черная мамба• 25 марта 2023
Садоводи, городники що вже зробили, сезон відкрили?
Я вже обрізала малину, почистила кущі полуниці, посадила 6 кущів полуниці. Діліться хитрощами, лайфхаками?
Ворую вкусняшки• 25 марта 2023
Дерева фруктові обприскувала, білила, малину чистила від сухих стебел, обрізала вершки.
очки_ннадо• 25 марта 2023
Теж обрізала/підв´язала малину, обрізала дерева. Сьогодні дощик пішов, то завтра мабуть посію якісь квіточки вже - хочу цього року календулу, чорнобривці і люпин
черная мамба
• 25 марта 2023
Ответ дляочки_ннадо
О, я сорнобривці саджаю розсадою щороку, а в цьому хочу спробувати посіяти. А як Ви малину підв´язуєте? Якщо є фото покажіть, дякую?
Любви вам!• 25 марта 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
А в малине вершки нужно обрезать?
очки_ннадо• 25 марта 2023
Ответ длячерная мамба
Стовпчики кожні метрів 5-7, на них натягнутий провод ( чоловік електрик)))) а до нього вже джутовою ниткою підвязую. Невисоко, бо кущі ще молоді, невисокі. Фото не зможу - там ніч і дощ
черная мамба
• 25 марта 2023
Ответ дляЛюбви вам!
А в малине вершки нужно обрезать?
Так, і почистити сухі гілки
черная мамба
• 25 марта 2023
Ответ дляmasterim
У мене дача, ще навіть не їздила- працюю 6 днів на тиждень. Чекаю тепла. Чоловік тільки дерева обробив купоросом.
Навіщо їх обприскувати, це не шкідливо для споживання.
черная мамба
• 25 марта 2023
Ответ дляочки_ннадо
Дякую, зрозуміла, спробуємо щось таке зробити.
Как нефиг делать• 25 марта 2023
Посадила цибулю тиканку,посіяла кріп,в перших числах плануємо клубніку садити,в парнику посіяла кавуни. Чоловік займається теплицею,ремонт.Білили,вигрібали восени.
черная мамба
• 25 марта 2023
Ответ дляmasterim
Тобто?
Від хвороб, шкідників
Ніколи не обробляли, ніби все ок, тьфу-тьфу, ну якийсь черв´ячок може бути.
черная мамба
• 25 марта 2023
Ответ дляКак нефиг делать
О, я забула, тиканку теж посадила, вже з ліхтариком на лобі, бо стемніло.
Грибной_Дождик• 25 марта 2023
Посіяла руколу, шпинат, редиску, кінзу, моркву, салат кучерявий(цибулю і часник ще восени потикала) , покропила дерева і кущі, на вікнах розсада перців, огірків, базилік, помідори, - в травні пересадимо, а так чистимо все, діти копають потроху, вобщем порядки понаводили вже, от шо значить рання весна)) , хоча ще обіцяють морози(
Как нефиг делать• 25 марта 2023
Насіннєву картоплю купимо БілаРосса.Вже домовились. Клубніку голландські сорти по 4 грн. кущ теж замовили. З квітів пізніше буде Петунія ,горщики на всіх підвіконнях будинку,в тому році дуже гарно було.
Скользкая• 25 марта 2023
Вигрібаю суху траву і мульчую нею малину. Обскубла полуницю і суницю. Розкопую розарій 4м на 7 м., троянди замість овочей лежать в холодильнику).Посіяла в теплиці крессалат, гірчицю і укроп. В понеділок посію ранню капусту в парник і два огірка в теплицю.
Идууу--уууу блин• 25 марта 2023
Посеяла всю зелень, лук, редиску, салат и тд. Закаляла рассаду помидоров, перцев, синих, носила днем в парник. С кустами и деревьями еще две недели назад разобрались. Цветут абрикосы, вишня, калина. Много цветов уже, один тюльпан))
Скользкая• 25 марта 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Дніпро? У нас ще холодно до -4 передають.
Ответ дляИдууу--уууу блин
Где это так, все цветет?
Идууу--уууу блин• 25 марта 2023
Ответ дляСкользкая
Одесса
Ответ длячерная мамба
Пощастило
У нас минулого року половина аличі згнила, бо на дачу вперше поїхали на початку травня, обробки не було ніякої
У сусідів всі абрикоси зеленими посипались
Позаминулого року жодної черешні не спробували- всю мухи з´їли
Дама_с_коготками• 25 марта 2023
Деревья и кусты обработали, клубнику выгребла и обрезала все старое. Посадила редиску, шпинат, салат, буряк, морковь, руколу. Сегодня в теплицу посадили раннюю капусту, кабачке, горошек зеленый, редиску и салат. И в открытый грунт 6 шт. картошки 40 дневки))
Ответ дляДама_с_коготками
Капусту накроете? Не рано? Морозы идут
Скользкая• 25 марта 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Офігіть. Я в понеділок ранню капусту насінням зібралась сіяти)
Идууу--уууу блин• 25 марта 2023
Скользкая• 25 марта 2023
Ответ дляsneg01
Капусту накроете? Не рано? Морозы идут
Ви, мабуть, також з півночі?