Любовь -fd82• 25 марта 2023

Куди звертатись щоб забрати тіло військового

У подруги брат, був під Бахмутом, нажаль позірним тей хто був з ним на точці, повідомив шо міна йому відірвала кінцівки, але коом всіх забирали, його не забрали. Командиру звонимо, який тут і дистанційно ними керує, розмовляє аби відвалили. каже до нього таких мільйон дзвінків в день. великий розпач, не знаємо кули звертатись, може якісь орагнізації, щоб поховати по людські людину
Залатавая• 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Ви там були? Бачили? А якщо вам розповіли ті, що кинули,- то чого в них не спитали ЧОМУ?
Автор пишет, что подруге звонил напарник убитого!

автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляKateFrosty
В Тік ток є аккаунт Голландець. Такий кудрявий рудий хлопчина. Він займається евакуацією з гарячих точок. Напишіть йому, може щось підкаже по ділу. Бо ми всі тут - диванні експерти, нажаль. Навіть, якщо у когось є близькі, які там і «щось розповідали»
Дякую
_KaPrizzz_• 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Ви не бачите різниці між 200 та 300????
мого брата в Бахмуті теж свої кинули, познімали бронік, шолом, документи витягнули, є тільки його фото на сайті вагнерівців, від командирів нічого добитися не можемо, мати самостійно поїхала в Бахмут, щоб найти волонтерів, щоб тіло достали, та її під конвоєм додому привезли.
Стебель березы• 25 марта 2023
Ответ дляЗалатавая
Удалено администрацией...
Залатавая• 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Бо треба меньше сміятися, але ж...
А ми і не сміємось, в нас така ж пропаганда, як і в них - підняти бойовий дух, замилити очі простим людям та змусити один одного вбивати. Політики на цьому заробляють, а прості люди гинуть! І все це підзаконні акти,які не мають нічого спільного з законом!!!
Мандолина Бу• 25 марта 2023
Ответ для_KaPrizzz_
А що за сайт вагнерів? Бо теж шукаємо людину. Серед загиблих немає. І ні слуху ні духу
Стебель березы• 25 марта 2023
Ответ для_KaPrizzz_
Співчуваю. Горе.
KateFrosty• 25 марта 2023
Дивно, що досі з анонімами…
забиякина• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Удалено администрацией...
Какой кошмар 😔🥺 я и в страшном сне не могла представить , что такое может быть у нас когда-то , это нереально 😰

Смурфик• 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Ви хочете, щоб було ще чотири двухсотих заради поховати по людські?
Це жорстоко, всі все розуміють, але навіщо писати. Я б теж не хотіла, щоб мій син чоловік чи брат, валявся десь на полі і його їли собаки, щури, творини, опариші. Це нормальне бажання поховати по людськи воїна.
БолеИменее• 25 марта 2023
Выплаты семьям без вести пропавших тоже не будет как я понимаю?
Оч@ров@Шк@• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Я хочу щоб родичам було куди прийти до нього ,він не собака і не рашист ,які своїх кидають
По логике, чем не рашисты те, кто его кинул ? Не так ли?!( Слава герою! Мои соболезнования!
ЛижТолько• 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Удалено администрацией...
Как мерзко пишете, типу помер и фиг с ним…
У автора боль, отчаяние, она не знает что делать и тут набежали те, кто рот закрывает. Вы как рашист
Смурфик• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Удалено администрацией...
Уявляю жах і розпач рідні
Отчебучкина• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
І заради цього треба ризикувати життям інших?
Після звільнення заберуть його рештки. Зараз не має можливості.
_KaPrizzz_• 25 марта 2023
Ответ дляМандолина Бу
я фото брата найшла в телеграмм, канал Росич, вони написали, що то вагнерівці фото зробили
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляБолеИменее
Ні
Оч@ров@Шк@• 25 марта 2023
Ответ дляПуки-куки
Обычно про рашистов такое говорят, что они своих бросают и не забирают
Что вы имеете ввиду ?
Мандолина Бу• 25 марта 2023
Ответ для_KaPrizzz_
Дякую вам

Тріль підпільний• 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Ну ви взагалі не в темі. Нам привезли в село хлопців на поховання,які загинули минулого березня
Откуда ви знаете? Они же в мешках?
Стебель березы• 25 марта 2023
Ответ дляЛижТолько
Не к автора. У її подруги. Що мєрзкого? Давайте живих чотирьох пошлемо за одним тілом. Ну вб´ють так вб´ють...що ж тепер
булоТАЙминуло• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Забрали всіх ,хто з ним був ,всіх 300 ,а йоги і ще одного 200 кинули
Вам не здається дивним, що всіх 300-х забрали, а його 300-го ні?
Нехай це буде помилкою, та хлопець знайдеться живим
Оч@ров@Шк@• 25 марта 2023
Ответ дляПуки-куки
Война везде одинакова для всех! Таковы реалии. Нам много чего не говорят
Меряю от 0• 25 марта 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Ну это давно все заметили, мы смеялись с их мобилизации, с того что они без нормального снаряжения и тд и тп, а потом и у нас вылазит всякое
Ой, у нас в самом начале оборону кормили и одевали обычные люди, это то что видела сама. По знакомым скидывались на снаряжение для тех кого призвали.
Зілля до весілля• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Удалено администрацией...
Він через це і помер?
Залатавая• 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Удалено администрацией...
Серьозно - намає різниці?! Пишите не по людьськи, немов би про тварину загиблу, як про кота.... Це все пропаганда - ідіть, вбивайте один одного (читати’Захищайте’), ми на цьому розбагатіємо, а ви повмираете та покалічитесь, але ми вам навяжемо, що то патріотизм! Дикість!!!
Стебель березы• 25 марта 2023
Ответ дляТріль підпільний
Откуда ви знаете? Они же в мешках?
Що саме звідки знаю? Не в мішках, а в трунах
ничевока• 25 марта 2023
Ответ дляЗалатавая
Просто жесть! Знать, что человек умер и цинично писать ’пропал без вести’.... Бессовестные!
А что писать -тела нет, значит пропал без вести. Это логично.
Язикувата Хвеська• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Хто зна що й сказати. Під Бахмутом тіло не забрати зараз. Не вірю що навмисно кинули його там. Скільки історій про загиблих медиків чи волонтерів.
Хай спляиває на небі. Вічна слава
Зілля до весілля• 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Чому так довго ???