Snake_dreams• 25 марта 2023

А вам не здається, що люди заслуговують правди??

Читаю теми про заборону сповіщень щодо прильотів, про заборону озвучування втрат з української сторони, про контрнаступ, якого вже, як заявив Зеленський, не буде (і жарка дискусія в коментах: буде, не буде), і ТД. Дівчата, вам не здається, що краще було б казати правду людям? Наприклад, не "в нас добровольців вистачає, все файно", а "на фронті повний вареник, куча загиблих, ми втрачаємо щодня ... людей, давайте шось робити, бо програємо і буде повний вареник всім нам". Те ж саме щодо сповіщень про атаки. Бо обично ми бачимо шось типу "не хвилюйтесь, все добре, то наші літають, то наші сапери працюють", і тільки потім "туда і туда прилетіло, загинуло стільки то людей"... От чесно, замахала ця постійна брехня. Ми що, рашка? Чому нас постійно намахують свої ж?
allaM4321• 25 марта 2023
Не здається. Бо нас і кацапи читають і слухають.
Oasis in the Desert• 25 марта 2023
Есть пропаганда, есть контрпропаганда т.е.не совсем правда....(((
happy camomile• 25 марта 2023
Пора уже снять розовые очки.Почитайте Форбс,как наши политики за этот год стали миллионерами.
Чашечка кофе• 25 марта 2023
Болтун находка для шпиона! Стара, але дуже актуальна істина.
автор Snake_dreams • 25 марта 2023
Ответ дляallaM4321
Так а що, брехня допомагає нам? Все рівно люди в пабліках обсуждають правду. З тими ж повістками, як гребуть всіх подряд. І тільки в телемарафоні все під контролем. Раша ж не дивиться марафон, вона читає простих людей, якщо що
Milanaher• 25 марта 2023
Ну, можливо дещо розказати і варто. Наприклад, ситуацію на фронті. Бо дійсно багато зто вважає, що у нас все супер- пупер, а рашка воює палками.
Ваш психолог• 25 марта 2023
Правда для всіх одна.В країні війна з довбаним сусідом.Прилетіти може що завгодно і куди завгодно.Повітряну тривогу просто так не оголошують.А коли оголошують,всюди пишуть-ідіть в укриття!
Це все,що нам ,тим,хто вдома,треба знати.
Інша інформація-для інших,в інших місцях.
Кожен отримує ту інформацію,яку має знати.
Milanaher• 25 марта 2023
Ответ дляSnake_dreams
Вам наприклад чим правда доплможе? Ви ж все рівно все читаєте?
Чашечка кофе• 25 марта 2023
Ответ дляSnake_dreams
Можливо, людям треба вже навчитися інформаційної гігієни. Бо тільки десь щось сталося, то одразу довбні блогери мільйон фотографій і по руснявим паблікам

Якщо дати всю правду на 100%, то більшість кухонних істеричок ще швидше поїдуть до психлікарні
Jave• 25 марта 2023
Тобто в 2019р чути про те що війна вигідна Порошенко, а в очах путіна дехто бачив тільки мир було ок, а зараз різко правди від НИХ же захотілось)) і що ви з цією інформацією будете робити?
allaM4321• 25 марта 2023
Ответ дляSnake_dreams
Я не думаю, що вони читають простих людей.
Кого раніше будуть слухати Президента чи бабу Клаву на лавочці?
Болаболик• 25 марта 2023
Да меня другой вопрос волновал , почему про войну то не говорили , хотя знали заранее что надвигается .. а уже остальное это следствие .
Краденые абрикосы• 25 марта 2023
Нет не кажется, паника среди населения никому не нужна. Есть такое,что мы вообще никогда не узнаем.
автор Snake_dreams • 25 марта 2023
Ответ дляJave
Ми будемо знати реальний стан справ і допомагати. Зараз багато хто не усвідомлює, шо коїться насправді, бо вони ждуть перемоги вже за 1-2 місяці
hrushyk• 25 марта 2023
Ответ дляSnake_dreams
Тікайте ,автор
Зараз Вас запишуть в рашаботи
Тут така позиція не припустима
У нас всьо «заіпісь»
Чашечка кофе• 25 марта 2023
Ответ дляВаш психолог
З відношення до тривог у нас окрема історія
allaM4321• 25 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Казали - згадайте. Просто ніхто не вірив, що воно полізе.
В своїй країні безлад, їм треба ще території.
Краденые абрикосы• 25 марта 2023
Ответ дляMilanaher
Зачем вам эта информация, обсудить с кумой?
автор Snake_dreams • 25 марта 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
Шоб діяти! Нам же ж говорять, шо все дають, шо ми вже майже виграли
Веточка сакуры67• 25 марта 2023
А где про прилеты врут? Там где действительно стреляют (Харьков) все все знают и когда прилеты и когда наши птички. Это же слышно и видно , как можно скрыть? И потери по кладбищу видно.
Чашечка кофе• 25 марта 2023
Ответ дляSnake_dreams
Якими саме будуть ваші дії?
Nathalie27• 25 марта 2023
Ответ дляSnake_dreams
А чим Вам особисто допоможе правда?
Odna Takaya• 25 марта 2023
Автор, Ви тим цікавитесь.Якщо Вам складуть на фронті все погано, Ви візьмете автомат і підете на фронт? Чи як допоможете покращити ситуацію? Правда про фронт,то справа військових.
Чомусь Ви не ставите питання про правду про своїх гнид, які наживаються на війні і обкладають свій народ. Але ж на це питанням,ми маємо відповідь - не на часі.
Kot_v_meshke• 25 марта 2023
Ответ дляSnake_dreams
Ну так в чем проблема? Действуйте. Кстати, какие у вас планы? Как будете действовать?
Shaan• 25 марта 2023
Ответ дляhappy camomile
Так это было понятно с самого начала. Кому война, кому мать родна.
Болаболик• 25 марта 2023
Ответ дляallaM4321
Да мне все равно про безлад на их территориях .
Никто из наших говорящих голов не говорил , Байден говорил , подруга гражд Испании их вывозили бесплатно говорили .. я тогда наших слушала и думала запад истеричка нагнетает .
автор Snake_dreams • 25 марта 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
Було на моїй пам´яті в Києві. Коли прилетіло, люди питали шо це, а їм влада казала, шо то навчання
Forever_young• 25 марта 2023
А вам не хдається що пора вже якось строки обохначити?Бо люди служать,вони мають там провести роки??Особливо ті хтоті не був військовими. Не здається,що забирати виплати було дуже не доречним?
Nathalie27• 25 марта 2023
Ответ дляSnake_dreams
Чим Ви особисто будете допомагати? Чому зараз не допомагаєте?
Перемога 2022• 25 марта 2023
На весах человеческая жизнь и то, что бы кто то знал, что именно и куда летит. Выбор очевиден. Звучит тревога значит надо или спускаться или надеяться на Бога и ЗСУ