Тишком нишком• 27 марта 2023

Тіна Кароль 10 років вдова

Через місяць роковини. Свої кращі молоді роки (28-38) вона сама. Я дуже поважаю її вибір, бо з точки зору християнства вдові краще більше не виходити заміж. Про це писав апостол Павло. А ви поважаєте? Адже така гарна й популярна могла вийти заміж одразу ж.
Щас ухожу• 27 марта 2023
вобще не волнуют никакие тины и кароли
Капі_бара• 27 марта 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Коломойский? Я больше бень не знаю
Ну а хто ж
Мейк-ап форева• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
Вона казала, що її не цікавить це. Статеве життя можна й не любити, особливо без кохання. От я до сексу байдужа, Тіна може теж.
Или вы думали, он скажет люблю секс, двойное проникновение, анал тд, и тп, но замуж выходит не буду, а буду просто трахаться в свое удовольствие.
Яжемать Мне можно• 27 марта 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Такой бред. Ничьих. Аудитория в раше в разы больше, поэтому многие артисты стремились туда. Больше зрителей, больше концертов, больше денег. Выпхала их всех жажда популярности и бОльших заработков.
+++++ а артистов украинских очень много уехало, очень жаль, сейчас образовался вакуум, одни и теже на манеже, тошнит от всех(
автор Тишком нишком • 27 марта 2023
Ответ длябювет_в_обед
«Жінка зв’язана законом доки живий її чоловік; якщо ж помер її чоловік, вона вільна вийти заміж за кого хоче, тільки в Господі» (1 Кор. 7, 39).
І там же: але краще вдові бути самій.
автор Тишком нишком • 27 марта 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Так вона єврейка)
І що?
З горіха зерня• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
Полякова тоді була не в першому ешелоні, не вважала за конкурентку
Можливо, я не памятаю коли засяяла зірка полякової. Прям, що не пісня то хіт з кожного утюга. Недооцінила таки тіна полякову. Але, мені здається що Тіну всі недолюблюють.
iryna _b• 27 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
І як би вона щаробляла там в Аеглії? Хто вона там? Що вона там??
А навіщо його туди відправляти було, єдину кровинку,спогад про чоловіка, за яким 10 років плакала.
Скільки дітей вчиться в Англії, США але ж не з 6-7 років,а вже в старшій школі або універі.
Ливна позиція матері.
Трму о це 10 років плакала більше схоже на імідж та піар
Україна наше все• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
Я тоже более 10 лет одна,просто нет моего мужчины,а к сексу равнодушна
Бачу_майбутнє• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
Ага-ага))) там були проплачені акції перед концертами
Та кому я доказую 🤣
Эти акции были тогда, когда Лобода и Лорак уже по полной работали в раше и оттуда приезжала давать концерты в Украине.
Вы себе отдайте отчет в том, что чтобы зацепиться и выстрелить в раше, в это надо было вбухать огромное количество бабла, приложить массу усилия, что Лобода с Лорак и делали и были популярны там поэтому.
Десятки лет артисты уезжали за лучшей жизнью в Москву, их по фамилиям можно бесконечно перечислять и это было большим успехом. А тут оба Лорак с Лободой «выпхали»))
автор Тишком нишком • 27 марта 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Та хватить піарити цю найталановитішу співачечку. Пєвіца без хіта! Ото незай в тому голосі сидить і корячиться.
У Кароль купа хітов
автор Тишком нишком • 27 марта 2023
Ответ дляПишу з калідору
Краще вдів воїнів ЗСУ пожалійте
Таке шось склепали тему
А хто каже, що я не жалію? Мова про Кароль, яка вже 10 років вдова.
автор Тишком нишком • 27 марта 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Вы 10 лет без секса?
Мій перший секс був у 31 рік. Далі що?
iryna _b• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
І що?
Християнство яким боком до єврейки? У євреїв - іудаізм
Пишу з калідору• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
Знайшли бідосю страждалецю
Млинець Мій• 27 марта 2023
Свята жінка, що тут скажеш😂
Мейк-ап форева• 27 марта 2023
Ответ дляжижифреймут
Боже, какие вам доказательства нужна? Уже несколько человек об этом сказало прямо, та же Лобода. Таня думаете не слышала? Почему-то сидит молча в тряпочку молчит. На Голосе было очень видно ненависть Таньки к Лободе
А что за танька?
Аноним с кешбеком• 27 марта 2023
Не люблю її творчість. А те, що вона віддала сина, який втратив батька в чужу сім´ю заради кар´єри поваги ніяк не викликає. У сина ні батька, і мати по скайпу
Україна наше все• 27 марта 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ну, звезда по умолчанию всегда не замужем) ведь ее любят много мужчин.
Мне не понравилась история отдать родного сына в чужую семью ради учебы за границей.
Сын учится в Англии и живёт у приемной семьи, т к дети без опекуна не могут.Не мама с ним переехала, а отправила его одного к другим людям.
Странная история.
Поэтому что она одна в это тоже не верю. Формально не замужем, но я думаю, что роскошная женщина одна быть не может ( да и сына рядом нет, руки развязаны).
Не в этом дело ,я тоже очень хороша собой,не тянет к кому то.Да будь у меня миллионы и слава , известность,я точно осталась бы сама .
iryna _b• 27 марта 2023
Ой, мамо, на свята
Я не була свята.
Кудесница_с_пургеном• 27 марта 2023
Ви дійсно вірите,що вона одна? ) подивіться її інтерв´ю різні . Вона категоричний противник виставляти приватне назовні. І вона казала що ’в її гавані бувають кораблі’ чи якось так )) менше вірте в образи на екрані.
Сама вумна тутички• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
гарний тролик
Чесно брешу• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
Здрасті-привіт😆 а що зі смерті чоловіка вона коханка Бєні то нічого? Чи ви тролите?
Кто такой Беня ?
автор Тишком нишком • 27 марта 2023
Ответ дляiryna _b
Удалено администрацией...
Кукусики• 27 марта 2023
Я вважаю, що це особиста справа людини, як їй і з ким жити після втрати. І така тема є бестактною.
Я инженер, меряю от 1• 27 марта 2023
Чем больше пиарят Тину, тем больше я понимаю Лорачку
Крихітка на всі• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
Тролль
Мейк-ап форева• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
Ну а хто ж
Ну мало ли. Я тут недавно опозорилась в теме потап и каменских. Я не в курсе, что они были женаты, не слежу за такими подробностоями🤭🤭 может и какой-то новый беня появился на арене шоу-бизнеса, все ведь бывает)
автор Тишком нишком • 27 марта 2023
Ответ дляКукусики
Безтактною? Тема в розділі ’Знаменитості’
Поторописька• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
У мене особисто її фотографій з коломойським немєа, звісно ж) та про це всі тусовка знає, зараз правда вони вже й не разом, старувата вона для нього) але ж були часи - лорак і лобода випхані з України у свій час, чиїх рук справа думаєте?)))
Шануйтеся! Лобода і Лорак не випхані з країни через якихось там олігархів, інакше б випхані були інші артисти. Вони вибрали заробляти гроші на росії, незважаючи на те, що росія прийшла до нас з війною. Гроші для таких не пахнуть. Для вас певно також.
Звичайно, цим прошманде хочеться вірити, що їх «замовили».