Домашка• 24 марта 2023
Порадьте стоматолога дитячого у Вишневому
Потрібен хороший спеціаліст
Домашка
• 24 марта 2023
Ответ длялаМпочка
Немає таких у Вишневому. Стикнулися з цим особисто. Їздимо у Київ
А куди їздили?
лаМпочка• 24 марта 2023
Ответ дляДомашка
А куди їздили?
В«Славію» лікар Анжела Миколаївна. До сих пір тількі до неї. Так не близько, але того варте, лікар супер! Дуже переживала, щоб вона не виїхала з країни назавжди. Яка у вас проблема? В нас малий не давався, після поганого досвіду, послухала одну лікарку- тварюку, яка практикувала силоміць утримування дитини в кріслі і запевняла, що домовитись з 4-річною дитиною не можливо, або наркоз або тримати.
Бубль Гум)• 24 марта 2023
В Петровском квартале Святопетровском есть клиника Лео Дент, там просто чудесная доктор стоматолог и цены ниже средних
Домашка
• 24 марта 2023
Ответ дляБубль Гум)
Дякую!
Домашка
• 24 марта 2023
Ответ длялаМпочка
Дякую
Далеко правда..