Тишком нишком• 27 марта 2023

Тіна Кароль 10 років вдова

Через місяць роковини. Свої кращі молоді роки (28-38) вона сама. Я дуже поважаю її вибір, бо з точки зору християнства вдові краще більше не виходити заміж. Про це писав апостол Павло. А ви поважаєте? Адже така гарна й популярна могла вийти заміж одразу ж.
iryna _b• 27 марта 2023
бювет_в_обед• 27 марта 2023
До чого тут християнство?
автор Тишком нишком • 27 марта 2023
Ответ длябювет_в_обед
До чого тут християнство?
До того. Вони були вінчані з чоловіком.
iryna _b• 27 марта 2023
Я так понимаю, нас читают пиарщики Тины Кароль,так как в теме Ани Лорак красиво обсрали Тиночку и сразу оп, наклепался пост.
Накладні мюслі• 27 марта 2023
Не думаю, що це її свідомий вибір. Просто ще не зустріла наступне кохання.
жижифреймут• 27 марта 2023
Откуда вы знаете, что она сама? У нее образ вечной вдовы, что там за кулисами никто не знает.
Крихітка на всі• 27 марта 2023
То есть по- вашему спать с мужчиной можно, а выходить замуж нельзя? Или вы думаете у нее интимной жизни не было 10 лет? Откуда у вас эта инфа?
Капі_бара• 27 марта 2023
Здрасті-привіт😆 а що зі смерті чоловіка вона коханка Бєні то нічого? Чи ви тролите?
автор Тишком нишком • 27 марта 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Вона казала, що її не цікавить це. Статеве життя можна й не любити, особливо без кохання. От я до сексу байдужа, Тіна може теж.
автор Тишком нишком • 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
Свічку тримали?
Фуліганка• 27 марта 2023
Не розумію Вашего захоплення чеснотами Тіни.
Вона мала роман з одруженим чоловіком в свій час, який покинув жінку з дитиною.
НуКаНаКа• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
А є докази, чи так, аби ляпнути?
Чарочка діда• 27 марта 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Зустріла. Але що не мили кості, не виставляє своє життя на показ
Позитивна• 27 марта 2023
Она в образе. Лучше выглядеть жертвой, чем потасканной шл**ой
автор Тишком нишком • 27 марта 2023
Ответ дляФуліганка
Це хто там був одружений? Мова зараз саме про її чоловіка, з ким вона мала вінчаний шлюб.
Краденые абрикосы• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
До того. Вони були вінчані з чоловіком.
вы точно знаете,что она спит одна?
Ашолюдискажуть• 27 марта 2023
О, праведница нашлась)))))) Рассмешили. Прошмандовка еще та. А теперь никому не интересна и не высовывается. Скольким она талантливым людям жизнь испортила?
Чумачечая_• 27 марта 2023
Шо за бредні.
Ну вирішила то й вирішила-її справа
автор Тишком нишком • 27 марта 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Як саме вона зіпсувала? Докази є?
Фуліганка• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
Я про її чоловіка і кажу. Він був одружений, Тіна влізла в сім‘ю.
Накладні мюслі• 27 марта 2023
Ответ дляЧарочка діда
Якщо так, можна зрозуміти. Щастя любить тишу.
Чумачечая_• 27 марта 2023
Ответ дляПозитивна
Відколи це вдруге вийти заміж=потаскана шльондра
Капі_бара• 27 марта 2023
Ответ дляНуКаНаКа
А є докази, чи так, аби ляпнути?
У мене особисто її фотографій з коломойським немєа, звісно ж) та про це всі тусовка знає, зараз правда вони вже й не разом, старувата вона для нього) але ж були часи - лорак і лобода випхані з України у свій час, чиїх рук справа думаєте?)))
Ума Палата• 27 марта 2023
В мене мати 31рік вдова, що в цьому хорошого? Нічого. Зовсім. Дурня це все.
автор Тишком нишком • 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
’лорак і лобода випхані з України у свій час, чиїх рук справа думаєте?)))’ - Докази! Де?
З горіха зерня• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
До того. Вони були вінчані з чоловіком.
У неї такий любовнік, що й чоловік нафіг їй ненада!
НуКаНаКа• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
От і ніхто немає фото, якби це була правда, давно б злили, а так, пусті плітки
Да_Я_ТакаЯ_• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
До того. Вони були вінчані з чоловіком.
если вам не показывают в инсте личную жизнь, то это не значит, что ее у человека нет
Ясамаякрасивая)• 27 марта 2023
Ну, звезда по умолчанию всегда не замужем) ведь ее любят много мужчин.
Мне не понравилась история отдать родного сына в чужую семью ради учебы за границей.
Сын учится в Англии и живёт у приемной семьи, т к дети без опекуна не могут.Не мама с ним переехала, а отправила его одного к другим людям.
Странная история.
Поэтому что она одна в это тоже не верю. Формально не замужем, но я думаю, что роскошная женщина одна быть не может ( да и сына рядом нет, руки развязаны).
Капі_бара• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
Господи помилуй
свята Тіна, свята!!