Астановитесь• 25 марта 2023

Кто согласен что гостинг это нечестно?

Герцогиня• 25 марта 2023
Если б знала что это такое, я б может и согласилась
СирОжино пирОжино• 25 марта 2023
Не знаю, сама так делала
СирОжино пирОжино• 25 марта 2023
Ответ дляГерцогиня
Резкое прекращение отношений
Герцогиня• 25 марта 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Резкое прекращение отношений
Спасибо.
Тогда согласна.
Венздей Адамс• 25 марта 2023
Конечно не честно и непорядочно
АнтиТроль• 25 марта 2023
Оо дізналася нове слово, дякую. По темі немає в цьому житті правди і ’чесно’ люди поступають як їм зручніше і вигідніше
Ухахайкина• 25 марта 2023
Я згодна. Мене так кинули. Чесно якби матом вслідом за російським кораблем послав і то б простіше було. А так вже рік мені сни сняться в яких я шукаю відповідей чому він так зробив.
То нечесно зникати і не сказати що це кінець, щоб тебе не чекали і не шукали.
Полонянка SexShop-а!• 25 марта 2023
конечно нечестно... приедут родственнички на ’2-3 дня’, а потом ’у вас тут так классно, так по-домашнему’ и шваброй не выпрешь
ТихоЯ• 25 марта 2023
Честно.а зачем выяснение отношений там,где они исчерпали себя
ЗабежАЛОЧКА• 25 марта 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Гостинг - это не приезд родственников погостить
ЗабежАЛОЧКА• 25 марта 2023
Ответ дляТихоЯ
Чтобы была понятна причина расставания
Шалена красуня• 25 марта 2023
Не думайте що Тим хто кинув легко
Я в своєму житті тричі кидала кавалерів. Вже більше 20 років у шлюбі, а все жалкую що ображала хлопців. За одного душа болить. Другому я пояснила чому нам треба розійтись. Якщо чесно то я шукала дуже сильну любов і мені було страшно виходити заміж за безробітних по суті. Але зараз смішно бо ми тільки закінчували вчитись і я просто працювала і вчилась з 17 років а женихи мої тільки років у 22 почали працювати. От я вважала що вони бідні будуть і ніколи не заробимо на житло. Кликали мене заміж в квартиру де і кімнати не було так щоб не прохідна. Грошей на оренду не було. Я просто не розуміла перспективу. А зараз смішно з себе. Треба було проговорити з батьками і з хлопцями план і все владналося би.
Лама_мама• 25 марта 2023
это позиция слабака и манипулятора.
Полонянка SexShop-а!• 25 марта 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
а как такой приезд тогда называется???
Угги_в_горошек• 25 марта 2023
Ответ дляУхахайкина
Це від низької самооцінки
автор Астановитесь • 25 марта 2023
Ответ дляЛама_мама
это позиция слабака и манипулятора.
А чего манипулятора то?
Глас_Народа• 25 марта 2023
Честно это или нечестно, не скажу, но точно скажу, что это по дебильному.
Полонянка SexShop-а!• 25 марта 2023
Ответ дляУхахайкина
а цей товариш до зникнення проявляв якісь особливості?
Лама_мама• 25 марта 2023
Ответ дляАстановитесь
А чего манипулятора то?
потому как прекрасно понимает, человек будет задавать себе вопрос, а что пошло не так и страдать
ТихоЯ• 25 марта 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Чтобы была понятна причина расставания
Смотрите,причина расставания не всегда в человеке,от которого ушли.а даже если и в нем,он не поймет ее
Смурфик• 25 марта 2023
Я такая, корю себя за это, но я не люблю выяснения отношений, поэтому просто исчезаю.
Ухахайкина• 25 марта 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ні, і все було дуже романтично і взаємно. При останній зустрічі був якийсь задумливий, сказав що проблеми з роботою, а насправді мабуть обдумував гад як мене кинути. Досі цікаво що ж таки сталось.
No problems• 25 марта 2023
Лучше когда наговорят гадостей и вы годами будете ходить к психологу, чтобы избавиться от комплексов?
автор Астановитесь • 25 марта 2023
Ответ дляNo problems
Так я не комплексую.
Садова гойдалка• 25 марта 2023
Не те, що різко.
Але, наприклад.
З самого початку наголосила, що мені не потрібні серйозні відносини.
Чоловік через кілька місяців регулярних зустрічей почав проявляти себе так, ніби у нас серйозні відносини.
І це набирало обертів.
Вирішила розійтися, хоча ми не сварилися, тому для нього виглядало таке рішення - зненацька.
Причину повідомила: ти класний, але в нас різні цілі і потреби і мені зараз не потрібен чоловік і відносини.
Він всеодно не дуже зрозумів, а я не бачила сенсу виясняти відносини.

Це гостінг?

З моєї сторони все чесно.
Полонянка SexShop-а!• 25 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Не те, що різко.
Але, наприклад.
І це набирало обертів.

Це гостінг?

З моєї сторони все чесно.
ні, це не гостінг
Смурфик• 25 марта 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Чтобы была понятна причина расставания
А если нет причины? Я свободолюбивая, а отношения это всегда зависимость. И вот не к чему придраться ни в отношениях, ни к человеку, но я начинаю задыхаться, но мужчины этого не поймут, дело не в них, дело во мне и я ухожу по английски. Теперь буду знать как это называется.
Чумацький Шлях• 25 марта 2023
Я так кинула того, в кого сильно була закохана, Але людина гойдала мене на емоційних гойдалках, то люблю, то добу не відповідає на смс і дзвінки... Я рік терпіла, а мене годували невнятними відповідями, думала, що може я не права в чомусь..
але після чергового дня зі словами кохання мене знов добу ігнорили, то терпець увірвався.
Мовчки блоканула, бо дістав!
No problems• 25 марта 2023
Ответ дляАстановитесь
Так я не комплексую.
Ну да, он вам скажет, что в постели вы бревно, у вас воняет изо рта и ноги кривоваты, грудь маловата, а вот Светка - его новая коллега - классная, грудь 4 размера и минет лучше делает.

Вам правда будет легче, чем если бы он молча слился?
автор Астановитесь • 25 марта 2023
Ответ дляNo problems

А если это просто дружба?