Помидорина• 27 марта 2023
Я устала от бывшего, есть ли тут кто с похожей историей? Или куда обратиться
У меня тяжелое детство, и конечно я не осознавала этого, только гораздо позже. о насилии никому не рассказывала в семье. И ясно что выбрала такого же бывшего, нарциссичный и абьюзер, пока была беременная вызывала полицию, но забирала заявления тк он он просил.
В итоге родился ребенок, он фактически выгнал из своей квартиры, денег давал 1000 гривен, а потом еще и обвинял что у ребенка нету своей комнаты, или что-то такое, всегда была ситуация типа он богатый я бедная и плохая мать. Я это выгребла, даже стали общаться нормально лет 5, а потом у него съехала кукушка и "плохая мать" вернулась.
Он настроил против меня своих друзей и знакомых, я его заблокировала, но он собирается идти в суд и тп, короче постоянно на заднем плане в моей жизни выходит как-то нервяк за себя и ребенка, плюс еще ребенка он в это впутывает, мать отец, суды, разборки
я очень устала, хочется полежать. Где брать силы защищать себя? он врет как путин, черное у него белое, все перекрутит, переврет
Помидорина
• 27 марта 2023
Ответ дляДуб береза
А потім ??
Війна ж має закінчитись
а потом да...
но можно попробовать выехать и там остаться
Не виправдовуюсь• 27 марта 2023
Ответ дляПомидорина
в Европе можно подать тоже в суд, что ребенка украла. Моя знакомая как раз в такой ситуации, вывезла детей, а он на ее в европ. суд что детей увезла
вот на днях будет
А как он узнал, что в Европе?
Не виправдовуюсь• 27 марта 2023
Ответ дляПомидорина
самое интересное что истории под копирку, а агрессор себя ведет как жертва, громко вопит и обвиняет.
Точь в точь как рашка которая рассказывает что ее вынудили и тп. сорри у меня такие ассоциации просто(
А приплатить военкому, чтобы его в ЗСУ забрали?
Помидорина
• 27 марта 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
А как он узнал, что в Европе?
видимо она ему говорила
я не уточняла, он знал просто куда она выехала. У них еще в Украине куча судов была
Не виправдовуюсь• 27 марта 2023
Ответ дляДуб береза
Так так
Типу вони бідні та нещасні
Я переживаю за одне, якщо я кину в блок, як я можу отримати дозвіл на вивіз дитини закордон на відпочинок
Типу вони бідні та нещасні
Так зараз за кордон без дозволу батька як біженців випускають
Не виправдовуюсь• 27 марта 2023
Ответ дляДуб береза
А потім ??
Війна ж має закінчитись
А может в него ракета прилетит или загребут в армию и там прибьют?
Дуб береза• 27 марта 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Може так не можна казати
Але враховуючи як він мені псує життя, я була би рада що так вийшло
Птица секретарь• 27 марта 2023
Ответ дляПомидорина
так я и есть автор) а как это детские травмы триггерились?
сорри, обычно просто пишут из серии - ты что не видела, а зачем рожала, сама виновата
Вы сами знаете как. Вы в абьюзе и насилии выросли, поэтому для вас созависимые отношения норма. Привычное и знакомое, а значит безопасное. Выходить с помощью терапии.
Прорабатывать травмы. И разрывать любой контакт.
Помидорина
• 27 марта 2023
Ответ дляПтица секретарь
cпасибо большое
Птица секретарь• 27 марта 2023
Ответ дляПомидорина
вот все говорят в блок
он в суд подает что не даю общаться с ребенком. потому что он в блоке у меня, а ребенок тепреь после его слов тоже не хочет
психотерапия да, ищу сейчас. У меня кстати была консультация с психолгом, она на мое что я его заблочила сказала что я наоборот спряталась как жертва, а надо искать подход!
Поменяйте психолога! Если еще и руку поднимал. Есть чего опасаться.
Пусть подает в суд, назначат встречи в присутствии какого-то соц.работника, через него и будет контакт.
Помидорина
• 27 марта 2023
Ответ дляПтица секретарь
спасибо
Їжак в панчохах• 27 марта 2023
У мене був такий чоловік придурок. Я подала на розлучення, коли малій було 1.5 рочки і я була в декреті. Було важко морально, фінансово. Він всім моїм друзям писав гадості про мене, батькам своїм сказав, що це не його дитина, його мати так і померла з цією впевненістю. Мені нєрви так тріпав, шо жах, особливо за аліменти, були суди, погрози, поліція. Після суду хватав душив прямо на вулиці, бо нічого не міг вже зробити. Казав, що вінка під двері мені принесе. Ну хворе. Я його заблокувала звідусіль і молилась щоб він знайшрв собі слідуючу дружину-жертву. Знайшов, відстав. Ні я, ні дочка йому стали не потрібні слава Богу. Там ще двоє дітей народилось. І коли вийшов закон, що батько трьох неповнолітніх, що їх утримує, може якось звільнитись з військової служби (він військовий), став справно платили аліменти, пркрив борги за 2 роки. Але доньці вже 12 років, він їй не потрібен, його для неї не існує. А він і не намагається з нею побачитись і піти на контакт. Я вдячна Богу , що хоть дитині не тріпає нерви. Але вона вже в такому віці, що може сказати йому все , що думає і він цього боїться. Не бійтесь його, щось не подобається, блокуйте, погрожує - докази і в поліцію. Не сваріться з ним, те гімно цього не варте. Якщо на дитину погано впливає, до психолога , докази майте.
