Чесно, я думала мова йде про тисячу!
А їх більше 16 тисяч, тих про яких знають, в мене просто шок і ступор.
Як можна усиновити викрадену дитину і взагалі: «як можна» не одне крутиться в голові.
Просто, шок
Повернули 300, а далі що, час йде діти в інших сім‘ях ростуть
Просто, шок
ViktoryjaG• 26 марта 2023
Ответ дляamoa
Бомбілі з усіх сторін??? Ви в собі? Українська армія не бомбіла жилі будинки та мирне населення.
Ээээ... То есть сейчас в Бахмуте наши не выбивают орков, не стреляют??? Или пальчиком грозят? Когда идет бой за город, стреляют все, если вы не знали
КлаваЧерепиця• 26 марта 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене ті самі запитання в голові. Не знаю
Інтернати, дитбудинки, дома інвалідів.
Діти з окупованих територій, яких обманом вивозили типу на ’оздоровлення’ або ’літній відпочинок’.
Ваша величність• 26 марта 2023
Ответ дляMilanaher
Т.е. вы лично были бы непротив если бы ваших детей вывезли и отдали на усыновление, вместого того, что б вернуть родным?
До чого тут ’усыновление’?
Ви дійсно вірите у те, що їх саме усиновили?
Ответ дляamoa
А батьки? Чому не їхали з дітьми? Хоча б мами, якщо можливо чоловіків не випускали?
Якщо чесно у мене на початку війни це був найбільший страх, що дітей можуть відібрати і я нічого не зможу вдіяти проти солдатів зі зброєю.
Вы не помните истории про фильтрационные лагеря? Маму оставили на досмотр, ребенка увезли. И права там особо не покачаешь.
ТашаНаташа• 26 марта 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Нє всьо так адназначна,так?
Не секрет, що, швидко окупувавши деякі наші території, орки забороняли виїзд на українські території, створювали нелюдські умови для бажаючих виїхати в Україну, заставляли тижнями в полі на дорогах та в полях чекати, обстрілювали колони машин, що чекали пропуску.
Тож іноді єдиною можливістю виїхати з зони бойових дій був путь в рашку(((
А інтернати, дитбудинки, які опинились в окупації або зоні бойових дій, ніхто і не питав, куди вони хочуть. Розстрілювали співробітників, які чинили опір русні, дітей насильно вивозили.
Да, читала недавно у волонтера воспоминания как они вывозили детский дом, детей. Говорил, что не все воспитатели, которые помогали и не поместились в автобусы, выжили. Их расстреляли орки, когда через 2 часа зашли туда.
ТашаНаташа• 26 марта 2023
Ответ дляamoa
А там могли просто разделять семьи. А могли родители не выжить. Мариуполь теперь город на костях... Сколько могил во дворах было...
ViktoryjaG• 26 марта 2023
Ответ дляamoa
Вуличні бої то інше. Коли мова про бомбілі, то це авіація та важка артилерія.
Нет, бомбят не только с воздуха. Уличные бои как раз самые страшные для населения, когда стреляют танки и пушки друг по другу и попадают по жилым домам
КлаваЧерепиця• 26 марта 2023
Ответ дляamoa
Ви не дивились, не читали розповіді тих самих маріупольців?
Як їх тижнями тримали в фільтраційних таборах, чоловіків окремо, жінок окремо, дітей окремо? І як їх вивозили потім окремо, і в різні регіони?
Ваша величність• 26 марта 2023
Ответ дляMilanaher
Удалено администрацией...
Тв ні. То у вас ’сьели’. А цих дітей ’прилаштували’ до дитячих будинків.
На росії своїх сиріт повно на всиновлення.
Для чого їм українські дітлахи?
Lydmila408• 26 марта 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Удалено администрацией...
Родителей детей сами убили ..и с барского плеча сирот увезли к землякам убийц,убивших их родителей..
Ответ дляЗаліковий троль
Удалено администрацией...
Я тоже так считаю, что вывозили от боевых действий, сестра в оккупации год, ну ничего такого нет, все живут, школа, работа, только летит уже от нас к ним. В больнице лежала с детьми заболели. Никто у них детей не крадет.
Ответ дляКлаваЧерепиця
Ні саме таких жахів не читала. Читала що фільтрація була, але що тижнями тримали ні.
Ваша величність• 26 марта 2023
Ответ дляMilanaher
Удалено администрацией...
Що ’для чого’?
Я пишу про те, що немає сенсу всиновлювати укр дітей, коли у них своїх сиріт повно.
Це лише прагматизм.
nabludatel• 26 марта 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Удалено администрацией...
У більшості з цих дітей є родичі, у деяких навіть батьки.
Ок, вивезли. Надайте списки Україні і родичі їх заберуть.
рашки ж відразу їх віддають на всиновлення.
ViktoryjaG• 26 марта 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Может и так, но более вероятно, что 16 тыс - это дети без родителей, сироты. В Мариуполе было полмиллиона населения, где оно? Много тысяч погибли, думаю, это их дети и есть.
ТашаНаташа• 26 марта 2023
Ответ дляElenaMari
И никто не насилует толпой? И не держат в подвалах? Не расстреливают, не пытают? Так в Буче и многих др городах и селах харьковской, херсонской, киевской и и т.д областей то все фейки, раз у Вашей сестры такого не было?
Espresso_caffe• 26 марта 2023
Ответ дляПетрик
Я теж. Бачила сюжет,як батьки хотіли повернути своїх дітей, вони відправили їх в якись типу оздоровчий табір..а дітей вивезли кудись в рашку.
Вот это надо было додуматься до такого. Ужас какой-то. Прям без санатория ну никак не обойтись.
Ответ дляElenaMari
Прямо по будинкам летить чи все з таки по позиціям русні? Аяйяй які погані зсу, не дають спокійно жити в окупації.
Элли Иванова• 26 марта 2023
А зачем раше эти дети? Там какой - то особенный генофонд, что надо их красть и ни за что не отдавать? Тем более, заморачиваться с усыновлениями, приемными семьями. Зачем им это надо вообще?
Ответ дляВаша величність
Що ’для чого’?
Це лише прагматизм.
Так усиновлюють, можливо не всіх. А от так і виходить. Своїх сиріт не берут, а українських дітей для популізму відправляють в прийомні родини.
Lydmila408• 26 марта 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Жах. Але як це сталося, де батьки цих дітей? Чи це діти сироти з окупованих територій?
Мало сиріт залишилося після руського мира?
Маріуполь..батьків вбили..
дітки залишились.
Повезли діток до рашкостану.
Маріуполь..батьків вбили..
дітки залишились.
Повезли діток до рашкостану.
Ваша величність• 26 марта 2023
Ответ дляnabludatel
Це складно віддати на всиновлення з точки зору закону (навіть закону рашки).
Не вірю, що саме цих дітей всиновлюють.
Ответ дляnabludatel
Цікаво у них так багато бажаючих всиновити дітей, тим більше діти досить дорослі, не немовлята. А своїх сиріт у них немає щоб всиновити?