Тишком нишком• 27 марта 2023
Тіна Кароль 10 років вдова
Через місяць роковини. Свої кращі молоді роки (28-38) вона сама. Я дуже поважаю її вибір, бо з точки зору християнства вдові краще більше не виходити заміж. Про це писав апостол Павло. А ви поважаєте? Адже така гарна й популярна могла вийти заміж одразу ж.
Тишком нишком
• 27 марта 2023
Ответ длябювет_в_обед
До чого тут християнство?
До того. Вони були вінчані з чоловіком.
Накладні мюслі• 27 марта 2023
Не думаю, що це її свідомий вибір. Просто ще не зустріла наступне кохання.
жижифреймут• 27 марта 2023
Откуда вы знаете, что она сама? У нее образ вечной вдовы, что там за кулисами никто не знает.
Крихітка на всі• 27 марта 2023
То есть по- вашему спать с мужчиной можно, а выходить замуж нельзя? Или вы думаете у нее интимной жизни не было 10 лет? Откуда у вас эта инфа?
Тишком нишком
• 27 марта 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Вона казала, що її не цікавить це. Статеве життя можна й не любити, особливо без кохання. От я до сексу байдужа, Тіна може теж.
Тишком нишком
• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
Здрасті-привіт😆 а що зі смерті чоловіка вона коханка Бєні то нічого? Чи ви тролите?
Свічку тримали?
Фуліганка• 27 марта 2023
Не розумію Вашего захоплення чеснотами Тіни.
Вона мала роман з одруженим чоловіком в свій час, який покинув жінку з дитиною.
НуКаНаКа• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
А є докази, чи так, аби ляпнути?
Чарочка діда• 27 марта 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Зустріла. Але що не мили кості, не виставляє своє життя на показ
Тишком нишком
• 27 марта 2023
Ответ дляФуліганка
Це хто там був одружений? Мова зараз саме про її чоловіка, з ким вона мала вінчаний шлюб.
Краденые абрикосы• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
До того. Вони були вінчані з чоловіком.
вы точно знаете,что она спит одна?
Ашолюдискажуть• 27 марта 2023
О, праведница нашлась)))))) Рассмешили. Прошмандовка еще та. А теперь никому не интересна и не высовывается. Скольким она талантливым людям жизнь испортила?
Тишком нишком
• 27 марта 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Як саме вона зіпсувала? Докази є?
Фуліганка• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
Я про її чоловіка і кажу. Він був одружений, Тіна влізла в сім‘ю.
Накладні мюслі• 27 марта 2023
Ответ дляЧарочка діда
Якщо так, можна зрозуміти. Щастя любить тишу.
Чумачечая_• 27 марта 2023
Ответ дляПозитивна
Она в образе. Лучше выглядеть жертвой, чем потасканной шл**ой
Відколи це вдруге вийти заміж=потаскана шльондра
Ответ дляНуКаНаКа
А є докази, чи так, аби ляпнути?
У мене особисто її фотографій з коломойським немєа, звісно ж) та про це всі тусовка знає, зараз правда вони вже й не разом, старувата вона для нього) але ж були часи - лорак і лобода випхані з України у свій час, чиїх рук справа думаєте?)))
Ума Палата• 27 марта 2023
В мене мати 31рік вдова, що в цьому хорошого? Нічого. Зовсім. Дурня це все.
Тишком нишком
• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
’лорак і лобода випхані з України у свій час, чиїх рук справа думаєте?)))’ - Докази! Де?
З горіха зерня• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
До того. Вони були вінчані з чоловіком.
У неї такий любовнік, що й чоловік нафіг їй ненада!
НуКаНаКа• 27 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
От і ніхто немає фото, якби це була правда, давно б злили, а так, пусті плітки
Да_Я_ТакаЯ_• 27 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
До того. Вони були вінчані з чоловіком.
если вам не показывают в инсте личную жизнь, то это не значит, что ее у человека нет
Ясамаякрасивая)• 27 марта 2023
Ну, звезда по умолчанию всегда не замужем) ведь ее любят много мужчин.
Мне не понравилась история отдать родного сына в чужую семью ради учебы за границей.
Сын учится в Англии и живёт у приемной семьи, т к дети без опекуна не могут.Не мама с ним переехала, а отправила его одного к другим людям.
Странная история.
Поэтому что она одна в это тоже не верю. Формально не замужем, но я думаю, что роскошная женщина одна быть не может ( да и сына рядом нет, руки развязаны).
Странная история.