морі відпочиватимуть. Авторе, яка мета такої теми?
Passiflora_• 24 марта 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Так вас благословити на дорогу? Чи для чого тема?
Очевидно что автор в Украине и не может поехать вместе с мужем заграницу даже при наличии денег.