Шкварочка• 27 марта 2023
Добре знаюсь на темі споріднених душ і т д, порекомендуйте блог в Польщі
куди я можу писати свої статті на цю тему.
Уже відчуваю, що мушу виливати ці знання десь.
І в Україні на яких сайтах можна вести свій блог?
Дякую🙏
Шкварочка
• 27 марта 2023
Ответ дляПомогалочка
Ви на польскіц мові будете писати?
Так. Хотіла би також писати українською на популярному блозі в Україні, якщо такі ще існують. І перекладати одразу на польську мову цю саму статтю. Лише не знаю, які сайти в Україні і Польщі зараз популярні
Помогалочка• 27 марта 2023
Ответ дляШкварочка
Автор,хто вам буде перекладати? Переводчік,чи ви через гугл хочете,бо це не одне і теж,я як людина,яка знає польську мову, вважаєю що це не дуже хороша ідея
Шкварочка
• 27 марта 2023
Ответ дляПомогалочка
Знаю польську. Тут зараз живемо
Помогалочка• 27 марта 2023
Ответ дляШкварочка
Знаю польську. Тут зараз живемо
Тоді,я взагалі не розумію,що ви хочете перекладати, якщо в них зовсім по іншому строять речення.Це вам треба окремо,підбирати слова і писати польською,і окремо писати українською,щоб не втрачати смисл ваших статей
Шкварочка
• 27 марта 2023
Ответ дляПомогалочка
Я над цим ще не думала. На разі потреба - викласти знання. Якщо буде дійсно складно, то буду писати або укр, або польською, в залежності, де буде більший відгук аудиторії
Сиреневая цапля• 27 марта 2023
Мені здається Інстаграм та телеграм. Якось великі статті зараз не дуже актуальні.