Марго-c5d5• 27 марта 2023

Поделки своими руками

Подскажите, с какими проблемами вы сталкиваетесь, когда делаете поделки с детками?
Кривая спроса• 27 марта 2023
Лень
ЖующаЯКонфету• 27 марта 2023
З тим, що основну частину роботи, роблю я, а не дитина
автор Марго-c5d5 • 27 марта 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
А чому так відбувається? надто складні інструкції? чи нецікаві?
ЖующаЯКонфету• 27 марта 2023
Ответ дляМарго-c5d5
З тим, що коли щось не виходить дитина просить допомогти, або зробити за неї.
Единорог_помог• 27 марта 2023
Никогда не делала с ребенком поделки
автор Марго-c5d5 • 27 марта 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
а де ви берете інструкції?
автор Марго-c5d5 • 27 марта 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Никогда не делала с ребенком поделки
самостійна дитина?
де вона знаходить ті інструкції?
Зубожиння• 27 марта 2023
Колись по телеканалу Піксель була передача ’Веселі саморобки’.
Вмикала і дитина сама щось робила

Я лише допомагала вирізати щось у малому віці
Единорог_помог• 27 марта 2023
Ответ дляМарго-c5d5
самостійна дитина?
де вона знаходить ті інструкції?
Нет. В садике поделки делали по желанию (если хотели поучаствовать в каком-то конкурсе). Моя дочка никогда не выражала желания участвовать в каком-то конкурсе, и я ее к этому не привлекала
ЖующаЯКонфету• 27 марта 2023
Ответ дляМарго-c5d5
а де ви берете інструкції?
В мережі повно. Можна і самому придумати, але тоді важче пояснити, бо дитина не бачить перед собою прикладу
автор Марго-c5d5 • 27 марта 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
я наприклад стикаюсь з тим, що постійно не вистачає матеріалів для виробів. А хочеться зробити з інструментів, що є вдома
ЖующаЯКонфету• 27 марта 2023
Ответ дляМарго-c5d5
Після того, як кілька разів зробите поробки, у вас будуть залишки матеріалів, які можна використати потім. Ножиці, клей, фарби, фетр, стрічки, нитки, папір, картон, дріт, намистини, тканина, синтепон і т.д.
Дякую_аж_підскакую• 27 марта 2023
Хорошо, что мои уже взрослые)