Я не Тролль• 26 марта 2023

Хочется просто взять и уехать

Не знаю, куда. Где все наладится. Живу в своей стране, как приезжая. Много лет назад перебралась в крупный город, ушла от мужа, живу на съеме. И везде чужая, что не так? Нет хорошего круга общения, такое чувство, что я в родной стране, как в эмиграции. У всех своя тусня, где завязывать знакомства? На работе? Нет смысла, каждый свою выгоду ищет. Соседи? Тоже ни разу мне такой вариант не попадался. В юности так легко друзья появлялись, я даже не делала ничего. Читаю, как все мечтают вернуться домой и спрашиваю себя, где мой дом? На съеме я не своя, родной город прифронтовая зона, даже если захотела бы, не вернуться сейчас. Да и уехали все друзья оттуда почти. Читаю, что люди уже в других странах обосновались, я в своей не могу.
Бойцовская• 26 марта 2023
Я теж таке відчуваю. Живу в столиці. Деякі друзі відпали, з деким не хочеться спілкуватись бо вже різні погляди.
Звикла бути одна, з сестрою спілкуюсь. Часом хочеться мати подруг, але теж не знаю де їх шукати. Мені скоро 35

60 метрів сметани• 26 марта 2023
Почему нет
А возможно это ваш шанс новый шанс в жизни
Если ничего не держит
Едьте пробуйте учите язык
Возможно там в другой стране ваше место и ваше будущее
Автор а сколько вам лет ?
Лялька в колисці• 26 марта 2023
Также сложно заграницей мне сейчас без друзей. Но ничего не поделать. С возрастом правда тяжело друзей заводить. Я еще и одна без детей
автор Я не Тролль • 26 марта 2023
Ответ для60 метрів сметани
Почему нет
Если ничего не держит
Едьте пробуйте учите язык
Автор а сколько вам лет ?
Мне 39, я уже была полгода заграницей. Опыт не очень.
автор Я не Тролль • 26 марта 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Желаю встретить хорошего мужчину и все наладится у вас
60 метрів сметани• 26 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Где были? Почему не очень
Спрашиваю потому что была в германии с двумя детьми но вернулись домой к мужу
автор Я не Тролль • 26 марта 2023
Ответ для60 метрів сметани
Где были? Почему не очень
Были в Италии

Солоденька цукОрка• 26 марта 2023
В юности и мне было проще заводить новые знакомства, а сейчас что-то не получается, я чужая в родной стране и в тоже время своя. Думаю всё это это зависит от области где родился и вырос, а потом переезд и другое восприятие того к чему привык с детства.
Твоя космішна• 26 марта 2023
Їдьте спробуйте за кордоном. В мене зав’язались дружні стосунки в садочку і на пісочниці з мамочками. Зараз ніби знайшла класних дівчат. А так якщо окремо спробуйте спортивну залу групові заняття я там теж друзів знаходила, але я дуже язиката - люблю спілкуватись. Мені це не особлива проблема. Але знайти людину яка розділяє твої моральні цінності і підходи до життя, яка тебе зрозуміє - дійсно важко!
автор Я не Тролль • 26 марта 2023
Ответ дляТвоя космішна
Вот с этим и проблема. Не могу найти тех, кто понравится. Много странных людей вокруг и их поведение для меня загадка.
Твоя космішна• 26 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Ну то це так і є) Просто не зупинятйесь в пошуках... за кордоном картина та сама буде, німці замкнуті взагалі, більш щирі італійці... читайте про нації і їх особливості. Або шукайте і не зупиняйтесь тут.
автор Я не Тролль • 26 марта 2023
Раньше меня постоянно приглашали друзья, новые знакомые, коллеги. Как развелась с мужем, словно я другая стала. При этом наоборот была уверена, что теперь наоборот, жизнь заиграет красками.
Твоя космішна• 26 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
В релігійних общинах теж непогано шукати однодумців, волонтерські організації. Яке у вас хоббі, чим займаєтесь після роботи? Вам хоббі потрібне
Белоснежко• 26 марта 2023
Я тоже хочу. Если бы мужа не мобилизовали,давно уехали бы
Твоя космішна• 26 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Заміжні жінки або жінки в парі не кличуть одиноких. Я коли одинока була те саме було, дізнавалась що мене не брали ходили самі, мої друзі з якими я за партою 5 років в інституті просиділа. Досі їм це не пробачила... А коли заміж вийшла - всі раді, особливо коли гроші є. Це людська натура, така особливість, не заморочуйтесь.
автор Я не Тролль • 26 марта 2023
Ответ дляТвоя космішна
Потрібне, але я поки не можу впорядкувати час, після роботи купа хатніх справ. Коли є вільний час, я просто його просиджую, бо є якась байдужість, типу фрустрація.
Твоя космішна• 26 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Ви в Києві?
автор Я не Тролль • 26 марта 2023
Ответ дляТвоя космішна
Так і є. Десь читала, шо це і є повноцінна соціальна потреба, коли в тебе чоловік і у вас є друзі подружня пара.
автор Я не Тролль • 26 марта 2023
Ответ дляТвоя космішна
Ви в Києві?
Так

