ГонУрова дівка• 27 марта 2023

Через подвіря ходять всі кому хочеться.

Ми ВПО, нам дали будинок в селі де жили алкаші. Ми його помили, побілили. Але там не було паркана, і нас дуже здивувало коли побачили що через наше подвіря ходять сусіди і місцеві я їх не знаю.. На питання а як так? кажуть ми завжди так ходили.. Ми зачиняємо браму, але який сенс як паркана немає. Ми позабивали стовпчики, та наятгнули мотузок по переметру. А люди проповзають через мотузок і знову проходять повз. Ми і так у місцевих під лупою, боїмось зайве слово сказати. А тут потрібно відстоювати свою позицію.
А в мене дитина залишається іноді дома одна. Я і так перелякана, ще й думати цілий день як там вона.
Гадаю_По_шнуркам• 27 марта 2023
Ответ дляВесела пiсенька
А вообще люди в селе со своей чудинкой, есть такое.
Я помню, когда мы купили дом, нас спрашивали ’ А Галка приедет клубнику собирать и яблоки?’
Это речь о хозяйке дома, которая нам продала. И искренне удивлялись, что не приедет ’ А как это, это ж она сажала, значит, это ее деревья!’)
Не ходіть через наш двір - перли наших сусідів

Трусиковед• 27 марта 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Хмель неколючий и не успеет зарасти, его вытопчут. Лучше всего высокую сетку рабицу натянуть. Недорого и надёжно.
надежно, но достаточно дорого. Особенно как для временного жилья и не для себя.
Вы просто давно не делали, а мы только в прошлом году ставили.
10 метров - 1460 грн только сетка.
А еще столбики и работа. У нас больше 70 м сетки ушло.
Курочка• 27 марта 2023
Ответ дляДюагональ
Лише паркан. Або сітку. У нас теж був будинок діда в селі. Дід помер і два роки там ніхто не жив. За будинком школа і дитячий садок. То люди і діти ходили через двір, щоб не обходити лишні 300 метрів. Будинок ми продали, а люди так і далі лазили через двір, аж поки нові власники не поставили забор по периметру. І теж казала що так звикли, там стежка, значить можна ходити.
Таке по селах є усюди
Розумна Губка• 27 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Автор, вам дали дом, а не территорию, временно.
И что? теперь все могут ходить через двор? А может и в дом можно вломиться, если временно
автор ГонУрова дівка • 27 марта 2023
Ответ дляТрусиковед
нічого не зробите, хіба що встановити паркан.
У нас теж так було, але хоч сусіди знайомі.
Натягнули сітку, щоб хоч собаки їх не ходили.
там велика територія, ми тільки на стовпчики і мотузок більше тисячі витратили
РыжаяЛиса• 27 марта 2023
Ответ дляТрусиковед
да не поможет это)
Если перспектива переступить или отгавкаться, зато не делать огромный крюк - ничего не поможет, кроме забора, через который реально не пролезешь)
Ну, это как вариант. Я не говорила, что это сработает)))
Трусиковед• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
я вас розумію, ми для себе ставили, і ще не закінчили.
Це реально дорого.
КараПузовна• 27 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
І що? Тобто якщо я здаю власне житло в оренду,то я маю право приходити додому до себе коли мені хочеться,бо там мої стіни? Я притримуюсь іншої думки.
Якась нісенітниця. Я не хочу,щоб через моє тимчасове житло, де може судитися моя постіль,шастали всі кому не лінь
Розумна Губка• 27 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
От чего ваш ребёнок пугается? Он людей не видел? В многоэтажках люди живут, под окнами проходят тысячи людей днём и ночью и никто от этого не пугается.
Еще одна бесстрашная

