Ромашкинная• 24 марта 2023
Дівчатка, а де Ви зберігаєте консервацію в квартирі?)
В мене в коридорі в шкафу, там температура навіть зимою не більше 23 градусів
І є у мене там ще закрутки з літа, чи можна Ї використовувати? На вид вони нормальні)))
Анти-анонім• 24 марта 2023
В мене також в шафі в теплому коридорі. Нічого не пропадає. Чому не можна?
Карма хамелеона• 24 марта 2023
У меня на балконе в шкафчике, но просто потому, что кладовки нет. В квартире нормально хранится, не переживайте.
Ромашкинная
• 24 марта 2023
Ответ дляША! я прийшла!
В магазине, смысл хранения дома
Запаси…
Та і навіщо купувати якщо є домашнє
Читаю по вечерам• 24 марта 2023
Так є консервація за скоропортящимся рецептом (кілька місяців) і ні
Взагалі консервацію, де цукру не менше, ніж плодовоягідної складової, можна зберігати роками.
Якщо цукру 65%, можна навіть не стерилізувати, і рік-два зберігається без доступу сонячних променів в прохолодному приміщенні
Соління, сік - не більше 2 р., і то в разі стерилізації і достатньої кількості солі/цукру/оцту/що там по рецепту.
Вимагаю спілкування• 24 марта 2023
Ответ дляРомашкинная
Запаси…
Та і навіщо купувати якщо є домашнє
Ага, десь бачила, що баночка огірків 90 грн в магазині, я аж офігела. А в мене огірки та помідори з дачі. Нащо платити?
В мене в шкафу на кухні і навіть у коробці під ліжком стоять)))
Карма хамелеона• 24 марта 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Даже если и не с дачи овощи. Купить на рынке и закатать все равно дешевле получается, как ни крути.
Пешеходик• 24 марта 2023
В шкафу в коридоре, при том что в квартире жарко у нас. А рядом ещё стоят накопленные на всякий случай газовые баллоны. Смеюсь, говорю как ....банет, то весь подъезд будет в икре и помидорах))
Примарочка• 24 марта 2023
Я в підвалі зберігаю. )))
Загалом деякі види консервації роками можуть стояти, але це багато від чого залежить. І від умов зберігання, і від продукту, і від рецепту.
Варення може довго стояти, а от помідори у власному соці навіть в підвалі мені на наступний рік якісь вже не такі.
Відкрийте та попробуйте трохи. Якщо будуть сумніви, краще викиньте, а то ще траванутися можете.
Успокойся_Успокойся• 24 марта 2023
Ответ дляПримарочка
Я в підвалі зберігаю. )))
У меня квашеные помидоры и огурцы в яме в гараже. В банках под капроновую крышку. Выбрасывать уже или еще постоят?
Маю декілька думок• 24 марта 2023
Ответ дляША! я прийшла!
В магазине, смысл хранения дома
Смисл в тому, що домашня банка консервації по собівартості раза у 4 дешевша, ніж така сама, яка зараз продається в магазинах.
ША! я прийшла!• 24 марта 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Дешевле?
Вы точно учли временные затраты?