дамаБезСобачки• 26 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
це нормально, зі мною після розлученя сусіди не здороваються, і це при тому, що я чоловіка не гнала, не зраджувала і не бухала
Біток чи ефір?• 26 марта 2023
Автор, я змінила 3тю країну проживання і зрозуміла: шукати треба всередині. Поки ту дірку не заткнеш, скрізь будеш як переселенець, на жаль.
Твоя космішна• 26 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Так
Я по театрам активно ходжу зараз, але тут друзів не знайдете, це для відпочинку. Піднімайте себе з крісла, там кипить життя - за вашим вікном!!! В Лавру можна походити примкніть до пастви(зараз правда не найкращий час, адже УПЦ виселяють в цьому міс, але пізніше як устаканиться - можна), я теж там друзів знайшла. Ідіть в спортивну залу на групові) там тільки самі трохи нав’язуйтесь, хтось відіш’є а хтось ні. Я подружилась з дівчатами в залі, здружились і на пляжі їздили і в кафе після тренувань ходили. Зараз я дружу з дівчатками з садочка дитячого мого сина, разом сидимо і винчик поп’єм і побалакаєм. Гарні дуже дівчатка)) здається знайшла для спілкування хорошу людину, що буває рідко.
автор Я не Тролль • 26 марта 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Так, всі ніби думають, вона без чоловіка, з нею можна не рахуватися. На роботі або сімейні, або молодші дівчата, їм звісно зі мною не цікаво.
Твоя космішна• 26 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Так
Якби я хотіла друзів то пішла б волонтерити!! В цьому році трохи волонтерила - одразу почала спілкуватись з жіночками переселенками які теж волонтерили, нові люди, всі цікаві, можна було зав’язати знайомство. Активізуйтесь і не зупиняйтесь.
Котики-муркотики• 26 марта 2023
А для чого вам потрібні друзі?
Щоб що?
Читайте, займайтесь спортом, працюйте, дивіться кіно
Я ще розумію чоловіка знайти гарного щоб секс був класний, а друзі то таке
автор Я не Тролль • 26 марта 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Я вже думала про психолога. Але його треба знайти такого, щоб допоміг. Власне, що він може зробити? Вплинути на те, які люди мені трапляються?
Шкварочка• 26 марта 2023
Я в Польше. В окружении много украинцев,но ни с кем нет желания иметь хотя бы приятельские отношения. Люди неприятно удивляют тем,что пытаются найти выгоду в отношениях, сплетничают,подставляют друг друга. Получается,что обстоятельства выдернули меня из привычного круга общения,а от теперешнего круга я в шоке. Раньше я только на Советчице читала про таких людей,теперь вот она-реальность.
Tammy21• 26 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Це не так. Ви ж не придаток якийсь. Люди, коли спілкуються, спілкуються з вами, особисто, а не зі штампом у паспорті.
автор Я не Тролль • 26 марта 2023
Ответ дляКотики-муркотики
А для чого вам потрібні друзі?
Щоб що?
От ви живете в квартирі, у вас є сусіди, друзі, знайомі, хто запрошує вас на каву, на різні святкування, чи спілкуєтесь.
Твоя космішна• 26 марта 2023
Ответ дляШкварочка
А в чому і як підставляють один одного?