Пекельнi Борошна• 26 марта 2023
Адвокати, які допомогають військовим
Доброго дня! Можливо є у вас контакти адвокатів- волонтерів, або не дорогих адвокатів, які допоможуть військовому. Дякую!
Чумацький Шлях• 26 марта 2023
Можу від себе сказати одне, шукайте жінку адвоката
Чоловіки не хочуть в це ввязуватись, бо отримують повістки, щоб не ’ возникали’
На пів ставки• 26 марта 2023
+380677453527 Володимир, він займається військовими, а також допомагає родинам у випадку отримання грошової допомоги
Перловая Кашка• 26 марта 2023
Масі Наєму напишіть на ФБ
він там в допомогу військовим адвокатське бюро зібрав.Допоможе
Пекельнi Борошна
• 26 марта 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Дякую
Пекельнi Борошна
• 26 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Масі Наєму напишіть на ФБ
Дякую
Пекельнi Борошна
• 26 марта 2023
Ответ дляНа пів ставки
Дякую
Перловая Кашка• 26 марта 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Дякую
Напишіть в 2 словах,яка саме допомога потрібна.
Є хто без грошей проконсультує
Пекельнi Борошна
• 26 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Є хто без грошей проконсультує
В двох словах не зможу, на жаль, а якщо напишу, то забанять. Саме ’безобідне’. Це те, що ходив на нулі, не платили заробітну плату, обіцяли розібратися, чому не платять. А сьогодні дізналися, що він з грудня місяця типу лежить у госпіталі( була контузія).
Ответ дляПекельнi Борошна
Я відкрилася.
Напишіть в особисті.