Дівчатка, ай нід хелп. Не можу придумати подарунок чоловіку на НР. Бюджет до 5000. Хочеться зробити йому щось приємне). Поділіться ідеями. Що своїм чоловікам даруєте?
В рот не ложи• вчера в 15:05
Килимки Ева в автівку, чи как там їх, на яких бруд майже не видно.Силку мені дав, де замовити.
Я замовила органайзер для косметики.
Дорогі подарунки зараз робити не може один одному.
Я замовила органайзер для косметики.
Царевна в уггах• вчера в 15:24
Ответ дляmarina127258
Збирає монети, але він сам їх купляє. Ті що хотів у нього вже є. У мене лише ідея сертифікат в Люксоптику. Але це запасний варіант якщо нічого не придумаю
О мой тоже. Так сходите в банке купите монету красивую
Ответ дляЦаревна в уггах
Та я замовила з нейзильбера, але на подарунок не тягне якось, буде як додаткова дрібничка.Думала може кейс якийся для зберігання тих монет. Але не знаю як його обрати
Царевна в уггах• вчера в 15:44
Ответ дляmarina127258
Та купите любой я думаю он тоже не знает какой хочет. Ещё мужчины любят ножики мультитулы. Я купила своему с отверткой и фонариком тоже рад был
я поняла что моему зайдут подарки для 12летних мальчиков
Ответ дляЦаревна в уггах
Фонариків вже штук 5 точно і мультитул вже дарувала, теж радів... Ніж друзі дарували...
Оце потужно• вчера в 16:24
Придумала, но ещё не купила - на НГ мужу я подарю кофемашину себе. Сделаю мужу приятно - пусть радуется за меня.
Мона Лиза• вчера в 18:18
Ответ дляСовбез
У меня минус 20тыс на картах и нет денег
Шо я могу придумать и он весь в долгах
Та же хрень. Карты в блоке, долгов куча, жрать нечего.
Еще подарки мужикам дарить?
Мне бы кто подарил 😒
Еще подарки мужикам дарить?
Мне бы кто подарил 😒