автор ГонУрова дівка • 27 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
У території є власник. Він закордоном, це не територія громади
КараПузовна• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Ну ми мяко розмовляли про це, вона каже та ц звичайне діло.так завжди було,не тільки через наше подвіря
Значить,треба не м´яко. Ніхто не каже грубити,але сказати,що у Вас дитина і вона боїться. Хай проводить бесіду,як мінімум. Вона там гроші на своїй посаді за гарні очі отримує чи що?
Курочка• 27 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Нет, не их. Ни дом, ни двор.
А чиє? Сусідів?
Людина просить по-людськи
У неї на те є причина
Интимная• 27 марта 2023
Ответ дляРозумна Губка
Аж згадалося те відео, де ’колядувальники’ ломилися в хату до переселенців. Так шкода людей, капець ((
автор ГонУрова дівка • 27 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Ви розумієте різницю між загальною територією і приватною?
КараПузовна• 27 марта 2023
Ответ дляИнтимная
Знайшли до кого..
Дюагональ• 27 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Нет, не их. Ни дом, ни двор.
Їх. Якщо вони його винайняли на рік, то цілий рік він їхній а не сусідів. Якщо винайняли на три роки, то три роки їхній
Розумна Губка• 27 марта 2023
Разговоры ни к чему не приведут
Забор, даже рабица будет дорого
Поэтому разве что копать, садить, кучу хлама какого-то сложить, может траншею какую-то сделать.
АнтиТроль• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Так! ті сусіди що поближче я казала що дитина лякається ( і це дійсно так) то вони то просто рідше роблять.
А іноді я тих людей і не знаю. то вони просто проходять
А якщо сітку натягнути? В мене так бабуся в селі робила, щоб кури на город не ходили
автор ГонУрова дівка • 27 марта 2023
Ответ дляБоХатая
он очень жесткий и режет кожу и одежду. рабицу легко порезать или отодвинуть, а если поверх нее будет хмель, уже сложнее и двор не будет видно
Я навіть не уявляю скільки це коштів. Це метрів 100сітки -

Татьяна_М5• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Так собственнику не мешают соседи. Ему проще запустить в дом других впо, чем ругаться с соседями.
А петухи соседские, орущие утром, вам не мешают? Ребёнок не просыпается и не пугается?
Капі_бара• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Паркан зробіть, напишіть табличку щоб не ходили
Курочка• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
А можна загородити прибудинкову територію? А не всю ділянку?
Як довго ви там збираєтесь жити?
автор ГонУрова дівка • 27 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Нет, не их. Ни дом, ни двор.
І що? кожен може зайти та попорпатись в моїй білизні? раз будинок не наш?
Нам дали цей будинок за умови того що миплатим комунальні, доглядаємо за домом і! за територією. Там площа величезна і все літо ми косимо траву, восени загрібаємо листя, стрижемо кущі, обрізаємо дерева.
АнтиТроль• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Да не слухайти це все. Вам не не сусіди цей будинок дали.
Я б такое не носила, но продаю• 27 марта 2023
Ответ дляДюагональ
и то наверное возмущались года три
мы дом на даче построили на углу и забор. так соседка возмущалась, что ей теперь не видно перекресток, на который она 20 лет смотрела!
Ответ дляТатьяна_М5
ну не сравнивайте личное подворье и массовое заселение
автор ГонУрова дівка • 27 марта 2023
Ответ дляКурочка
Як довго ви там збираєтесь жити?
ми поїхали б ще рік назад, краще бвзагалі не приїзджали, але в мойому місті бойові дії
БоХатая• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Вы уже ж протянули какую-то сетку, вот посейте хмель там, где ходят все. как раз весна, вырастет быстро
Татьяна_М5• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Тоесть вам дали дом бесплатно. В дом, насколько я поняла, к вам никто не заходит. Проходят возле дома. И вы возмущены. Арендуйте себе дом с 3-х метровым забором и будет вам счастье. Вас пустили пожить, помогли не для того, чтоб вы устраивали разборки с соседями и меняли правила села. Ходят не только через ваш дом, так принято в этом селе. А вы, временно проживающая, причём бесплатно, хотите установить свои порядки?
Курочка• 27 марта 2023
Ответ дляГонУрова дівка
І захищаєте від сусідів, поки хазяїн за кордоном