Любовь -fd82• 25 марта 2023

Куди звертатись щоб забрати тіло військового

У подруги брат, був під Бахмутом, нажаль позірним тей хто був з ним на точці, повідомив шо міна йому відірвала кінцівки, але коом всіх забирали, його не забрали. Командиру звонимо, який тут і дистанційно ними керує, розмовляє аби відвалили. каже до нього таких мільйон дзвінків в день. великий розпач, не знаємо кули звертатись, може якісь орагнізації, щоб поховати по людські людину
KateFrosty• 25 марта 2023
Нехай спочиває з миром вічна пам’ять герою.

Малинка• 25 марта 2023
Вам треба звернутися до війскомату, з якого його призивали. І не по телефону, а зі заявою.
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляМалинка
Дякую
Стебель березы• 25 марта 2023
Там нема можливості забрати тіло, це просто треба зрозуміти. Ніхто не буде ризикувати життям хлопців, щоб забрати загиблих.
Мої співчуття
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляМалинка
Офіційно його записали як пропвший без вісті ,хоча командування знає,зо він 200 і знає де тіло .Толку від тої заяви не буде ,відпишуть що він пропав
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Мої співчуття
Забрали всіх ,хто з ним був ,всіх 300 ,а йоги і ще одного 200 кинули
Стебель березы• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Ви хочете, щоб було ще чотири двухсотих заради поховати по людські?
Стебель березы• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Ви не бачите різниці між 200 та 300????
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Я хочу щоб родичам було куди прийти до нього ,він не собака і не рашист ,які своїх кидають

автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Ви не бачите різниці між 200 та 300????
Удалено администрацией...
Атятя_тётя• 25 марта 2023
Автор, ситуация ужасная,но как будет возможность,то заберут.
Стебель березы• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Треба час. І він прийде. Люди і рік чекають на тіло для поховання. Важко все це. Але така реальність
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Боже ,через рік то тільки по ДНК мабуть тесту ,і то там вже кістки мабуть собаки розтянуть
Стебель березы• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Удалено администрацией...
Ви там були? Бачили? А якщо вам розповіли ті, що кинули,- то чого в них не спитали ЧОМУ?
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Мовчать
Пуки-куки• 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Мої співчуття
Обычно про рашистов такое говорят, что они своих бросают и не забирают
Стебель березы• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Ну ви взагалі не в темі. Нам привезли в село хлопців на поховання,які загинули минулого березня
Стебель березы• 25 марта 2023
Ответ дляПуки-куки
Нам багато чого не говорять. Але війна однакова усюди
Пуки-куки• 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Удалено администрацией...

Стебель березы• 25 марта 2023
Ответ дляПуки-куки
Удалено администрацией...
Бо треба меньше сміятися, але ж...
Атятя_тётя• 25 марта 2023
Ответ дляПуки-куки
Удалено администрацией...
Ну это давно все заметили, мы смеялись с их мобилизации, с того что они без нормального снаряжения и тд и тп, а потом и у нас вылазит всякое
З понеділка на дієті• 25 марта 2023
Сусід зараз вдома , контузія, бахмут . ’ Бути вбитим і похованим -нестрашно, страшно залишитись там у посадці’ -його слова . Нажаль , немає можливості вивозити тіла. Вперемішку і наші, і орків, і тварини все це тягають
Залатавая• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Просто жесть! Знать, что человек умер и цинично писать ’пропал без вести’.... Бессовестные!
Туфли в чешуе• 25 марта 2023
Коротше, всім начхати, зате герой. Співчуваю рідним і близьким загиблого. Це страшне горе і коли таке відбувається то якось вже не до патріотизму.
Чтооооооооооо?• 25 марта 2023
Намагайтесь, щоб визнали загинувшим, а не зниклим безвісти. Бо в знайомого влучив снаряд, розірвало на шматки на очах у його співслуживців, навіть нема що хоронити. Сказали:нема тіла, нема діла. Також признаний зниклим безвісти. Тепер син не може ні в спадщину вступити, ні компенсацію отримати.
Туфли в чешуе• 25 марта 2023
Ответ дляЗалатавая
Деньги сохранят и разденебанят
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Так я про це і кажу
Залатавая• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Удалено администрацией...
Нет слов.... ’Свои’ хуже чужих!
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Деньги сохранят и разденебанят
Отож
KateFrosty• 25 марта 2023
В Тік ток є аккаунт Голландець. Такий кудрявий рудий хлопчина. Він займається евакуацією з гарячих точок. Напишіть йому, може щось підкаже по ділу. Бо ми всі тут - диванні експерти, нажаль. Навіть, якщо у когось є близькі, які там і «щось розповідали»