Любовь -fd82• 25 марта 2023

Куди звертатись щоб забрати тіло військового

У подруги брат, був під Бахмутом, нажаль позірним тей хто був з ним на точці, повідомив шо міна йому відірвала кінцівки, але коом всіх забирали, його не забрали. Командиру звонимо, який тут і дистанційно ними керує, розмовляє аби відвалили. каже до нього таких мільйон дзвінків в день. великий розпач, не знаємо кули звертатись, може якісь орагнізації, щоб поховати по людські людину
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Удалено администрацией...
Серьйозно ?У вас в голові тільки гроші ???У вас є чоловік ,батько ,син?Ви б хотіла щоб не дай Боже таке трапилось ,і його їли собаки?А не поховали !!Куди матері ,сестрі ,дочці прийти на моглилку???З ким поговорити?Це тіпа норм,воїн ,який оберігає ваш сон собача смерть !??Ви взагалі віруюча ??Що ви мелете !!!

БолеИменее• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Ні
Ну потому и не забрали, понятно теперь. Соболезную , автор. Вашему герою слава!
Куплю орехи• 25 марта 2023
насколько я разные роты отвечают за 300 и 200, если есть возможность они могут помочь, но всеравно грузят в другую машину. из самого нуля выводят на бмп
Тріль підпільний• 25 марта 2023
Ответ дляПуки-куки
Удалено администрацией...
Тоже самое. По-другому никак, и я никогда не смеюсь, не до смеха как-то, сми вообще перестала соушать и смотреть, ТГ каналы, молнию могу заголовки прочитать, а так телефрн, ноут фильмы.
Зілля до весілля• 25 марта 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Сусід зараз вдома , контузія, бахмут . ’ Бути вбитим і похованим -нестрашно, страшно залишитись там у посадці’ -його слова . Нажаль , немає можливості вивозити тіла. Вперемішку і наші, і орків, і тварини все це тягають
І кому воно все потрібно було ось таке,кому путіну...
ничевока• 25 марта 2023
Ответ для_KaPrizzz_
мого брата в Бахмуті теж свої кинули, познімали бронік, шолом, документи витягнули, є тільки його фото на сайті вагнерівців, від командирів нічого добитися не можемо, мати самостійно поїхала в Бахмут, щоб найти волонтерів, щоб тіло достали, та її під конвоєм додому привезли.
А як ви це все знаєте?
Тріль підпільний• 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Що саме звідки знаю? Не в мішках, а в трунах
Ну так полностью закрыты, откуда вы знаете что там осталось.
Меряю от 0• 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Удалено администрацией...
Во вторую мировую моя прабабушка потеряла мужа и сына, муж без вести пропащий, а сын очень далеко где то похоронен. Поверьте, для родных это важно. Посторонним , то все равно.
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Вам не здається дивним, що всіх 300-х забрали, а його 300-го ні?
Нехай це буде помилкою, та хлопець знайдеться живим
Мали надію ,але коли вже подзвонив сам командир ,і висловив співчуття ,але сказав що поки тіло не можемо забрати і він зниклий без вісті вважається ,отакі справи

Отчебучкина• 25 марта 2023
Ответ дляЗалатавая
Просто жесть! Знать, что человек умер и цинично писать ’пропал без вести’.... Бессовестные!
Ну це так і є, поки не заберуть тіло, нажаль.
Контрольница• 25 марта 2023
Ответ дляПуки-куки
Удалено администрацией...
только умствено отсталые могут с такого смеяться, не понимая что с нашими воеными происходит тоже самое.
Залатавая• 25 марта 2023
Ответ дляничевока
А что писать -тела нет, значит пропал без вести. Это логично.
Вы совершенно разницу не понимаете или притворяетесь?! Оторвало конечности на глазах сослуживцев, его бросают и уезжают - пишут пропал без вести! Чудовища!
Оч@ров@Шк@• 25 марта 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Намагайтесь, щоб визнали загинувшим, а не зниклим безвісти. Бо в знайомого влучив снаряд, розірвало на шматки на очах у його співслуживців, навіть нема що хоронити. Сказали:нема тіла, нема діла. Також признаний зниклим безвісти. Тепер син не може ні в спадщину вступити, ні компенсацію отримати.
Так как пропавший и числится. Вот в чем дело
Стебель березы• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Удалено администрацией...
забиякина• 25 марта 2023
Ответ для_KaPrizzz_
Зілля до весілля• 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Удалено администрацией...
Стебель березы• 25 марта 2023
Ответ дляТріль підпільний
Ну то родичі їздили ДНК робили. І не одну.
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляЗалатавая
Удалено администрацией...
БолеИменее• 25 марта 2023
Ответ дляЗалатавая
Скорее всего убегали под обстрелом, хватали тех раненых кто имел больше шансов выжить. Не судите, не известно как бы вы себя там повели, может и ни одного раненого не стали бы спасать.

ничевока• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Ну то відправте свого сина і свого чоловіка забирати тіло, щоб вони там під артой, ризикували лягти в тій посадці поряд, зате вам ’поховали по людські’.
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Удалено администрацией...
Дивіться щоб вашого не послали за ваш язик
Донька подруги• 25 марта 2023
Ответ дляПуки-куки
Удалено администрацией...
Что тоже самое, что? Вы реально думаете, что русские не забирают своих раненых и убитых, а только наши украинские відчайдухи повзуть під обстрілами за тілами своїх? При возможности забирают и русские, и украинцы. Хотя бы для того, что бы - если и я погибну, то может и мое тело заберут.
_KaPrizzz_• 25 марта 2023
Ответ дляничевока
А як ви це все знаєте?
побачила фото брата на каналі Росич, він загинув, на фото лежить на снігу роздягнений, фліска розтягнута, витягали документи, це в 20 числах лютого відбулось.
Ротний нам нічого не говорить, 4 чоловіка з бою живими вийшли, їх в сізо посадили, інших свідків немає. Ото ж тільки фото вагнерівців, знаю що брат загинув, а як тіло забрати, щоб поховати, мати вже не жива, до останнього вірили щ о він живий.
автор Любовь -fd82 • 25 марта 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Удалено администрацией...
Carin• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Удалено администрацией...
’ його кинули стікати кровью’

Думаю, это навряд ли
Оч@ров@Шк@• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Удалено администрацией...
Ужас, слов нет! Что то еще про рашистов говорят!!! Ценнизм!
булоТАЙминуло• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
То може не забрали, бо вже був 200?
Мої співчуття...
Стебель березы• 25 марта 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Удалено администрацией...
А ви?
Донька подруги• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбовь -fd82
Офіційно його записали як пропвший без вісті ,хоча командування знає,зо він 200 і знає де тіло .Толку від тої заяви не буде ,відпишуть що він пропав
А вы все равно пишите. Вы не писали, но уже знаете, что толку не будет.
Глас_Народа• 25 марта 2023
Ответ дляЗалатавая
Удалено администрацией...