Мяо мой мяо• 27 марта 2023
Автор, я через багато чого з того, що описуєте ви, пройшла. Єдина різниця: до народження дитини, він дуже вправно прикидався, адже знав, що я не потерплю багатьох речей. І, відповідно, на його брехню і спроби ’вкусити’ мені було відверто чхати.
Але от це: ’погана мати’, аліменти (точніше, їхня відсутність) і спроби розповідей друзям і знайомим про те, яка я херова - були. А також регулярний шантаж дозволом на виїзд дитини за кордон.
Що я можу порадити: а) подавайте на аліменти, якщо ще не подали. Якщо подали, то несіть виконавчий лист до служби. Більше трьох місяців несплати аліментів - із довідкою з виконавчої служби вас випускають; б) подавайте позов до суду на визначення місця проживання дитини з вами. Із рішенням суду, що дитина проживає з вами, вас також легко випускають за кордон; в) не ставте його в блок, але реагуйте на його питання чіткими фразами: ’так’, ’ні’, ’дитина - нормально’ і головна: ’мене не цікавить твоя думка’. От просто, як папужка, повторюйте її і, фактично, ховайтесь за нею. Врешті, він вам вже стороння людина. Чого б цевас має хвилювати його думка? Якщо я напишу, що ви не мати, а лайно, вдягається жахливо, виглядаєте як опудало і, взагалі, ні на що не здатні і нічого з себе не уявляєте, вас це реально зачепить? Чи просто пройдете повз, назвавши мене дурепою? Ну от і з колишнім так само )))
Розраховувати на його допомогу вам не приходиться. На адекватність також. Тому вище носа і все буде добре.
Моя жісторія така: розлучилися більше 12 років тому. Дитині зараз 17 років. Дитина наші із її батьком відносини (їхню тотальну відсутність) нормально і адекватно сприймає. Знайомі, які, на початку, сприймали слова колишнього, доволі швидко все самі зрозуміли. Навіть, з тими, хто зрозумів швидше, я спілкуюся. Їздили з дитиною нормально на відпочинок, як би колишній не бісився. А аліменти вже виконавча стягує і, автоматом, мені на картку переводить.
Помидорина
• 27 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
дякую) вы молодец
в блок он улетел после того, как посылать начал меня матом, это уже не первый раз. Что-то не по его, я его не ’слушаюсь’ и начинается.
Про алименты вы правы, я займусь этим вопросом, спасибо большое!
ПрипоРошенная• 27 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
В мене так адекватно не вийшло) після кожного ’так/ні’ ниття ’не мовчи’. Втомилась, поставила блок на початку війни, бо нервів не хватало ще й це витримувати.
Коли йде по вулиці повзь мене морду обличчя відвертає)) а я рада відпочити))дитина не питає вже про тата
Дуб береза• 27 марта 2023
Ответ дляПрипоРошенная
І я не витримую
Пробувала відповідати так ні
Але було купа питань
А потім коли пояснювала він писав кучу гівна і потім «пошла на х*й»
Пробувала відповідати так ні
Але було купа питань
Не виправдовуюсь• 27 марта 2023
Ответ дляДуб береза
Може так не можна казати
И я вас понимаю и не осуждаю
Дуб береза• 27 марта 2023
Ответ дляПрипоРошенная
А він хотів бачитись із дитиною ??
Чи типу просто показуха ??
Я боюсь, якщо заблокую назавжди, то почне маніпулювати дозволом на виїзд, або буде кричати що я не даю дитину
Але там блін клініка повна
Чи типу просто показуха ??
Але там блін клініка повна
ПрипоРошенная• 27 марта 2023
Ответ дляДуб береза
А він хотів бачитись із дитиною ??
Чи типу просто показуха ??
Але там блін клініка повна
Чи типу просто показуха ??
Але там блін клініка повна
Типа хотів, але в нього завжди немає грошей . Коли бачився с дитиною, то увагу на неї не звертав, не міг з нею нормально спілкуватися . До 5 років це прокатувало, але в 8 років дитина вже було не цікаво з ним зустрічатись взагалі
ПрипоРошенная• 27 марта 2023
Ответ дляДуб береза
І я не витримую
Пробувала відповідати так ні
Але було купа питань
Пробувала відповідати так ні
Але було купа питань
Знайомо( дуже схоже(
ПрипоРошенная• 27 марта 2023
Ответ дляДуб береза
А він хотів бачитись із дитиною ??
Чи типу просто показуха ??
Але там блін клініка повна
Чи типу просто показуха ??
Але там блін клініка повна
Я теж боялась, три роки не блокувала. Але з початку войни зрозуміла, що не витримаю додаткового навантаження і в блок, після години ниття з його боку. Що буде далі поки не хочу думати, але мені зараз так спокійніше