Медсестричка• 24 марта 2023
З магазинів зникла цукрова пудра???
2 місцеві магазини, Сільпо, 2 Атб - немає.
Реально тяжко знайти. А кавомолки немає, є тільки блендер....
Одні думки• 24 марта 2023
Ашан - полно. Киев. И в прошлом году когда в панике за ней бегали она там ящиками стояла
Скользкая• 24 марта 2023
Что серьезно? А я как раз планировала на выходных закупить. Часто пеку поэтому нужна.
Без Баяна• 24 марта 2023
Я купила в АТБ...так завжди буває перед святом,розбирають на глазур для пасок.
Медсестричка
• 24 марта 2023
Ответ дляБез Баяна
Точно! Пасха ж скоро!
Аристократка-тунеядка• 24 марта 2023
В Сільпо на днях знайшла маленьку пачку , мені багато не потрібно було, сьогодні бачила у Форі значно більші
Аристократка-тунеядка• 24 марта 2023
А от кетчуп Торчин то у нас точно зник... Київська область, зараз поки ще теж лише у Форі...
Придбала поки є навіть Чіллі щоб маринувати літом огірки, бо в минулому році такий дефіцит був.. та ще по золотій ціні, в кінці закривала з яким небудь..