Квітка Миру• 25 марта 2023
Меренговий рулет - чому не вийшов?
Отака фігня. Рецепт Ольги Матвій
ОхиИВздохи• 25 марта 2023
Може бути і температурний режим, або взбили недостатньо добре, пропорції.
Все що завгодно.
Пасти Ла• 25 марта 2023
Надо было его перевернуть и положить на него тёплое полотенце чтоб поледало. А потом снимать рулет уже
ОхиИВздохи• 25 марта 2023
Пергамент я всегда смазываю кисточкой подсолнечным маслом (немного). Всегда хорошо отстаёт.
Метровий сантиметр• 25 марта 2023
Я один раз готувала - вийшов краще, ніж у Вас , але я не була задоволена зовнішнім виглядом. Та і смаком.Рецепт брала перший-ліпший в гуглі.
Одного разу замовила в ресторані - не сподобався.
Тому меренговий рулет більше не беруся готувати
Чарівне зіллячко• 25 марта 2023
Та же фигня. Поэтому заказываю у девочек кондитеров и всегда вкусно, они их умеют печь, в отличие от меня
Веселуха Муха• 25 марта 2023
+ за те що у Матвій багато невдалих рецептів. Однією із причин може бути не повністю розчинений цукор, він садить меренгу і робить її тягнучкою.
Научительница• 25 марта 2023
Автор, зараз такий цукор в крамниці, що погано розчиняється, меренгу стала робити на цукровій пудрі. Ви добре взбили масу? Бо на фото дуже плаский.
Триндю-бриндю• 25 марта 2023
Ви недовзбили меренгу, ось у вас і вийшов омлет.
є фото до випікання?
Їжак в панчохах• 25 марта 2023
Ответ дляКвітка Миру
Якийсь млинець....блін, стільки продуктів перевела
Нашли себе кулинара ….Матвей рукожопая хабалка
Квітка Миру
• 25 марта 2023
Ответ дляКокоСина
Не змазаний пергамент
Погано збиті білки
Не досушили
А скільки продуктів перевели? Там по рецепту 4-5 білків, ложка пудри і ложка крохмалю
Погано збиті білки
Не досушили
По рецепту Матвій 250 грам цукру або пудри, ложка лимонного соку, крохмаль
Квітка Миру
• 25 марта 2023
Ответ дляНаучительница
Взбивала з цукровою пудрою. Взбила добре
Зашла на 5минут• 25 марта 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Добре взбити білки та замість цукру пудру використовувати.
Мать моя женчина 😵😋😋😋